Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kör olası çöpçüler

quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

quote:

quote:

Ve yılın bomba sorusu ile geldim arkadaşlar kısa ve öz : Siri 'yi telefonuma hiç dokunmadan aktif etmek istiyorum yani "Sırada ki şarkı" dediğimde direk sıradaki şarkıya geçsin istiyorum ya da "Next Song" ama tek şart telefona hiçbir şekilde dokunmak istemiyorum çünkü araba sürerken kullanıcam.

Telefonun home butonuna ya da kulağıma yaklaştırarak siriyi aktif etmek istemiyorum bununla ilgili bir tweak var mı ille de siri olacak değil sıradaki şarkıyı ses komutuyla çalabilecek bir müzik player da olabilir.

uyku modunu kapatıp siriyi açık bırak

Telefonum hiç uyku modunda olmuyor ki şimdi hatırladım da Ios8 de "Hi Siri" dendiğinde siri otomatik olarak açılıyordu ama telefon jailbreak li olduğu için Ios 7 kurulu aradımda bulamadım bunu aktifleştirecek bi tweak var mı acaba aynısı olsa yeterli gelir sanırım

benim dediğimi uygulasana işte çok zor olmasa gerek macera arama

Anlamadım gerçekten dediğini kusura bakma ama telefonum uyku modunda değil ki ? Uyku modunu kapatıp siriyi açık bırak ne oluyor onu anlamadım

• Herneyse hallolduhttp://www.youtube.com/watch?v=dxDorCrq0sA bu tweak işi halleder sanırım teşekkürler
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ve yılın bomba sorusu ile geldim arkadaşlar kısa ve öz : Siri 'yi telefonuma hiç dokunmadan aktif etmek istiyorum yani "Sırada ki şarkı" dediğimde direk sıradaki şarkıya geçsin istiyorum ya da "Next Song" ama tek şart telefona hiçbir şekilde dokunmak istemiyorum çünkü araba sürerken kullanıcam.

Telefonun home butonuna ya da kulağıma yaklaştırarak siriyi aktif etmek istemiyorum bununla ilgili bir tweak var mı ille de siri olacak değil sıradaki şarkıyı ses komutuyla çalabilecek bir müzik player da olabilir.

uyku modunu kapatıp siriyi açık bırak

Telefonum hiç uyku modunda olmuyor ki şimdi hatırladım da Ios8 de "Hi Siri" dendiğinde siri otomatik olarak açılıyordu ama telefon jailbreak li olduğu için Ios 7 kurulu aradımda bulamadım bunu aktifleştirecek bi tweak var mı acaba aynısı olsa yeterli gelir sanırım

benim dediğimi uygulasana işte çok zor olmasa gerek macera arama

Anlamadım gerçekten dediğini kusura bakma ama telefonum uyku modunda değil ki ? Uyku modunu kapatıp siriyi açık bırak ne oluyor onu anlamadım

pardon hata bende. dokunmayınca otomatik kapanma özelliğini kapatın demek istedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Herneyse hallolduhttp://www.youtube.com/watch?v=dxDorCrq0sA bu tweak işi halleder sanırım teşekkürler

Olmadı restart atıyor okay siri dediğimde
  • Arkadaşlar Kontrol merkezine (CCToggles kullanıyorum) ; uygulama simgelerinin üzerinde oluşan bildirimleri silmek için bir işaret ekleyebilirmiyim...

Sorun çözüldü ; 360 Battery Saver da bu özellik varmış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kril33 -- 12 Eylül 2014; 13:39:31 >
  • İyi Günler.

Zephyr adlı twak'in iOS 7 ile uyumlu olmadığını görüyorum. Muadil bir tweak var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolga164

multitasking gestures

Tesekkurler hocam. insanelyi reposundan indirdim ama respring atti 2-3 kere. Surum 7.1.2 . Siz hangi repodan indirmistiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Rica ederim. 7.1.2 de çalışmıyor olabilir 7.0 sürümlerinde çalışıyordu. buna benzer ccquick pro var kontrol merkezini biraz yukarı çektiğinizde ana ekrana gönderiyordu , ona bir bakın isterseniz.

activator programi da ayni islevi gorebiliyormus. biraz karistirdiktan sonra farkettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

quote:

Rica ederim. 7.1.2 de çalışmıyor olabilir 7.0 sürümlerinde çalışıyordu. buna benzer ccquick pro var kontrol merkezini biraz yukarı çektiğinizde ana ekrana gönderiyordu , ona bir bakın isterseniz.

activator programi da ayni islevi gorebiliyormus. biraz karistirdiktan sonra farkettim.

Activator de sınır yok maaşallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

Sorun nedir

Font unuzu öğrenebilir miyim acaba?
  • Müzik arşivi yapıcam.Nasıl sevdiğim parçaları indirebilirim
    hangi tweakle itunesden indirebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

Müzik arşivi yapıcam.Nasıl sevdiğim parçaları indirebilirim

Hocam selam,

Sevdiğin parçları Music Box ile indirebilirsin. Bigboss Repo da mevcut...
  • quote:

Orijinalden alıntı: senki

quote:

Orijinalden alıntı: Blizzard Days

Müzik arşivi yapıcam.Nasıl sevdiğim parçaları indirebilirim

Hocam selam,

Sevdiğin parçları Music Box ile indirebilirsin. Bigboss Repo da mevcut...

Linktunes ile direk itunes dan indirip müzik arşivine otomatik olarak atabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

quote:

hocam bir zephyr degilmis ama. multitaskinggestures adli tweak'e baktim o da ios 7.1.2 desteklemiyor. virtual home tweak'i de bariz sarji somuruyor. ne yapsam bilemedim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocam bir zephyr degilmis ama. multitaskinggestures adli tweak'e baktim o da ios 7.1.2 desteklemiyor. virtual home tweak'i de bariz sarji somuruyor. ne yapsam bilemedim.

Uyku modunda çalışmasın seçeneğini seçersen şarja etkisi olmaz

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Uyku modunda çalışmasın seçeneğini seçersen şarja etkisi olmaz

Hocam unable to quick unlock secenegini acik da yapsam kapali da yapsam arka planda calisiyor uygulama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaReZ -- 17 Eylül 2014; 13:33:20 >

• Saatin olduğu yerdeki o şeffaf bölgeyi kaldırmak mümkün mü? Springtomize ayarlarına baktım ama bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4TL14M -- 17 Eylül 2014; 18:54:12 >
  • Daha bismillah iOS 8 gelir gelmez Tumblr 7.1.2'yi kabul etmez olmuş. Sürümü gizleyip de tumblr'ı yükleyebileceğim bir tweak var mı?

• Home tusu icin tweak ariyorum, bi yerde gördüm, asagidan yukari sürükleyince ana ekran geliyor. Nasil yapariz bunu. Yada daha kolay bi sey var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Home tusu icin tweak ariyorum, bi yerde gördüm, asagidan yukari sürükleyince ana ekran geliyor. Nasil yapariz bunu. Yada daha kolay bi sey var mi?

Activator
  • 
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.