Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (655. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kalora-fenix hocam bişi sorucam, unlimetones u 3G de kullanmak için DNS değiştirmemiz gerekiyor sanırım. Önerdiğin bi tweak var mı bununla ilgili olarak cihazda bulunan orjinal şebeke dosyalarına zarar vermeyen ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FullHD kullanıcısına yanıt
    Ben sakinim :)

• Beyler bu uygulamaların çoğun için satın al diyor bende?

• quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

Orijinalden alıntı: Darqer1

quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

Orijinalden alıntı: Darqer1

Assistive+ ye ikame olarak ne kullanabilirim? sanırım SPTouch ios 7 için.

6.1.3 kullanıyorum

En mantıklısı activator

Home tuşuna basmadan iş görebiliyormuyuz ki activatorle

Tabiki... Sınırsız kombinasyon demek activator demek..
    Örneğin;
    Ayarlar-Activator-Daima-Durum Çubuğu(Aşşağıya çek)-Ana Ekran tusu
    Hayal gücüne kalmış ana ekran tuşunu nasıl kullanacağın

Hakikaten hayal gücünü zorlayacak şeyler varmış.

Keşfedememiştim çok teşekkürler :)

Cydia da eklediğim bütün source lar gözüküyor, ama bir şekilde deactivated gibiler. BigBoss da dahil olmak üzere sanki bütün repo adresleri sourcelar geçerliliğini yitirmiş gibi
  • Activator' e akıl sır ermez :)) @Darqer1

@proteinX acaba çok fazla repo ekli olabilir mi? Çünkü Cydia' nın bir repo sınırı var. Buna ek olarak hata verdi mi hiç? arızalı bir repodan da kaynaklanabilir.
    Yok çok fazla birşey ekli değil. Zaten esasen 25pp yi kullanıyordum. Bir de Tor. Şimdi aklıma takıldı tor deactivated iken açmıştım cydia yı, bu haldeyken mesela chrome web browser da internete bağlanamıyor, ebay uygulaması da bağlanamıyor, safari, facebook filan ise tor açık veya kapalı farketmiyor, bağlanabiliyor. Tor için manuel proxy adresi girdiğimden chrome ve ebay de sorun çıkıyor. Belki cydia da bu şekildedir diye düşünüyorum. Bir ihtimal ondandır belki. Akşam işten dönünce Tor açıkken cydia yı yüklemeye çalışayım bakalım ne olacak. Düzelip düzelmediğini haber veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteinX

Yok çok fazla birşey ekli değil. Zaten esasen 25pp yi kullanıyordum. Bir de Tor. Şimdi aklıma takıldı tor deactivated iken açmıştım cydia yı, bu haldeyken mesela chrome web browser da internete bağlanamıyor, ebay uygulaması da bağlanamıyor, safari, facebook filan ise tor açık veya kapalı farketmiyor, bağlanabiliyor. Tor için manuel proxy adresi girdiğimden chrome ve ebay de sorun çıkıyor. Belki cydia da bu şekildedir diye düşünüyorum. Bir ihtimal ondandır belki. Akşam işten dönünce Tor açıkken cydia yı yüklemeye çalışayım bakalım ne olacak. Düzelip düzelmediğini haber veririm.

Sorunun kaynağı ortaya çıktı.

Evet sorun tamamen bundanmış sorunsuz şu anda teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ii geceler kolare reposundan linktunes indirdim ama hacyour iphone reposundan indirin yaziyor bi kullanamadim nasil olcak bu is

• quote:

Orijinalden alıntı: dnmhbrok

Ii geceler kolare reposundan linktunes indirdim ama hacyour iphone reposundan indirin yaziyor bi kullanamadim nasil olcak bu is

Hackyouriphone dan indirin. Reklamları kaldırmaya çalıştı kalora ama yine sorun oldu. Şimdilik hackyourrepo sorunsuz. Ama reklamla. Yinede sorun değil Store ve tunes sorunsuz

• Rica ederim

• Arkadaşlar ios6 için stabil çalışan, kürek mürek istemeyen numara engelleme programı var mı acaba?
  • Arkadaşlar, son zamanlarda güncellenen banka uygulamalarında giriş engellenmiş...Girişi yapmaya çalışınca bu cihaz jailbreakli olduğundan bu uygulama kullanılamaz tarzında ibareler çıkıyor. Aynı durumu yaşayan var mı ve bir çözüm mevcut mu acaba?
  • Arkdslar dynamic wallpaper iceren repo varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: ihk

Arkadaşlar, son zamanlarda güncellenen banka uygulamalarında giriş engellenmiş...Girişi yapmaya çalışınca bu cihaz jailbreakli olduğundan bu uygulama kullanılamaz tarzında ibareler çıkıyor. Aynı durumu yaşayan var mı ve bir çözüm mevcut mu acaba?

tsprotector p ve flex 2 yi deneyebilirsin. Jb gizlemek için bunlar. Banka uygulamalarında çalışırmı denemedim.

• Aramadım bulamadım gözümden kaçmışda olabilir!
    Youtube vs video müzik uygulamalarının arkaplanda çalışmasını sağlayan tweak var mı? Mesla youtubeda müzik açtım ekranı kapatınca müzikde kesiliyor.
    "tsprotector p" işimi halletti ihtiyacı olanlara duyurulur, yardımcı olan arkadaşa teşekkürler:) @FullHD
  • Rica ederim hocam. @ihk

Youtube'u safariden aç hocam.sonra videoyu bulup play'e bas. ve video devam ederken home tuşuna basıp ana ekrana dön.sonra Control center'ı açıp ortada safariden açtığın videonun ismini görürsün. Play'e bastığında video çalmaya devam eder. Kolay gelsin. @Amistrated

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Arkdslar dynamic wallpaper iceren repo varmi

Pc den bağlandığmda Bilgi vereceğim.

• 
Sayfa: önceki 653654655656657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.