alaturka tuvalet...
364 Cevap23835 Görüntüleme12 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5 6 7      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

622 Mesaj
10 Mart 2011; 15:28:28 

tamamda bu bole anlatilmaz ki mıctın biraktin bence suyu dolduru yapilir suya elimiz sokmayiz
quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Orijinalden alıntı: Infidel_
sıçtığımız yerin yanında bi musluk varya onun altındada bi maşrapa.sıçmam bitince musluğu açıyorum elimi suya tutuyorum sonra kıçımı silip bok partiküllerini alıyorum.bu işlemi bikaç defa tekrarlıyorum bu arada maşrapadaki su kahverengi oluyo tabi.sonrada kıçımı bi mendille silip kuruluyorum, maşrapadaki suyu tuvalete döküyorum.bu kadar

bendensin

Ampulden Korkanlar HazirLanin Avize Geliyor:)

22 Mesaj
10 Mart 2011; 15:34:20 

quote:

Orijinalden alıntı: ajdar123456

bu tuvalet benim fobim ya. insanlar nasıl k*çını yıkıyor onda???
hortum olan yerleri anlıyorumda kova gibi şeylerle nasıl oluyor anlayamıyorum...

Sen taharet diye bişey duymadınmı

2031 Mesaj
10 Mart 2011; 15:36:41 

quote:

Orijinalden alıntı: MalcolM-X-

tamamda bu bole anlatilmaz ki mıctın biraktin bence suyu dolduru yapilir suya elimiz sokmayiz
quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

quote:

Orijinalden alıntı: Infidel_
sıçtığımız yerin yanında bi musluk varya onun altındada bi maşrapa.sıçmam bitince musluğu açıyorum elimi suya tutuyorum sonra kıçımı silip bok partiküllerini alıyorum.bu işlemi bikaç defa tekrarlıyorum bu arada maşrapadaki su kahverengi oluyo tabi.sonrada kıçımı bi mendille silip kuruluyorum, maşrapadaki suyu tuvalete döküyorum.bu kadar

bendensin

ya maşrapayı musluğun altından çeksene ne öyle biriktiriyon boklu suyu bi arada bırak aksın gitsin illa görmek mi istiyon kahverengi rengi

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Mart 2011; 15:41:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

peçeteyi ıslat sil bu kadar basit

elle g.t mu yıkanır lan öyk

benim yöntem

51 Mesaj
10 Mart 2011; 15:57:07 

Mesajlar miğde bulandırıcı. Ben tüm vücut atıklarımı ter yoluyla atıyorum.

Uzaklaştırılmış
10 Mart 2011; 16:17:37 

quote:

Orijinalden alıntı: z for zambrotta

ishal değilsem paşa paşa oturur,sçar,pantolonu çeker hayatıma devam ederim.ishal olduysam -2 kere kağıtla silerim tabii hijyen açısından.ellerimi banyodan banyoya yıkarım valla bu soğukta el yıkamak riskli.

gerçekmi lan bu basur vardır lan sende ıyy bok lu boklu dolanıyo pis herif.

340 Mesaj
10 Mart 2011; 16:23:21 

quote:

Orijinalden alıntı: pasinbingöl

Benim şahsen her ikisinede yapabilme kabiliyetim var!Lakin alaturkayı önermiyorum ve gerçekten sağlıklı değil 2011 yılındayız olukcak iş değil hala kullananlar var!!Tepkiliyim...

Asıl alaturka daha sağlıklı

163 Mesaj
10 Mart 2011; 16:26:43 

alaturkada yaparken bacaklarım kopacak ağrıdan

Bir insana yapabildiğini bizzat görmesinden daha fazla güven verebilecek hiç bir telkin yoktur.

Uzaklaştırılmış
10 Mart 2011; 16:31:23 

quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

peçeteyi ıslat sil bu kadar basit

elle g.t mu yıkanır lan öyk

586 Mesaj

[1 Mayıs 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

10 Mart 2011; 16:31:25 

alafranga daha sağlıklıdır diye düşünüyorum sonuçta bağırsaklar sıkışmıyo oturmak daha rahat felan + dergi okurken ve sigara içerken alafrangadan ötesi yoktur...

