Şimdi Ara

PSP Go Video İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
11.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PSP 2, diğer adı ile NGP (Next Gen Playstation)'ın çıkışından önce, PSP ailesinin son üyesi olan PSP Go'yu inceliyoruz.

• video incelemesi için tesekkürler
  • inceleme için teşekkürler
    bu arada inceleyen kişiyi ( ersin kılıç ) ilk defa görüyorum
  • NGP Açilimi Next Gen Portable diyilmiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackFire248

NGP Açilimi Next Gen Portable diyilmiydi

evet
  • psp2 varken ancak parası psp2 ye yetmeyenler alır
  • Geçtiğimiz yılın sonlarımı ? 2009'da çıktı alet bscye bişiler oluyor hep yanlış haberler tamam insanız hata olur ama hep olmaya başladı
  • Önceki nesil PSP'ye nazaran daha bir "olmuş" gibi. Ayrıca UMD'den vazgeçip Digital oyun sunumuna geçmeleri çok daha iyi olmuş, bu sayede sadece oyun konsolu değil, bir multimedia cihaz haline gelmiş. Sanırım en başta Sony'nin aklındaki PSP düşüncesi bu şekildeydi ama PSP Go sürümünde hala eksikler var. PSP 2 ise muazzam bir deneyim olacak sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xerias -- 11 Mart 2011; 18:51:37 >
  • bende ersin kılıç abimizi ilk defe goruyorum da sanki biraz geç oldu bu inceleme :D
  • @paypay88
    Türkiye'ye resmi olarak gelişi açısından bakarsanız bir de...
  • ersin kılıçın yüzünü gördüm artık ölsemde gam yemem:)
    ayrıca güzelmiş kaç para acaba?
  • Yazık oldu Japon'lara.
  • alet piyasadan kalkacak siz aleti inceliyorsunuz
  • güzel inceleme ama biraz geç diğilmi
  • hadi hayırlısı olsun bakalım :)
  • İnceleme için teşekkürler senide ekranda görmek güzel Ersin abi umarım Video İnceleme yaparken seni bundan sonra ekranda görürürz... Neyse inceleme için geç kalınsada genede ii bilgilendirmeler olmuş Ben bişey sorucam Bu Normal PSP oyunlarını çalışıtırıyomu ?
  • Biraz geç olsa da güzel inceleme :)
  • İnceleme çok güzel olmuş elinize sağlık ama çok atlanan oyun incelemeleri oldu.

Birde sizden bir şey rica etmek istiyorum, psn'nin ve xboxlive'in özel mini oyunlarını incelerseniz çok iyi olur. Kimse bu oyunlara değer vermiyor ama önemli oyunlardır bunlar. Mesela xbox için limbo, ilomilo. Ps3 için joe danger, dead nation. İnşallah dediğim şeyi yaparsınız, bu oyunlara daha fazla değer verilir.
  • Bir ara izleyeceğim incelemeyi. Teşekkürler.

Elimde PSP 3004 olmasa PSP Go almayı düşünürdüm ama bakalım belki yinede alırım. :)
  • BENCE NGP2 GİBİ BİR ALETİN CIKACAĞINI BİLMEK BİLE BU ALETE PARA VERMEMEK İÇİN YETERLİ BİR SEBEP.AMA BENİM PARAM ÇOK,BUNU DA ALIRIM NGP2Yİ DE ALIRIM DİYORSANIZ O BAŞKA.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.