Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (634. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    iphone 5 6.1.4 e jb yokmu hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

Orijinalden alıntı: formen53

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: formen53

quote:

Better 7 i deneyin hocam bi.

winterboardla yukledım hocam saolun cevap yazdıgınız ıcın.şimdide cok garıp bı sorun var jb sonrası telefon rehberine kişi ekleyemiyorum :(

Başka bir tweak ile alakalı olabilir mi? Onları bi silseniz?

denedim hocam olmadı..bundan sonra uzun bi süre jb yapmayacağım..bugun iki kere restore edip iki kere yeniden jb yaptım.anlıcağın bu sefer jb kazık attı :)

Bukadar sorun yaşamanızı ios 6' ya bağlıyorum. Çünkü hatalar eksikler giderilmiyor.tweaklere destek yok.

Hocam halbuki hala ios 6 ya destek vermeleri lazım ios 7 de jb gerektirecek fazla bişey yokki.apple zaten ios 6 ya jb yapmamızın nedenlerini sıralayıp ios 7 ye koymuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formen53 -- 20 Mayıs 2014; 18:57:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar ifileyi yuklemeye calistigimda soyle hata veriyor ne yapmaliyim? Bir cok repo denedim hepsi ayni

• quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

Arkadaslar ifileyi yuklemeye calistigimda soyle hata veriyor ne yapmaliyim? Bir cok repo denedim hepsi ayni

Aynı dertten muzdaribiz :) Bende çözümünü arayanlardanım...

• quote:

Orijinalden alıntı: arkeolog77

quote:

Arkadaslar ifileyi yuklemeye calistigimda soyle hata veriyor ne yapmaliyim? Bir cok repo denedim hepsi ayni

Bende bugün yüklemeye çalıştım aynı hatayı alıyorum. Bana özel sanmıştım.

• fthkcli F kullanıcısına yanıt
    Çalışmayı durdurdu hatası alanlar şu adımları uygulasınlar ben olumlu sonuç aldım hata vermiyo artık

1. iTunesi pc den kaldırın
    2. Application Supportu pc den kaldırın
    3. Mobile Device Support u pc den kaldırın
    4. Apple Software Update yi pc den kaldırın
    5. Bonjour u pc den kaldırın
    6. CCleaneri açıp Kayıt defteri sekmesinden Sorunları Çöz'e tıklayın ve sorunları çözün
    7. Linkten iTunes v11.1.3 ü indirin (64 BİT olanı)http://www.oldapps.com/itunes.php
    8. İndiridiğiniz iTunes sürümünü yükleyin
    9. p0sixspwn.exe dosyasını C sürücüsüne atın
    10. p0sixspwn.exe yi yönetici olarak çalıştırın =)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: polatcan66

quote:

Orijinalden alıntı: linkin_park20

Youtube a giriş için dns mi değiştiriyorsunuz yoksa kullanabileceğimiz tavsiye ettiğiniz bir program var mı?

Benim youtube hiç kapanmadı. Nedenini bilmiyorum ama hiç giremediğim olmadı. Cihaz iphone 4s.

Wifi ve 3G den girebiliyor musunuz?

aynen hem wifi hem de 3g den sorunsuz girebiliyorum
  • Cydiadan yaptigim guncelleme sonucunda cihaz donen carkta kaldi sonrasi acip kapadim elmada kaldi ses tusu ile safe modda acip İLEX yaptim sadece tweaklari sildim

Ancak 1 hafta once yukledigim acilmayan MY3G isimli uygulama İLEX sonrasi da silinmemis ve hic bisey yukleyemiyorum

Remove emri veriyo cydia her yuklemede

Cozumu nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wearepussy3222 -- 21 Mayıs 2014; 20:41:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkeolog77

quote:

Kaloranin reposundan yukleyin hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ordanda denedim sonuç olumsuz...Diğer konudaki paylaştığım ekran görüntüsü kaloranın reposundan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkeolog77 -- 22 Mayıs 2014; 4:06:54 >
  • Hocam merhaba, repona eklediğin Helius tweaki çalışmıyor ya yanında bi paket yüklenmedi bi el atsan çok iyi olur
  • kuzenimde iphone 4 var ios 7.1.1 yüklü. buna jailbreak yapabiliyoruz sanırım. ios 7.0.x gibi stabil çalışıyormu jailbreak kullanan var mı ?
  • Whatsapptan şarkı paylaşmaya yarayan bir tweak var mı acaba reposu ile beraber söylerseniz sevinirim

• tracy1mac T kullanıcısına yanıt
    Whatsapp+ diye bi tweak var, BigBoss repo'da. Hem müzik paylaşabiliyosun hem sınırsız fotoğraf gönderimi vs. vs. var. Bayağı güzel bi tweak @tracy1mac
  • merhaba set scheduler yüklerken telefon elmada kaladı ne yapabilirim

edit : sorunu çözdüm ; /Library/MobileSubstrate/DynamicLibraries in altındaki ilgili 2 adet setscheduler dosyalarını siliyoruz telefon açılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAcar1 -- 23 Mayıs 2014; 11:05:17 >
  • berkobey kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim baya işime yarayacak

• Beyler folder enhancer paralı olarak indirilmediği için safe moda atıyor ya silin ya da parasını ödeyin gibi bişeyler yazıyor cydia da klasör içinde olduğu için içine girdiğim gibi safe moda atıyor nasıl düzeltecem bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K4TL14M -- 25 Mayıs 2014; 9:59:34 >
  • Flash videoları nasıl izleyebiliriz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: linkin_park20

Flash videoları nasıl izleyebiliriz?

Puffin

• quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Beyler folder enhancer paralı olarak indirilmediği için safe moda atıyor ya silin ya da parasını ödeyin gibi bişeyler yazıyor cydia da klasör içinde olduğu için içine girdiğim gibi safe moda atıyor nasıl düzeltecem bunu

e safw moda atdigi zaman restart yazana tiklama cydia ya gir ve folder enhancheri sil sonra restart at sorun ortadan kalkar

• 
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.