Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (640. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serif61

quote:

Orijinalden alıntı: cokkek

Arkadaşlar AppLocker uygulamasını yükledim. Herhangi bir şifre de oluşturmadım. Sadece şifrelenecek uygulama ve klasörleri seçtim. Ayarları da şifrelenecekler arasına aldım.

Home tuşu ile çıkıp ayarlara gireyim şifre koyayım dedim lakin şife istiyor :(:(( Ne yapmam gerek?? Lütfe yardım...

cihazin menu ve kapama tusuna ikisine ayni anda basili tutun taki cihaz kapanana dek sonra kapaninca ses acma kapama tuslarinin ustte olana basili tutarak acma kapama tusuna birdefa dokun ses acma kisma tusu basili olsun cihaz acilana dek avildiginda safe modda acilir cydia ya gir ve o uygulamayi kaldir sonra telefonu kapama tusundan normal sekilde kapat ac yap hepsi bu iyi sanslar

Arkadaşım gerçekten Allah razı olsun senden. Kara kara düşünüyordum ne yapacağım diye :) Bir soru : Uygulama/klasör şifreleme için hangi tweaki tansiye edersiniz? AppLocker'dan soğudum :)
  • cokkek kullanıcısına yanıt
    saol kardesim Allah senden de razi olsun ben lockdown pro kullaniyorum ipad imde tavsiye ederim benim ipad ios6 ama lockdown pronun ios7 destegide vardir sanirim en guzel uygulamadir sifreleme konusunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar AppLocker uygulamasını yükledim. Herhangi bir şifre de oluşturmadım. Sadece şifrelenecek uygulama ve klasörleri seçtim. Ayarları da şifrelenecekler arasına aldım.

Home tuşu ile çıkıp ayarlara gireyim şifre koyayım dedim lakin şife istiyor :(:(( Ne yapmam gerek?? Lütfe yardım...

Pcden itools ile : /var/mobile/Library/Preferences/com.nnfyrbsnss.applocker.plist
    dosyasini silersen sıfırlanacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

Pcden itools ile : /var/mobile/Library/Preferences/com.nnfyrbsnss.applocker.plist
    dosyasini silersen sıfırlanacaktır

Sağ ol arkadaşım. Serif61 arkadaşımın dediğini yaptım, çok şükür düzeldi. Senin belirttiğin yöntemi de arşive aldım. Tekrar teşekkürler. Seviyorum bu forumu :)
  • cokkek kullanıcısına yanıt
    yardimlasmak guzeldir gecmis olsun tekrar

• activator yardımıyla home tusuna basılı tutunca ekranı kilitliyorum. sorum; bu şekilde kilitlerken aynı zamanda arka plandaki uygulamaların otomatik kapatılmasını nasıl yapabilirim ? killbackground kullanıyorum zaten suan ama ben home tusuna basılı tutunca ekranı kilitlerken aynı zamandaki otomatik uygulamaların kapanmasını istiyorum.
  • Şerifin cevabı sonradan gördüm. Oda pratik bir çözüm :)

• quote:

Şerifin cevabı sonradan gördüm. Oda pratik bir çözüm :)

saygilar sevgiler hocam

sizin emekleriniz yaninda bizimki devede kulak

• quote:

Orijinalden alıntı: serif61

quote:

Şerifin cevabı sonradan gördüm. Oda pratik bir çözüm :)

saygilar sevgiler hocam

sizin emekleriniz yaninda bizimki devede kulak

Est. Hocam. Herkesin katkısı büyük.:)

• 5s e jailbreak yapınca touch id bilgileri çalınırmı?

Parola koydum telefona jbden sonra biri es geçebilirmi pcye bağlayıp itools vb programlarla iphonu bul açık şifrelerimi çalabilirmi biri ipad miniye yaptım aklıma gelip duruyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple-Apple

5s e jailbreak yapınca touch id bilgileri çalınırmı?

Parola koydum telefona jbden sonra biri es geçebilirmi pcye bağlayıp itools vb programlarla iphonu bul açık şifrelerimi çalabilirmi biri ipad miniye yaptım aklıma gelip duruyor?

iPhone’un Root Şifresini Değiştirmek: Bunun en kolay yolu Mobile Terminal’i kurun ve şifrenizi değiştirin. alpine varsayılan şifrenizdir. Bunu girerek kendinize yeni bir şifre tayin edin.

su root >> login root with all access <<
    alpine >> it’s your default password <<
    passwd root >> To change your default password <<

• .HonouR. kullanıcısına yanıt
    üstad, bildiğim kadarıyla "Smartclose" tweaki tam olarak bu işe yarıyordu. Activator'dan ayarlıyorsun, o tuşa basınca kapatıyordu uygulamaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetinbudak

üstad, bildiğim kadarıyla "Smartclose" tweaki tam olarak bu işe yarıyordu. Activator'dan ayarlıyorsun, o tuşa basınca kapatıyordu uygulamaları.

hocam o isimde bir tweak bulamadım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: .HonouR.

quote:

Rpetrich 'in reposunda bulabilirsin kardeşim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: .HonouR.

quote:

Rpetrich 'in reposunda bulabilirsin kardeşim

hallettim hocam tam istediğim gibi oldu çok saol.
  • Bi tweek vardı ismini hatırlamıyorum,şöyle ekranın tam ortasına istediğin yazıyı yazıp iconlar sanki yazdığın yazının altından geçiyordu,hatda yazının altından da geçiyor ismini bilen varsa yardımcı olsun.
  • bildirim çubuğuna "hatırlatmak maksatıyla not ekleme " için bir tweak program var mı ?
  • arkadaşlar şu an ios 6.1.4 kullanıyorum. ve bazı uygulama ve oyunlar maalesef ios 7 istiyor. bu uygulamaları kurmam için bir yöntem, tweak vs. varmı?
  • arkadaşlar bir tweak vardı gece olunca gözleri yormamak için ekranı sarımsı yapıyordu adı neydi o tweak in ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 32aslan

arkadaşlar bir tweak vardı gece olunca gözleri yormamak için ekranı sarımsı yapıyordu adı neydi o tweak in ?

F.lux gibi birdeydi adi sanirim

• 
Sayfa: önceki 638639640641642
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.