Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (658. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam repoya coc ile ilgili bişey koymuşsunuz (ismini söylemiyim belki yasaktır) çalışıyor mu acaba indirdimde 2 seçenek var zaten anlayamadım
  • Trololo kullanıcısına yanıt
    Hocam istek üzerine ekledim oynamadığım için nasıl çalışır bilgim yok kusura bakayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalora

Hocam istek üzerine ekledim oynamadığım için nasıl çalışır bilgim yok kusura bakayın.

anladım eski sürümüymüş sanırsam genede teşekkür ederim
  • Beyler Cydia simgesi kayboldu acil bi yardım lütfen ?
  • cydia simgesi kayboldu acil yardım lütfen !!!
  • S.a kalora reis şu videopaneye bi el atabilir misin ya ? Çalışmıyor hata veriyor heralde yeni sürümü çıktı ondan dolayı varsa sende yeni sürüm repoya ekleyebilir misin ? Şimdiden teşekkürler .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sa arkadaşlar
    elimde olan ipad air cihazıma jb yapmak için bi kaç gün önce çalışmalara başladım. forumda konuyla ilgili çoğu şeyi okudum ve jb yi nihayet yapabildim.
    tablete cydia da geldi repo ları da yükledim. buraya kadar bi sorun olmadı. ama tweak indirmeye geldi mi olay işler karışıyor. sözde indirmiş gibi görünen tweak ler ne ana ekrana düşüyro ne ayarlar kısmına. cydia a giriyorum acaba yüklemedi mi diye, aratıyorum aynı tweak i ama indirilmiş görünüyor. size sorum şu: bu tweak ler neden tablette görünmüyor??
    bi ikinci sorum da 25pp ile ilgili . onu da kendi çabalarımla kurdum. hem tablet app sinden hem de pc den indirmek istediğim oyunlar iniyor ama açılmıyor. tıklıyorum oyuna açılır gibi oluyor ama anında şutluyor oyundan.
    konuyu nokta atışı yapacak şekilde arattım forumda 2013 te başka arkadaşlar bu konuyu dile getirmişler ve çözüm olarak "25 pp de markete yani oyun indirdiğiniz yere girin. Sağ üstte lacivert yere tiklayin bekleyin. Bidaha lacivert olunca cikarin tableti pcden. Not bu islemleri ciha z pc ye takiliyken yapin" diye cevap verilmiş ama ben 25 pp de sağ üstte lacivert dediği şeyi bulamadım.
    son olarak 25pp yi açtığımda şu yazı (http://i.hizliresim.com/5p70gj.png ) çıkıyor bu normal bi şey mi ?
    cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lmetinl -- 1 Ağustos 2014; 19:55:39 >

• merhaba;

daha önce yazıldıysa ve ben atlamış isem tekrar olduğundan dolayı kusra bakmayın. Sormak istediğim iphone a indirip dinlediğim müzikleri ipad dende dinleyebileceğim bir program var mıdır. Aynısı filmler içinde geçerli.

Bir nevi Itunes match gibi bir tweak var mı?

teşekkürler
  • Resimdeki hatayı altkeyboard2 yi kaldırırken yaşıyorum bir türlü kaldıramadım activator ü falan kaldırmaya kurmaya çalışıyor yanında 2 side kalora reposundan kurulma bide diğer resimdeki kırmızı işaretli yazıyı kaldıramıyorum

• sürekli activator ü falan kaldırmaya kurmaya çalışıyor çoğu şeyde hiçbirşey yükleyemiyorum tek başına activatorude kaldıramıyorum safe moda alıp denedim gene olmuyor
    edit:sırasını değiştir gibi birşey vardı kurcalayınca düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alcholicha -- 2 Ağustos 2014; 19:47:24 >

• nası yapabilirim?

• Arkadaslar kamera uygulamasindan cektigimiz fotograflari baska albume atan veysa son cektigimiz fotograflari bir sekilde gizleyen bir tweak var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: nc39

whatssapta grup konuşmalarını, normal sohbetlerını gızleyebılecegımız tweak var mıdır ?

var dostum
    ConvoProtect isimli tweak
    Whatshapp Konuşmalarını ve SMS'leri gizleyen tweak

• Ne kurmaya kalksam bytafont2 kuruluyor.
    Hatta kaldırmaya kalksam bile ???
    Nasıl kurtulurum bu dertten?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar cia uygulamasının androidde çalıştığı gibi arama geldiğinde
    direk olarak göstermesini sağlayan bir tweak filan var mı
    nasıl yapcaz sonradan sorgulatınca pek bir manası kalmıyor
    var mı bu durumu çözen birisi
    teşekkür ederim şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheckMa†e™

Ne kurmaya kalksam bytafont2 kuruluyor.
    Hatta kaldırmaya kalksam bile ???
    Nasıl kurtulurum bu dertten?

Sıraya almışsın. Kaldır sıradan

• Arkadaşlar benim Cydia bir acayip. Hem türçe hem de repo ekleme bölümünü bir türlü bulamadım.
    7.0 Sürümündeyken jb yapmıştım sonra kaldırmıştım. O zaman sorun yoktu repo eklemede.

Nerden ekleyeceğim?
  • Hocam repo sınırı mı var ? Biraz önce çıkmıyordu çünkü. Çok teşekkür ederim

• Arkadaslar merhaba,acaba en son ios surumune jailbreak var mi?birde kalora nin reposunda virtual home u bulamadim sizdede ayni sorun var mi?
    Tesekkurler

• sniper32 kullanıcısına yanıt
    Maalesef yok

ne zamandır herkes iosta bekliyor böyle bir şey ama arama sırasında müdahale mi edilemiyor nedir

bu yapılamadı

tweak falanda olmadı bunun için
  • 
Sayfa: önceki 656657658659660
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.