Şimdi Ara

alaturka tuvalet... (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
10
Favori
59.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alaturka'da yaparken bacagima agri giriyordu arkadas. Alafranga'ya gecince alaturka'da neymis dedim.
  • Alaturka Forever

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben balkonun deliğine sıçıyorum ve oraya yapıyorum nereye giderse

ŞİMDİ SİTE SAKİNLERİ DÜŞÜNSÜN

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil yardım kapak var delikte ses çıkarmadan halletmem lazım klasik misafirliklerin korkulu rüyası

• quote:

Orijinalden alıntı: Necessa®i

yuhh silin şu konuyu ya

ne kadar tatlı ve masum bir comment ya
  • Adamın dibidir
  • Kimsenin ıslak mendilden haberi yokmu la.

• Forum tarihinin en boklu konusu olmuş ha.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AzRocK -- 15 Kasım 2015; 22:56:26 >
  • ben bildim bileli bizim evde alaturka var.baksır ve atletle giriyom.genelde 2 günde bi girerim helaya.20 dakka kadar takılıyorum.değişik konuları değerlendirme fırsatım oluyor kendi kendime.icraat bittikten sonra yukardaki musluğa bağlı hortum var.musluğu az açıyorum.çok tatlı bi tazzik veriyorum malum bölgeye.bütün pislik gittikten sonra sol elimle yıkıyorum.arkasında az daha tazyik veriyorum.sonra hiç biyere değmeden sol elime sıvı sabun pompalıyom.ondan sonra helaya genel bi su tutup çıkıyom.çok rahat oluyor.2 gün kafam rahat.1 hafta 10 günde bir çok acı yiyorum.oda iyi oluyor
  • Beyler mesele tuvaletini yapmak değil alafrangada yapıyorsun siliyorsun taharet musluğu zaten kıçına suyu fışkırtıyor yıkıyorsun ama alaturkada ne yapacağız peçeteyi ıslatıp silecek miyiz elimizle mi yapacağız o da çok hijyenik değil direk elle yapmak. Adam tasla falan demiş de kıçımızdan aşağı tastan su mu dökeceğiz saçma yorumlar yapmayalım. Yani suyun teması imkansız gibi bir şey ya peçeteyi ıslayacaksın ya elinle yapacaksın. Adam gibi bir şekilde aydınlatıcı olarak yazarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BağKurluSamuray -- 12 Aralık 2015; 16:09:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BağKurluSamuray

Beyler mesele tuvaletini yapmak değil alafrangada yapıyorsun siliyorsun taharet musluğu zaten kıçına suyu fışkırtıyor yıkıyorsun ama alaturkada ne yapacağız peçeteyi ıslatıp silecek miyiz elimizle mi yapacağız o da çok hijyenik değil direk elle yapmak. Adam tasla falan demiş de kıçımızdan aşağı tastan su mu dökeceğiz saçma yorumlar yapmayalım. Yani suyun teması imkansız gibi bir şey ya peçeteyi ıslayacaksın ya elinle yapacaksın. Adam gibi bir şekilde aydınlatıcı olarak yazarsanız sevinirim.

Peçeteyle kuru olarak kabasını alacan.Sonra elini ıslatıp ıslatıp yıkayacan ne var bunda.Sonra da sabunla iyice koku çıkana kadar yıkayacaksın elini.Asıl klozotteki su olayı hijyenik değil tam anlamıyla temiz bile olmaz öyle.Dona bok bulaşır Elini iyice yıkadıktan sonra hijyen problemi olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valbilken

Ben balkonun deliğine sıçıyorum ve oraya yapıyorum nereye giderse

ŞİMDİ SİTE SAKİNLERİ DÜŞÜNSÜN

Ahahahaha

• Konu b*ka sarıcak
    Askerliğini doğuda yapan abiler gördüklerini anlatmadan konu kapansın.
  • en güzeli alaturka aga. klozet pis oluyo milletin dötünü dayadığı yere dötünüz deyiyo, sidik falan sıçradıysa cabası pislik yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ithal_et

Ben comelip isimi bitirdikten sonra elimi islatip malum yeri elimle bi guzel silerim. Kalan parcalari tirnaklarimla traslar gibi temizliyorum. Sonra su dokuyorum bi guzel. Sonra lavaboda ellerimi yikiyorum. Bi gun ellerimi iyi yikamamistim aceleden. Tirnaklarimda uzundu. Aralari hep dolu kalmisti. Kurdanla temizlemistim kantinde. Erzurumda okuyorum. Okulda alaturka tuvalet var hep.

• Yeminle konunun boku cikmis

• Bende alafrangaya nası yapıyolar onu anlamıyorum. Hadi evde neysede dışarda hiç hijyenik degil. Evde bile misafir geliyo gidiyo , hem kendi ailem bile olsa tiksinirim ya . Alaturka temiz iş.

• Alaturkada kalmadı be bugünlerde

• ajdar123456 A kullanıcısına yanıt
    1- Alafranga tuvaletler basura neden olur + erkeklerde çiş tutamama rahatsizligina (adını unuttum)

2- Alaturkada kovayı agzina kadar doldur apış arandan geçir ve sanki yüzünü yıkar gibi kovada su kalmayana kadar popona çarp bu sayede dışkın ve poponun etrafı temizlenir. ( elinlede o bölgeyi yoklayarak temizleyebilirsin)

• İşten/okuldan gelmişsin tuvaletin var sıkışmışsındır. Bir de yorgunsundur. Klozete oturacaksın baba, arkana yaslanacaksın rahat rahat. Hunharca ıkınarak düşüreceksin. O klozetin dibindeki küçük su havuzuna düşünce şapır şupur eden suyun sesiyle rahatlayacaksın. Sonra taharet musluğuna elin gidecek. O musuğun tazyikiyle mutluluğu yakalayacaksın.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.