Şimdi Ara

Cydia Hakkında Herşey 2018 IOS 11 Türkçe Tweak-Tema-Repo-soru-cevap) Sürekli Güncel (616. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.012
Cevap
234
Favori
1.024.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İphone 4s İos 7.0.4 jb li cihazımda stabil halde çalışrken extra bir ayar yada program yüklemediğim halde ayarlar penceresi açılmamaya başladı
    Telefonun ilex rat ile backup ını aldıktan sonra restore ettim
    backup ı geri yüklemeye çalıştığımda itools ile ilex-deb dosyasının içine kopyaladığım zipli backup dosyasını görmedi
    İfile Dosyayı kendim açarak çıkan dosyaları tek tek yükledim fakat yine ayarlar penceresini açmamaya başladı
    bu sefer itunes üzerinden restore ettim fakat cydia simgesi kaybolmadı
    Ama cydia simgesine tıkladığımda açmadı
    Tekrar evasion ile jb yapmayı denedim fakat reboot ları manuel olarak yapmak durumunda kaldım
    işlem başarıyla sonuçlandığında cydia simgesine tıkladığımda gene açılmadı
    şuan hiçbir işlem yapamıyorum
    Aklıma gelen root şifresini değiştirmiş olmamdan kaynaklanıyor olabileceği ama şuan onada müdahale edemiyorum
    Ayarlardan iphonu sil dediğimde de sürekli ekranda kum saati dönüyor
    İpsw 7.0.4 ü yüklemeye çalıştığımda ise 3194 hatası alıyorum
    Ne yapamam gerekir telefonu kurtarmak için bana yardımcı olursanız çok sevinirim

• türbülans kullanıcısına yanıt
    Herşeyin içi boş :(
  • Selam arkadaslar bulundugum uygulamayi kapatip ana ekrana gonderen bi tweak varmi?activatorde yapamadim.

Programi sonlandirip ana ekrana atacak.androidte geri tusuna basip zorla sonlandir yaptigimiz gii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaRCoN

Selam arkadaslar bulundugum uygulamayi kapatip ana ekrana gonderen bi tweak varmi?activatorde yapamadim.

Programi sonlandirip ana ekrana atacak.androidte geri tusuna basip zorla sonlandir yaptigimiz gii

Activatorden herhangi bir komuta home tusu gorevını atarsanız olur hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciddi Lama -- 18 Mart 2014; 16:10:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Lama

quote:

Orijinalden alıntı: FaRCoN

Selam arkadaslar bulundugum uygulamayi kapatip ana ekrana gonderen bi tweak varmi?activatorde yapamadim.

Activatorden herhangi bir komuta home tusu gorevını atarsanız olur hocam

Hocam ben peogram sonlansin istiyorum. Ana ekrana donunce

• Öncelikle Merhabalar arkadaşlar cihazlarımızdan bilgisayarı yönetme programları varmı ? mouse klavyeden tutun dosyalara erişime kadar bütün herşeyi kontrol eden yönetebilen bir program ?

ama mesela gizlice olsun kabak gibi şurdan yönetiliyor olmasın (teamviewer gibi)

arkadaşlarda android telefon var onlarhttps://play.google.com...n.remote.win.lite&hl=tr bu uygulamayla resmen bütün heryere erişebiliyor bilgisayarın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kmesne

Öncelikle Merhabalar arkadaşlar cihazlarımızdan bilgisayarı yönetme programları varmı ? mouse klavyeden tutun dosyalara erişime kadar bütün herşeyi kontrol eden yönetebilen bir program ?

ama mesela gizlice olsun kabak gibi şurdan yönetiliyor olmasın (teamviewer gibi)

arkadaşlarda android telefon var onlarhttps://play.google.com...n.remote.win.lite&hl=tr bu uygulamayla resmen bütün heryere erişebiliyor bilgisayarın

ignition diye program var appstorede ben parayla satın almıştım ruhu duymaz girilen pc nin

• arkadaşlar bir tweak vardı oyunlarda uygulama işi satın alma yapıyordu iapcracker diye bişeydi yanılmıyorsam bununla ilgili bilgisi olan varmı yada alternatif?
  • quote:

Orijinalden alıntı: delimavii67

arkadaşlar bir tweak vardı oyunlarda uygulama işi satın alma yapıyordu iapcracker diye bişeydi yanılmıyorsam bununla ilgili bilgisi olan varmı yada alternatif?

