Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

Orijinalden alıntı: kalora

BiteSMS v8.2 Lisanslandı repoda deneyip geri dönüşleri bekliyorum

Patch yüklenirken hata vermesine rağmen sorunsuz.

Ona gerek yok aga direk lisanslı onu kurmana gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

BiteSMS v8.2 Lisanslandı repoda deneyip geri dönüşleri bekliyorum

Patch yüklenirken hata vermesine rağmen sorunsuz.

Ona gerek yok aga direk lisanslı onu kurmana gerek yok

Anladım...valla süper şekilde çalışıyo. Şu wifi işine odaklanalım reis:)))

• uzun zamandır jailbreaksiz kullanıyordum bu yüzden konudan biraz uzak kaldım. o yüzden bikaç sorum var. eskiden jailbreak yapıp appsync indirip appulo.us gibi sitelerden crackli app indirerek her türlü uygulamayı kullanıyordum. bu durum hala devam ediyor mu ? şuan 7.1 deyim jailbreak daha çıkmadı sanırsam biraz beklemem gerekiyor. jailbreak çıktığında appulo.us tan app indirip eskisi gibi yapabilir miyim ? veya şuan alternatif bir yol var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furer

uzun zamandır jailbreaksiz kullanıyordum bu yüzden konudan biraz uzak kaldım. o yüzden bikaç sorum var. eskiden jailbreak yapıp appsync indirip appulo.us gibi sitelerden crackli app indirerek her türlü uygulamayı kullanıyordum. bu durum hala devam ediyor mu ? şuan 7.1 deyim jailbreak daha çıkmadı sanırsam biraz beklemem gerekiyor. jailbreak çıktığında appulo.us tan app indirip eskisi gibi yapabilir miyim ? veya şuan alternatif bir yol var mı ?

7.1 e jailbreak pek çıkacak gibi durmuyor. 8 e kadar çıkmayabilir. Şimdi installous yok ama benzer tweakler var.

• Yine aynı şey başıma geldi uyumsuz tweakleri de yüklemiyorum hocam neden böyle oluyor. Geçen mail-havadurumu açılmıyordu neyse dfu mod ile eski haline geldi. İnstaller diye bir tweak sildim önemli birşeymi dir. Kalora repoda unlimtones gözükmüyor. Ayrıca guizmodns yüklemek istiyorum hata veriyor. @FullHD
    Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel
    Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel

• quote:

quote:

uzun zamandır jailbreaksiz kullanıyordum bu yüzden konudan biraz uzak kaldım. o yüzden bikaç sorum var. eskiden jailbreak yapıp appsync indirip appulo.us gibi sitelerden crackli app indirerek her türlü uygulamayı kullanıyordum. bu durum hala devam ediyor mu ? şuan 7.1 deyim jailbreak daha çıkmadı sanırsam biraz beklemem gerekiyor. jailbreak çıktığında appulo.us tan app indirip eskisi gibi yapabilir miyim ? veya şuan alternatif bir yol var mı ?

7.1 e jailbreak pek çıkacak gibi durmuyor. 8 e kadar çıkmayabilir. Şimdi installous yok ama benzer tweakler var.

yani şuan jailbreakli cihazlar eskisi gibi crackli app store applerini yükleyip kullanabiliyorlar mı ?

• quote:

quote:

quote:

yani şuan jailbreakli cihazlar eskisi gibi crackli app store applerini yükleyip kullanabiliyorlar mı ?

Hocam Crack konuşmak tehlikeli. Çok küçük bir araştırma ile bütün cevaplarınızı bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: myhopes

Yine aynı şey başıma geldi uyumsuz tweakleri de yüklemiyorum hocam neden böyle oluyor. Geçen mail-havadurumu açılmıyordu neyse dfu mod ile eski haline geldi. İnstaller diye bir tweak sildim önemli birşeymi dir. Kalora repoda unlimtones gözükmüyor. Ayrıca guizmodns yüklemek istiyorum hata veriyor. @FullHD

Bilgi vereceğim size denemelerden sonra

• Bu whatsapptan alinan fotograflari galeride ayri bi albume kaydedebilen bi tweak var mi?

• Data sayaci tweaki var mi ?

• Arama geldiginde arayan kisinin resmi ufacik cikiyor

Bunu tam ekran yapmak icin tweak / app var mi

• Erwin Schrödinger kullanıcısına yanıt
    Zaten direk kaydetmiyor mu?Baktığın fotoya basılı tutunca seçenek çıkıyor diye biliyorum.En basiti fotoya bakarken ekran görüntüsü al home+power tuşları ile..
  • FullHD kullanıcısına yanıt
    teşekkürler daha öncede aynı hata başka uygulumada veriyordu libstasusbar idi, onu silip yükleyince düzelmişti, ama bu hatada yazan tweaki bulamadım. İnstaller diye birşey sildim.
  • arkadaşlar mikrofon kullanan bir uygulama var fakat bir türlü gizlilikteki mikrofon bölümüne gelmiyor.

cydia da mikrofon bölümüne ekleyebileceğim bir tweak varmıdır? ?

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgialp

Data sayaci tweaki var mi ?

Yok mu yav ?

• 3-5 gün önce yazmıştım belki gözden kaçmıştır.

Yardımcı olabilecek varsa sevinirim üstadlar

Bende 4s var ios6.1.3 JB

kalora reposundan yourtube for ios 6 TR yi kuruyorum

Restart springboard olayından sonra youtube açıldığından update youtube uyarısı veriyor (diğer repolardan TR olmayanları da denedim aynı sonuç)

aslında youtube son sürümde

herhangi bir video açmak istediğimde ise youtubedan atıyor.

sorun ne olabilir nasıl çözülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ehlisafa

3-5 gün önce yazmıştım belki gözden kaçmıştır.

Yardımcı olabilecek varsa sevinirim üstadlar

Bende 4s var ios6.1.3 JB

kalora reposundan yourtube for ios 6 TR yi kuruyorum

Restart springboard olayından sonra youtube açıldığından update youtube uyarısı veriyor (diğer repolardan TR olmayanları da denedim aynı sonuç)

aslında youtube son sürümde

herhangi bir video açmak istediğimde ise youtubedan atıyor.

sorun ne olabilir nasıl çözülür

Youtube un aldığı bir önlem. Tweak'in güncellenmesi gerekli ve hala güncellemediler.

• FullHD kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

umarım güncellenir

Teşekkürler
  • yaşıtım olanlar bilir nokia 66 00 a bir program yüklüyordum sanki discoda trafikde veya yagmurda gibi fona ses weriyordu arayan kiside bunu duyup bizi trafikde saniyordu :) boyle bir tweak war mi

• Ip5s e gecince 7.1 kullanmak zorunda kaldim. Flux ve protube harici bir eksiklik hissetmiyorum protube eksikligini Instatube ile giderdim. Lakin flux u hic bir turlu gideremiyorum. Ah o aksam olunca, telefonumun soft renklere gecisini ozledim

• 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.