Şimdi Ara

Asus'un dünya başkan yardımcısıyla Intel'deki çipset sorununu ve yeni nesil donanımları konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
7.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinin üst düzey yöneticilerini ekranlarınıza getirmeye devam ediyoruz. Bu defa konuğumuz Asus'un dünya başkan yardımcısı Jackie Hsu oldu.

Türkiye'de sadece Donanım Haber'e konuşan Jackie Hsu, Intel'deki çipset problemiyle ilgili sorularımızı yanıtlamakla birlikte AMD'nin Bulldozer işlemcileri için hazırlanan 9 serisi anakartlara, DirectCU II ekran kartlarına ve Türkiye'nin son durumuna da değindi.

• Röportaj için teşekkürler. Sapphire Başkan Yrd. Adrian Thomson ile yapılan röportajdan sonra bu röportaj biraz daha uzun sürdü gibi geldi :D Jackie saolsun Asus'un reklamını yapmaktan başka pek bişey yapmamış denebilir. Azcık bişey söylese yeni anakartlar vs. ile ilgili fena mı olurdu? Ama bir iyi yanı var Gigabyte ile yapılan röportajdaki kadar İngilizce katliamı yapmamış Jeackie Bey :D
  • MSI, Sapphire, İntel, Asus... Mükemmel röpörtajlar. Çok çok teşekkürler Donanımhaber ve Erdi Özüağ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tokay -- 11 Mart 2011; 18:56:24 >
  • Ç000000K TEŞEKKÜRLER!!
  • HARİKA BU FORUMUN NEDEN BUKADAR TUTULDUĞUNU ANLADIM
  • Asya ve avrupa pazarını bir araya getirerek bundan yararlanmaya çalışıyoruz!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X_TaSaRıMCı_X -- 11 Mart 2011; 19:32:14 >
  • Adam sanki zoraki ingilizce konuşuyomuş gibi geldi bana. Genelde klişe şeyler söyledi. Çok detaya inemedi bence
  • paylaşım için teşekkürler ,
  • haber için teşekkürler+10 çok geniş aşanda sorular
  • Çok güzel röportaj olmuş, tebrikler.
    Yakında Amerikan başkanı ile de röportaj yapacaksınız sanırım :)
  • Donanım Haber'i bu yüzden seviyorum. Sürekli yenilikler, dünya çapında işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Röportaj için teşekkürler. Sapphire Başkan Yrd. Adrian Thomson ile yapılan röportajdan sonra bu röportaj biraz daha uzun sürdü gibi geldi :D Jackie saolsun Asus'un reklamını yapmaktan başka pek bişey yapmamış denebilir. Azcık bişey söylese yeni anakartlar vs. ile ilgili fena mı olurdu? Ama bir iyi yanı var Gigabyte ile yapılan röportajdaki kadar İngilizce katliamı yapmamış Jeackie Bey :D

Ne yapsayı adam ? Gece hayatından mı bahsetseydi? Askerlik anılarını mı anlatsaydı? yoksa ASUS kötü diye haykırsamıydı ?
    Tövbe tövbeeeeeeeeeeeeee
  • Güzel röportaj olmuş tşkler adamlar yapıyor hakkaten ya keşke bizim ülkemizdede böyle saglam üretim yapan firmamız olsaydı
  • Güzel röportaj olmuş. Teşekkürler
  • İntelin yeni chipsetlerindeki problemi hiç bir anakart üretiçisinin farketmemesi gerçekten çok düşündürüçü bu kartları ürettikden sonra ne kadar test ettikleri sorusunu akıllara getiriyor ..
  • Oldukça hoş bir röportaj olmuş.Emeği geçenlerin eline sağlık.
  • Asus işlemci üretse keşke :-)
  • Bu en iyi servis istanbulda geçerli değil sanırım (notebooklar için)
  • güzel bir röportaj elinize sağlık.
  • Yillardir Asus anakart aliyorum (3 defa) ve çok memnunum, bundle içerikli ve hakkaten tasarimlari guzel, siyah pcb uzerine.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.