Şimdi Ara

alaturka tuvalet... (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
384
Cevap
10
Favori
59.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jasonn123

quote:

Orijinalden alıntı: ajdar123456

bu tuvalet benim fobim ya. insanlar nasıl k*çını yıkıyor onda???
    hortum olan yerleri anlıyorumda kova gibi şeylerle nasıl oluyor anlayamıyorum...

şindi oncelikle 90 derecelik poziysonu alıyorsun sonra içinde ne varsa çıkarıcaksın ıkın.gif

sonra olay bitince kovaya dolduruyorsun suyu once elini sonra malum yere flan filan gerisini anladım sen.(daha fazla iğrençleşmenin anlamı yok)

ama 90 derecelik poziyson onemli.bu bilgileri aklında tut gün gelir lazım olur
    Evimizde 2 banyo var . Bu iki banyo da 2 Alafranga ( benim odamda ve aşağı katta ) ve 1 tane de alaturka var ...

Daha Aşağıda ki Alafranga ve Alaturka'ya hiç dışkılamadım... Kendi tuvaletime de kimseyi sokmuyorum... Oturup yemek bile yerim o derece
    İnsanın kendi tuvaleti gibisi yok yaaa

Ekleme : Açıklayıcı yazayım. Olmamış gibi... İki farklı banyo da iki klozet , ayrıca bir tane de evin başka bir yerinde normal alaturka var Hepsi farklı yerlerde yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMarjinaLs -- 8 Temmuz 2012; 11:42:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMarjinaLs

Evimizde 2 banyo var . Bu iki banyo da 2 Alafranga ( benim odamda ve aşağı katta ) ve 1 tane de alaturka var ...

Daha Aşağıda ki Alafranga ve Alaturka'ya hiç dışkılamadım... Kendi tuvaletime de kimseyi sokmuyorum... Oturup yemek bile yerim o derece
    İnsanın kendi tuvaleti gibisi yok yaaa

Ekleme : Açıklayıcı yazayım. Olmamış gibi... İki farklı banyo da iki klozet , ayrıca bir tane de evin başka bir yerinde normal alaturka var Hepsi farklı yerlerde yani.

Alıntıları Göster
    bazı yorumlar şaka gibi bazısı oturur sıçarım sonra pantolonu çekerim giderim demiş bazısı peçeteyle silerim su değdirmem demiş bu arkadaşların iç çamaşırını düşünmek dahi istemiyorumya
  • Bu ne boktan muhabbet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The MasteR

Bu ne boktan muhabbet.
    Sonrada temizlik imandan gelir.. HADİ ATEYİSLER BUNUDA AÇIKLAYIN !!!11!!11!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

peçeteyi ıslat sil bu kadar basit

elle g.t mu yıkanır lan öyk

aynen, okurken dehşete kapıldım
    tuvalet kağıdını ıslatıp silmek varken neden el kullanılır ki lan düşüncesi bile iğrenç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Codex

quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

peçeteyi ıslat sil bu kadar basit

elle g.t mu yıkanır lan öyk

aynen, okurken dehşete kapıldım
    tuvalet kağıdını ıslatıp silmek varken neden el kullanılır ki lan düşüncesi bile iğrenç.

Alıntıları Göster
    ah ulan ah parmaklayıp koklamak yok mu böyle hıığğğk hıığğkkk diye içine çekeceksin o ciğerlerin o kokuyla bok kokusuyla dolup taşacak ah o koku yok mu o koku...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Orijinalden alıntı: Infidel_
    sıçtığımız yerin yanında bi musluk varya onun altındada bi maşrapa.sıçmam bitince musluğu açıyorum elimi suya tutuyorum sonra kıçımı silip bok partiküllerini alıyorum.bu işlemi bikaç defa tekrarlıyorum bu arada maşrapadaki su kahverengi oluyo tabi.sonrada kıçımı bi mendille silip kuruluyorum, maşrapadaki suyu tuvalete döküyorum.bu kadar

bendensin

Alıntıları Göster
    Lan oğlum totonuzu yıkayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

ah ulan ah parmaklayıp koklamak yok mu böyle hıığğğk hıığğkkk diye içine çekeceksin o ciğerlerin o kokuyla bok kokusuyla dolup taşacak ah o koku yok mu o koku...

Aynen hocam iyice parmaklıyıcan koklayacan oh mis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhenoMachinal

quote:

Orijinalden alıntı: Metalwrath

Aynen hocam iyice parmaklıyıcan koklayacan oh mis.