Locallapstore

• http://cydia.myrepospace.com/kalora/ reppsunu ekleyemiyorum hata veriyor :(

• zonta Z kullanıcısına yanıt
    kardeşim benimde vazçecilmez uygulamamdı zephyr. hemen hemen aynı uygulama var :) multitasking gestures. yükleyebilirsin ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zonta

arkadaşlar iphone 4s im var ios 7 ye güncelledim ve jail break yaptım
    zephyr uygulaması harika bir uygulamaydı çok alışmıştım ios 7 de çalışmıyor o program benzeri program var mı önerebilceğiniz

kardeşim benimde vazçecilmez uygulamamdı zephyr. hemen hemen aynı uygulama var :) multitasking gestures. yükleyebilirsin ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: a1905e

http://cydia.myrepospace.com/kalora/ reppsunu ekleyemiyorum hata veriyor :(

Mevcut yüklü repo listeni paylaşırımısın?

• Hocam Ya yanlışlıkla birşey sildim elmada takılı kaldı kapanıp açılmalar falan oldu şimdi dfu mode alıp restore edicem ama 7.1 yüklesin istemiyorum 7.0.6 ya nasıl geri dönebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmesne -- 20 Mart 2014; 21:12:48 >
  • FullHD kullanıcısına yanıt
    Hallettim hocam yüklendi ;)
  • quote:

Hocam Ya yanlışlıkla birşey sildim elmada takılı kaldı kapanıp açılmalar falan oldu şimdi dfu mode alıp restore edicem ama 7.1 yüklesin istemiyorum 7.0.6 ya nasıl geri dönebilirim

4s-5-5s-5c ise imkansız

• İpadde idm tarzı dosyaları 8 parçaya bölüp daha hızlı indiren bir program önerebilirmisiniz arkadaşlar. Androidde FDDM vardı hattımın son hızında download yapıyordum. IOS a biraz yabancıyım JB den sonra İdownloader kullanıyorum oda son hızda indirme yapmıyor. birde bu tarz idownloader benzeri programıları ekran kapalıyken uyku modundaykende indirmeye devam etmesini istiyorum bunu sağlayacak bir tweak önerirseniz sevinirm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FullHD

quote:

Hocam Ya yanlışlıkla birşey sildim elmada takılı kaldı kapanıp açılmalar falan oldu şimdi dfu mode alıp restore edicem ama 7.1 yüklesin istemiyorum 7.0.6 ya nasıl geri dönebilirim

4s-5-5s-5c ise imkansız

Ipod touch 5 G

Bu arada hocam restore tmedim daha ama sürekli elma gidip geliyor cydia dan yanlışlıkla birşey sildim böyle oldu henüz dokunmadım
  • quote:

quote:

quote:

4s-5-5s-5c ise imkansız

Ipod touch 5 G

Bu arada hocam restore tmedim daha ama sürekli elma gidip geliyor cydia dan yanlışlıkla birşey sildim böyle oldu henüz dokunmadım

Dönemezsin hocam

• quote:

quote:

quote:

quote:

4s-5-5s-5c ise imkansız

Ipod touch 5 G

Dönemezsin hocam

safe mode vb ? hiç dokunmadım ki yahu hatta bir ara şey oldu bu cydiayı kapatmaya çalıştım herşey gözüktü ama beyaz ikonlar oldu sonra kapatıp açayım en iyisi dedim böyle oldu

• 
Sayfa: önceki 614615616617618
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.