1536 Mesaj
10 Mart 2011; 17:18:20 

Arkadaslar cok ilginc yorumlar olmus ve hayretle okudum, Alaturka veya Alafranga bir tarafa gunumuzde Turkiye gibi %98'inin Musluman oldugu soylenen bir ulkede tuvalet'te su kullanmayanlarin oldugunu ogrenince acikcasi sok oldum, neyse kisisel tercih deyip polemik yaratmayayim. Kimseye karisma niyetinde degilim, sadece sunu belirteyim, Temizlik dinimizdeki en onemli adaplardandir ve bunun bir usulu vardir. Uzun oldugu icin sadece linkini veriyorum..

http://www.hikmet.net/content/view/57547/2/

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

902 Mesaj
10 Mart 2011; 17:30:44 

Evde klozet dışarıda alaturka.

Uzaklaştırılmış
10 Mart 2011; 17:35:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Necessa®i

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

ne yıkaması hocam sen ne diiyon?

yanlış öğretmişler sana herhalde

ne diyorsun ya? elin fransızı b*k kokusunu örtmek için parfüm diye şeyi icat etti. herifler ortalığa m*çıyordu. tuvalet adabı bizlerden gelir. şimdi geçmiş burda ne diyorsun.?

2. olarak da konuyu açan arkadaş, iğreniyormuş. hortum yoksa insanlar tas kullanır. sağ elle tası tutar sol elle yıkarlar. bunu kendi kafanda düşünerek saptayamıyor musun? 10 yaşında KDV nin açılımını kendim bulmuştum hiçç biryerden öğrenmeden. Burda sana bakıyorumda, böylesine basit şeyi, bu yaşta düşünememek...

alafranga ve turkanın eksi ve artıları elbet var. ben franga kullandığımda kesinlikle oturacağım yerleri tuvalet kağıdıyla kaplamadan oturmam. suyun içine de tuvalet kağıdı atmadan m*çmam, çünkü su sıçrıyor. alaturka da ise ayaklarına dışkının görünmeyen parçaları sıçrama ihitmali var. yani her 2 sinin de eksi ve artıları mevcut.

oha hala bu masallara inanalar varmış. yok topuklu ayakkabı pisliklere basmamak için icat edildi yok parfüm kokuyu gidermek için icat edildi falan

1642 Mesaj
10 Mart 2011; 17:41:50 

Ne pis insanlarsınız lan 1000li yıllarda mı yaşıyonuz ? Tuvalet kağıdı denen bir şey icat edildi. İğrenç ya elinizle yıkayıp oraya buraya sürüyonuz bir de. Tırnaklarınızın arasını b*k götürüyordur

Harley-Davidson. Live to Ride, Ride to Live
The Road Starts here. It never Ends.

17591 Mesaj
10 Mart 2011; 17:55:02 

quote:

Orijinalden alıntı: kerlonmoura

Yabancı ülkelerde pisuvar bile yok

Trenlerin de bile var

Bazıları hayatı dolu dolu yaşar. Bazıları ise yavaşça akıp geçmesini bekler. Ama hayatı biryerde yakaladın mı, işte O zaman muhteşem birşey olur...

589 Mesaj
10 Mart 2011; 17:59:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Umutsuzİnsan

ben tuvaletimi ypaınca yıkamıyomki peçeteyle siliyom o kadar

Kışın neyse de, yazın o möt kokar.

...Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

172 Mesaj
10 Mart 2011; 18:02:52 

quote:

Orijinalden alıntı: CeFurkan

benimde iğrendiğim şey alafrangadır

alaturkada temizlik ve hijyen %100 iken alafrangada -%100 e kadar düşebilmektedir

hayatta en nefret ettiğim ilk 3 şeyden bir tanesidir

Milletin oturduğu yere oturulmaz ki? Koruyucu kağıtlar var tamam da benim içim yine de rahat etmiyor.