Alıntıları Göster
    ne konuydu ha çok güldüydüm bu konuya
  • quote:

Orijinalden alıntı: GR33K

ne konuydu ha çok güldüydüm bu konuya

Alıntıları Göster
    Ula şu "Tuvalet adabı bizden geçti.Adamlar bokuyla koyun koyuna yatıyordu!!" saçmalığı da bitmeyecek sanırım.
    Araplarda tuvalet diye bir anlayış yoktu zaten.Hala daha yoktur çoğu yerinde.Araziye çıkıp yaparlar.
    Tuvalet kültürü yunanlara dayanır.
  • quote:

quote:

sıçtığımız yerin yanında bi musluk varya onun altındada bi maşrapa.sıçmam bitince musluğu açıyorum elimi suya tutuyorum sonra kıçımı silip bok partiküllerini alıyorum.bu işlemi bikaç defa tekrarlıyorum bu arada maşrapadaki su kahverengi oluyo tabi.sonrada kıçımı bi mendille silip kuruluyorum, maşrapadaki suyu tuvalete döküyorum.bu kadar

bendensin

Alıntıları Göster
    Adımlarla

Kuru Peçete
    Islak Peçete
    Kuru Peçete

Perfect.
  • Ulan o deyilde beyler hastanede laboratuvarda adam mok inceliyor yahu . Bi kere kucuktum isaldim . Bi mıçtım bardak doldu tastı. Aka aka verdim adama
  • quote:

quote:

bendensin

Alıntıları Göster
     alaturka tuvalet...
  • quote:

pislik adam senin yüzünden artık hiçbir yerde maşrapa kullanamicam,
  • quote:

Orijinalden alıntı: by-ko

Ula şu "Tuvalet adabı bizden geçti.Adamlar bokuyla koyun koyuna yatıyordu!!" saçmalığı da bitmeyecek sanırım.
    Araplarda tuvalet diye bir anlayış yoktu zaten.Hala daha yoktur çoğu yerinde.Araziye çıkıp yaparlar.
    Tuvalet kültürü yunanlara dayanır.

araplarin duzgun yaptigi tek bir sey goremiyorum eminim bunlar tuvalet kagidini sadece kurulanmak icin kullaniyorlardir
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

quote:

Orijinalden alıntı: ajdar123456

bu tuvalet benim fobim ya. insanlar nasıl k*çını yıkıyor onda???
    hortum olan yerleri anlıyorumda kova gibi şeylerle nasıl oluyor anlayamıyorum...

şindi oncelikle 90 derecelik poziysonu alıyorsun sonra içinde ne varsa çıkarıcaksın ıkın.gif

sonra olay bitince kovaya dolduruyorsun suyu once elini sonra malum yere flan filan gerisini anladım sen.(daha fazla iğrençleşmenin anlamı yok)

ama 90 derecelik poziyson onemli.bu bilgileri aklında tut gün gelir lazım olur
    Ulan konu dışında bu kadar iğrenç, rezil heriflere rastlayacağımı bilmezdim. Ben tuvaletten çıktıktan sonra elini yıkamayanlara pislik gözüyle bakarken burada bırak elini yıkamayı, götünü yıkamayan mahluklar bile var. Eşek kadar adam olmuşsunuz daha tuvalet adabı nedir bilmiyorsunuz. Alafranga tuvaletlerde tuvaletinizi yaptıktan sonra bol tazyikli suyla temizleyin ardından peçeteyle iyice kurulayın, sifona basın ve elinizi iyice yıkayıp çıkın. Ev dışında başka bir yerde alafranga tuvaletlere oturmayın. Büyük tuvaletinizi evden çıkmadan önce yapın ki dışarıda zorlanmayın. Küçük tuvaletlerinizde ise klozetin kapağını kaldırıp yapın, oturulan yeri kaldırmayı unutmayın ve taşırmayın. Hayvanlığın lüzumu yok..
  • diğerinde yapinca sıçrıyor böyk
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

diğerinde yapinca sıçrıyor böyk
    duygulandım la fake hesabımdı ajdar. rip ajdar123456...
  • quote:

quote:

bendensin

Alıntıları Göster
    Ben direk pecete kullanıyorum yıkama felen yok cinsmisiniz olom
  • quote:

Orijinalden alıntı: @rd@

duygulandım la fake hesabımdı ajdar. rip ajdar123456...

Alıntıları Göster
    vay arkadaş ne iğrenç herifler varmış elimle yıkarım diyen bile var, temizlik hastası mod on: beyler şimdi alaturka tuvalete çok uzun olmayan(ayarlayın artık) bir hortum alıyorsunuz ve o hortumu musluğa takıyorsunuz suyu açıyorsunuz mahrem yerlerinize suyu tutuyorsunuz işiniz bitince de tuvalet kağıdı ile kuruluyorsunuz.

yukarıdaki işi yaparken yine temizlik şart diyoruz ve eğer kalabalık yerde yaşıyorsak hortumu peçete ile tutmakta fayda var.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.