Şimdi Ara

GTA IV 20 milyon, Bioshock Serisi 8 milyon Sattı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•       Dünyanın en büyük yayıncılarından Take-Two'nun Media and Telecommunications Conference'taki sunumunda firmanın ünlü oyunlarının ne kadar sattığı açıkladı. GTA ve Bioshock serilerinde işler yolunda.

Konferansta GTA 4'ün 20 milyon sattığı, serinin de toplamda 100 milyonu geçtiği açıklandı. Bioshock serisi ise bugüne kadar 8 milyon satmış. İlk oyunun not ortalamasının da 95 civarında olduğunu da hatırlatalım.

Midnight Club oyunları 18 milyon, Max Payne ise bugüne kadar 7 milyon adet sattı. Özellikle Midnight Club'ın başarısı gerçekten de takdir edilmeli. Gearbox'ın RPG-FPS oyunu Borderlands'i ise 4 milyondan fazla sattığı belirtildi. 2K Czech'in Mafia serisi 5 milyon, Civilization serisi ise 10 milyon civarında satarak yine yayıncının yüzünü güldürmeyi başarmış.

Take-Two'da işler yolunda gidiyor gibi görünüyor. Bir GTA V duyurulursa o zaman yine 20 milyon civarında satış yapacaklarını ön görebiliriz. Tabi bazen Mafia II gibi satış anlamında başarıyı yakalayamayan oyunlar da yol kazası olarak görülebilir.

• O değilde, hala Bulletstrom video incelemesini göremedik
  • evet ya bulletstorm video inceleme bekliyoruz daha ortada yok
  • Bulletstorm harika ama gerçekten incelemeyi hala göremedik...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ally_snare

O değilde, hala Bulletstrom video incelemesini göremedik
  • İlla konu dışı yorum yapacaksınız :D
    GTA kadar bir sonraki oyunu nasıl olacak diye merak edilen başka oyun yoktur. Şu GTA V bir açıklansa süper olacak.
  • arkadşlar bulletstrom harika bir oyun bende var tavsiye ederim
  • ulan yazın bende pc alcam :D eskidi gari crysis bile çalışmıo :D
  • Gta benim için SanAndreas'la bitmiştir.
    Ayrıca bırakında adamlarda Bulletstorm'un tadını çıkarsınlar inceleme yapcaklar diye oyun oynayamıyolar...
  • Satış rakamları gayet başarılı nediyelim Allah bozmasın. Para basıyorlar :)
  • Artık yeni bir duyuru gelse çok güzel olur GTA V için..

Bu arada Gta IV çok güzel bir oyundu sanAndreas kadar özgür bir yapısı olmasada bence istenileni fazlasıyla vermiş bir oyundu gerek konusu gerek grafiğiyle ..
  • Rosckstar dan GTA V ve Midnight Club 5 duyurusu bekliyoruz artık.
  • @GodOfWar58

Şöyle yorumlara hastayım. Gta bitmişmiş.. Adamlarda o kadar üzülüyordu ki bu oyun senin için bitmiş diye . .
  • GTA SA'da 20 milyonu geçmişti. Ve genel olarak baktığımızda(Araçların çeşitliği, görevlerdeki eğlence, gangstar havası) bana göre en iyi GTA oyunuydu.
  • valla ben bioshock un ilk oyunu gibi oyun oynamadım inanılmaz bit tat bıraktı bitirdiğimde,tam bir şaheser bilsem limited edition alırdım böyle devam etsinler mafia2 sandbox türünde çıksaydı oda 20milyon satardı
  • Grand Theft Auto V den hayla ses yok.Ama geleblir gibime geliyo :)
  • Bence GTA V gelmez , san andreas ve vice city gibi yan oyun gelir GTA IV'ün grafiklerini veya biraz üstünde bir grafikleri kullanır gibime geliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.