3693 Mesaj
10 Mart 2011; 18:05:16 

abicim herşey tamam. su ile temizlemeden olmuyor ok. alafrangada taharet musluğu var onu açıp tuvalet kağıdı kullanınca çok güzel oluyor onun haricinde zaten ıslatıp kağıdı aynı işi yapabilirsin. ama elini direk b.klu g.tüne daldırıp ordaki b.kları alıp tekrar yıkamak nedir yaa? ciddi misiniz siz? nasıl geçiyo sonra elinizin kokusu cidden merak ediyorum? yemek yerken filan nasıl rahat ediyosunuz ya? bide kalkmış temizlikten filan bahsediyosunuz. o b.kun içinde dünyanın pisliği var farkında değil misiniz?,0

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
2 gün 3 sa. 2 dk. kadarı kaldı.
10 Mart 2011; 18:14:04 

Alafrangada açarım musluğu,tazyikli bir şekilde direk hedefi bulur o su.Rahaaat rahat temizlenir,sonra tuvalet kağıdı ile kurular,kontrol ederim.Sonuç bal dök .... o derece .Hiç eli falan da bulaştırmadan işlem tamam.Evimin tuvaletini hiçbir şeye değişmem.Direk 12'den vurur musluk.
Dışarıda çok mecbur kalmadıkça tuvalete gitmem.Alaturka varsa da mecbur kaldıysam;yanımda selpak taşırım mutlaka.Selpağı ıslatır siler,temizlerim bir kaç defa.
Dışarıda alafranga varsa da tuvalet kağıdıyla klozet kapağını silerim.Yeni kağıtlarla kat kat sarar,döşerim öyle otururum.
Karın ağrısı ve tuvalet ile aram pek iyidir de..

1536 Mesaj
10 Mart 2011; 18:25:38 

Tarih 10.02.2011 Istanbul Avrupa yakasinda buyuk bir alisveris merkezinin tuvaleti, saat 18:10..

Cafe'den kalktim cikarken AVM'nin tuvaletini kullanayim dedim, ilk girdigimdeki manzara..

Ekteki dosya (1)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

1282 Mesaj
10 Mart 2011; 18:37:44 

quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar
Tarih 10.02.2011 Istanbul Avrupa yakasinda buyuk bir alisveris merkezinin tuvaleti, saat 18:10..

Cafe'den kalktim cikarken AVM'nin tuvaletini kullanayim dedim, ilk girdigimdeki manzara..

Midem bulandı :D
Hijyen olarak alafranga ama bo. Içinde birikiyor üstünde otururken de suya basamıyorsun ayrıca sanki .oku arkadan öne itiyor sanki alaturka ise oturma açısından sağlıklı klozette bağırsaklar tam boşalmaz alaturkada taharet yapılırken parmak uçları kullanılmaz sol elle yapılır yaptıktan sonra eller güzelcene yıkanır(sabun tabi ki) ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

439 Mesaj
10 Mart 2011; 18:37:57 

el ile g.t mu yıkanır yazmıs millet . Vay anasını bide hijyene baglamıslar. Elini sabunla yıkıyorsun kalmıyor bisey
ama o dıskı cıkarttıgın deligi sadece selpakla silersen orda neler neler kalıyor bır bılsen.

1282 Mesaj
10 Mart 2011; 18:40:29 

quote:

Orijinalden alıntı: alper3333
el ile g.t mu yıkanır yazmıs millet . Vay anasını bide hijyene baglamıslar. Elini sabunla yıkıyorsun kalmıyor bisey
ama o dıskı cıkarttıgın deligi sadece selpakla silersen orda neler neler kalıyor bır bılsen.

evet otururken bile insan rahat etmez kıçına yayılır sanki hele banyo yapsan o pislik suyla bütün vücuda yayılır gibi gelir bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nesenlenesensiz -- 10 Mart 2011; 18:41:47 >

537 Mesaj
10 Mart 2011; 18:44:38 

Bulunsun

Uzaklaştırılmış
10 Mart 2011; 20:05:49 

hayal gücü meselesi demekki. herkes farklı bişey yapıyor yaw...

1022 Mesaj
10 Mart 2011; 20:22:58 

ben önce tuvalet kağıdıyla güzelce siliyorum sonra elimle yıkıyorum bunun neyi saçma alaturka ve alafranga kullanırım ama alaturka en iyisi

104 Mesaj
10 Mart 2011; 20:35:34 

alaturka vs alafranga - ps3 vs x360
hangisi ??

616 Mesaj
10 Mart 2011; 20:38:46 

Allahım allahım buda oldu. Konuya bak yav.

Teki eliyle siler iyice durular falan filan. Teki su,el,k.ç üçlüsü demiş allahım ya. ,

Bu konu çok komik vallahi.Mesajlar beni öldürüyor.

