Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (661. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tomtom navigasyonu appcake den indirirken yarida kesiyo.nasil indirebilirim arkadaslar

cihaz 4s 7.1.2 mevcut

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakancetinnet -- 15 Ağustos 2014; 22:54:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancetinnet

tomtom navigasyonu appcake den indirirken yarida kesiyo.nasil indirebilirim arkadaslar

cihaz 4s 7.1.2 mevcut

Ben de dün akşam aynı sorunla karşılaştım.3. Denememde tam olarak indirdi.

Bir de bu indirdiğimiz uygulamaları nasıl güncelleyeceğiz bilen var mı?
    AppStore'da güncelleme uyarısı veriyor ama güncellemiyor telefon jbli olduğu için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben ekran kilidini iptal ettim sarjdayken.ozaman indirebildim.ekran kapaliyken wifi kesiyor galiba

• Telefonun kendi içinde olan hava durumu açılmıyor.Neden kaynaklanıyodur?
  • Bioprotect itıuchsecure gibi parolalara girmiyor.neyse restore attım ben zaten

• abi 5s şarj dayanmıyor ya jb den mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: studyoalper

abi 5s şarj dayanmıyor ya jb den mi acaba ?

Şarj dayanmıyor derken açıklarmısın biraz?

• Üstadlar; appaddict için önerim şudur, bütün appsync sürümlerini silin ve kaloranın reposundan appsync ios5,6,7.1.x sürümünü indirdikten sonra hakyouriphone reposundan appcake indirin, bununla beraber hackyouiphone reposundan linktunes indirip kısa yolları kullanabilirsiniz stabil bir biçimde çalışıyor yaklaşık 2-3 haftadır kullanıyorum. ayrıca bioprotect ti sanırım programın adı, o program sürekli hali hazırda çalıştığı için pili çabuk bitiryor. son olarak 5slerde pil sorunu var, son olarak bugün değiştirdim cihazımı, cihazda yüksek derecede akım çekme var dediler, elektriksel sorunmuş. örneğin stand by halde bile 5-6 amper çekildiğini söylediler rakamları yanlış hatırlamıyorsam, o nedenle serviste pilinizin durumunu ölçtürün. cihaz çabuk ısınıyorsa herhangi bi yerde sıkıntı vardır aklınızda bulunsun
  • Arkadaşlar fifa 14 için tweak yokmu menager ve kick off modu için yardım edin lütfen

• ios7 de hücresel verinin kullanılacağı uygulamalar seçilebiliyor artık ios6 da yok malesef.Bunun için bir tweak var mı?
  • Spotify premium yapabilme tweak var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: cokkek

Spotify premium yapabilme tweak var mıdır?

Hayır

• quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

abi 5s şarj dayanmıyor ya jb den mi acaba ?

Şarj dayanmıyor derken açıklarmısın biraz?

Yani çok çabuk gidiyor ya mesela akşam sokuyorum şarja sabah 100 de 100 olarak alıyorum maksimum 7-8 e kadar dayanıyor ve o kadar çok kullanmıyorum bide telefonu

• Arkadaşlar şu batarya bölümünü yani şarj hani oluyo ya yuvarlak içerisinde ortasında sayı böyle ibre gibi oluyo o mu yapmayı sağlayan tweak adı nedir ?

• Bunu nasıl yapabilirim ?
  • quote:

Arkadaşlar şu batarya bölümünü yani şarj hani oluyo ya yuvarlak içerisinde ortasında sayı böyle ibre gibi oluyo o mu yapmayı sağlayan tweak adı nedir ?

Alkaline
  • Arkadaşlar ios7 için fotoğrafları saklamaya yarayan bir tweak var mı? photosenhancer pro'yu indirim ama saklamıyor niyeyse.
  • İyi akşamlar arkadaşlar

Bildiğiniz Youtube dan direkt olarak mp3 indirme programı var mı çok önceden kullanıyordum direkt müziklerime atıyordu hatta ama şimdi bulamadım

Teşekkürler
  • Tavsiye etmek bile istemiyorum çünki çok güzeell :D

intelliscreenx cracked olanını kurun daha bişeye gerek yok :D Bayılıyorum bunaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasirga781

İyi akşamlar arkadaşlar

Bildiğiniz Youtube dan direkt olarak mp3 indirme programı var mı çok önceden kullanıyordum direkt müziklerime atıyordu hatta ama şimdi bulamadım

Teşekkürler

Musicbox işini görebilir

• 
Sayfa: önceki 659660661662663
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.