DONANIM HABER PLAYSTATION 3
ORİJİNAL OYUN DESTEKÇİLERİ KULÜBÜ

1282 Mesaj
10 Mart 2011; 21:06:06 

Tüm sayfaları okudum cevaplar çok komik gerçekten,

547 Mesaj
10 Mart 2011; 21:20:57 

quote:

ishal değilsem paşa paşa oturur,sçar,pantolonu çeker hayatıma devam ederim.ishal olduysam -2 kere kağıtla silerim tabii hijyen açısından.ellerimi banyodan banyoya yıkarım valla bu soğukta el yıkamak riskli.

tuvaletten çıkınca ellerini yıkamıyorsun yani doğru mu anladım?

NE MUTLU "TÜRK"ÜM DİYENE!
ŞEREFİNLE OYNA HAKKINLA KAZAN!

2031 Mesaj
10 Mart 2011; 21:32:53 

quote:

Orijinalden alıntı: smylmzr

quote:

forumda hijyenik dakikalar

547 Mesaj
10 Mart 2011; 21:35:06 

quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

quote:

quote:

iğrenç geldi biraz da ondan, tuvaletten çıktın mesela masaya oturdun yemek yemek içn insanın nasıl içi rahat rahat yiyebilirki?

NE MUTLU "TÜRK"ÜM DİYENE!
ŞEREFİNLE OYNA HAKKINLA KAZAN!

2031 Mesaj
10 Mart 2011; 21:38:10 

quote:

quote:

quote:

quote:

iğrenç geldi biraz da ondan, tuvaletten çıktın mesela masaya oturdun yemek yemek içn insanın nasıl içi rahat rahat yiyebilirki?

evet ıyyy adam en azından kıçına elini sürmüyo sürse de yıkamasa

4 Mesaj
10 Mart 2011; 22:09:05 

konudan çok yorumlara güldüm lan

rummmmmpapapappaapapapm

978 Mesaj
10 Mart 2011; 22:50:43 

quote:

Orijinalden alıntı: FaRaKaN

quote:

Orijinalden alıntı: Necessa®i

quote:

Orijinalden alıntı: swat882

ne yıkaması hocam sen ne diiyon?

yanlış öğretmişler sana herhalde

ne diyorsun ya? elin fransızı b*k kokusunu örtmek için parfüm diye şeyi icat etti. herifler ortalığa m*çıyordu. tuvalet adabı bizlerden gelir. şimdi geçmiş burda ne diyorsun.?

2. olarak da konuyu açan arkadaş, iğreniyormuş. hortum yoksa insanlar tas kullanır. sağ elle tası tutar sol elle yıkarlar. bunu kendi kafanda düşünerek saptayamıyor musun? 10 yaşında KDV nin açılımını kendim bulmuştum hiçç biryerden öğrenmeden. Burda sana bakıyorumda, böylesine basit şeyi, bu yaşta düşünememek...

alafranga ve turkanın eksi ve artıları elbet var. ben franga kullandığımda kesinlikle oturacağım yerleri tuvalet kağıdıyla kaplamadan oturmam. suyun içine de tuvalet kağıdı atmadan m*çmam, çünkü su sıçrıyor. alaturka da ise ayaklarına dışkının görünmeyen parçaları sıçrama ihitmali var. yani her 2 sinin de eksi ve artıları mevcut.

Güzel açıklama gelmiş.

Alafranga tuvaletlerin hepsi demek yanlış olur fakat özellikle restaurantlarda lokantalarda olanlara oturmak g.t istiyor resmen. Malın biri işemiş oluyor sağına soluna ki buda bir çok hastalığı getiriyor. En temizi alaturka tabi yıkama konusunda ilk defa böyle bişe duydum??? Tuvalet tası dahada doğrusu maşrapa denen bişe var .

Yerden yazıyorum ( haklısın bu arada :D )

Bu arada ilk defa suyla temizleme diye bişey duydum hem peçeteyle silerim ben :D

Bu arada tüm cevaplar öldürdü dhde en çok güldüğüm konu evdekiler odaya geldi resmen alafranganın üstüne çıkıp tuvaletini yapan adama yerden güldüm :D

Bu arada bir anım vardır : Cemaatçilerin evindek alıyoruz alafranga tuvaleti kullandırmıyorlar çok fena ishalim hayatım boyunca öyle ishal olmamışım g.tten işiyorum resmen benm g.t duramadı yerinde o kuvvetle eğilmeye çalışırken s*çmışım ama duvara yaslanmışım delikle hiç alakası yok baktım g*tüme bişey değiyor sonradan eğildim g*tüme kadar s*çmışım yaklaşık 50 cm duvarların hali üstüm başım pislik sabahın 4 ünde tuvalete girip 7 de çıkmıştım düşünün ne halde olduğumu :D

Düşünün öyle bir s*çmışımki maşrapanın üstündeki muslukta bile b*k vardı allah kimsenin başına vermesin

Bide kapak kaldırmadan işeme gibi bi alışkanlığım vardır babamdan falan ayda 10 kere azar yerim lan ne pis adamım ya

Elle g*t yıkayanlarıda alkışlıyorum bu arada

quote:

Allahım ağlıyorum

Dünyanın en iyi 6.Sona oyuncusu

970 Mesaj
10 Mart 2011; 22:58:25 

mesajım bulunsun , elinize sağlık

8 Mesaj
10 Mart 2011; 23:12:29 

yorumlar m.çmış

1053 Mesaj
10 Mart 2011; 23:16:02 

Konudan kötü kötü konular gelmeye başladı.

1269 Mesaj
11 Mart 2011; 1:32:38 

eline m*çıp içine at

248 Mesaj
11 Mart 2011; 2:12:55 

quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

En güzeli denize m.çmak, maymun kuyruğu gibi oluyo Yıkama derdi yok, kurulama derdi yok, hijyen derdi yok...

Alaturka kabusumdur...

hacı naaptın sen yaa,denize girmeye korkar insan

Revenge solves everything.

1218 Mesaj
11 Mart 2011; 3:02:44 

oha yaw denize sıcan mı , alafranganın üstüne çıkan mı , peçeteyle silip hava soguk diye ellerini yıkamayanmı ararsın hepsi var.
oha D.H.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 11 Mart 2011; 3:03:12 >

(-e(RC)o-...(..._35_1/2_KSK_...) http://ercoloji.blogspot.com.tr/ http://alfalogy.blogspot.com.tr/ http://erco35coast.blogspot.com.tr/

163 Mesaj
11 Mart 2011; 3:20:25 

Zıçmıyom lan artık böyle daha iyi uraşmıcam artık

Bir insana yapabildiğini bizzat görmesinden daha fazla güven verebilecek hiç bir telkin yoktur.

3704 Mesaj
11 Mart 2011; 3:25:36 

quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar

girer girmez hemen alaturka arıyorum yoksa en temizini bulmadan ve tuvalat kağıdır olmadan asla oturmuyorum

iğrenç milletiz ben buna defalarca şahit oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marantz -- 11 Mart 2011; 3:26:06 >

2004

1788 Mesaj
11 Mart 2011; 3:33:53 

quote:

Orijinalden alıntı: CeFurkan

benimde iğrendiğim şey alafrangadır

alaturkada temizlik ve hijyen %100 iken alafrangada -%100 e kadar düşebilmektedir

hayatta en nefret ettiğim ilk 3 şeyden bir tanesidir

aynen evde odamın içinde 1 tane tuvalet var biraz ufak ama olsun benden başka kimse girmiyor.. başka evde tuvaletlere girmek istemiyorum ne kadar temiz olsa bile düşündükçe aşırı midem bulanıyor

3174 Mesaj
11 Mart 2011; 3:56:07 

resmen konunun boku çıkmış sadece peçeteyle silenler hiç kıl yok mu makatınızda birikir lae pis ıyk

2013 Astra J Sport / 34 UV 0537

2003 Otokar M2000 / 34 M 0537

YILDIZ 24

4011 Mesaj
11 Mart 2011; 4:34:02 

Amma boktan konu olmus bu ya.Isın ılgıncı dunyada sadece ıkı tuvalet tıpı var bırı alaturka dıgerı alafranga.Neden farklı kulturler ıcın farklı tarzda tuvaletler yapılmamıs.Dunyada o kadar tasarım ,degısım furyası var lakın ıkı tıp tuvalet var olacak ıs degıl.Ilk ısım yenı bır tuvalet ıcat etmek olacak.Ozellıkle kıcını nasıl yıkayacagını bılmeyenler ve tuvaletten sonra ellerını yıkamayanlar ıcın.

42 Mesaj
11 Mart 2011; 11:29:46 

quote:

Orijinalden alıntı: alper3333

3 deniz kabugu kullaniyoruz . Sorun olmuyor o zaman

Sanırım Demolition Man filmindendi.

978 Mesaj
11 Mart 2011; 22:56:43 

Updullah beyler dün gülmekten öldüren konuya yeni cevaplar bekliyoruz

Dünyanın en iyi 6.Sona oyuncusu

1788 Mesaj
11 Mart 2011; 23:11:44 

quote:

Orijinalden alıntı: haciragipdayi

Updullah beyler dün gülmekten öldüren konuya yeni cevaplar bekliyoruz

aynen upp.. hala alafranga tuvaletin üstüne çıkan arkadaşa gülüyorum kartal oturuşu

622 Mesaj
11 Mart 2011; 23:23:54 

siz benim nasil mıctıgımı gostereyimmmi?
o ustu carpilanan sekilde cunku adam ayakta isiyo kenara deyiyo zaten ben ev tercih etiigimde alaturka olmasa kabuletmiorum:)

Ufaltılmış ön izleme resmi

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MalcolM-X- -- 11 Mart 2011; 23:24:53 >

Ampulden Korkanlar HazirLanin Avize Geliyor:)

1282 Mesaj
11 Mart 2011; 23:26:15 

quote:

Orijinalden alıntı: MalcolM-X-
siz benim nasil mıctıgımı gostereyimmmi?
o ustu carpilanan sekilde cunku adam ayakta isiyo kenara deyiyo zaten ben ev tercih etiigimde alaturka olmasa kabuletmiorum:)

Ufaltılmış ön izleme resmi

Ama alafranga tuvalet lüks olmayan yerler için uygun değil. Ben olsam herhalde ben de çıkardım :D

2245 Mesaj
11 Mart 2011; 23:34:29 

quote:

Orijinalden alıntı: MajestiC

quote:

Orijinalden alıntı: sony kamera

kendine özel yerde alafranga wc iyidir özellikle hasta olanlar özürlü olanlar ve ihtiyarlar için.topluluk olan yerlerde terminallerde resturanlarda vb gibi yerlerde alaturka en iyisi.birazcık kafa çalışıyorsa yıkamak için bahane aramassın gerekirse su satın alıp onunlada yıkarsın.ben otlde alafranga wc kullanmıyorum zor durumda kalırsam üstüne çıkıp çömeliyorum pislik sıçrama durumunda aldığım önlem suyun üstüne peçete örtüyorum böylece wc deki su sıçramıyor.peçete ıslanmazmı ıslanır ama yere çökmden yapacaksın

şakamısın arkadaşım alafranganın üstüne çıkıp ihtiyaçmı giderilir.

mecbur kalırsan evet. kendi evim hariç hiç bir yerde oturmam

Sormaz Ki Bilsin,Sorsa Bilirdi;Bilmez Ki Sorsun,Bilse Sorardı

1788 Mesaj
12 Mart 2011; 0:26:13 

avmlere alafranga tuvalet koyan zihniyene zaten ben ....

Uzaklaştırılmış
13 Mart 2011; 0:40:53 

2-3 deneme yaptım ama hala içime sinmeyen şeyler var bu konuda
...

906 Mesaj
13 Mart 2011; 1:39:57 

abooo millet taharet almayı bilmiyor/üşeniyor cünüb geziyorsunuz cünüp

Seni hissetmem, görmem için bir an düşünmem yeterli..
Zannedersem ilk defa bir kızın kokusu yüreğimde fırtınalar estiriyor...
Kendi kendime kerem Aslıya aşkındaki gibi
O da mı bu tatlı ten kokusuyla avare olmuştu diyorum...

165 Mesaj
20 Mart 2011; 2:51:07 

quote:

quote:

quote:

10.12.2008

Uzaklaştırılmış
20 Mart 2011; 3:09:15 

En iyi yöntem alafranga tuvallette musluğu açıp avcuna hafif su alacaksın b*k yolunu hafif ovacaksın fazla zorlama elin pislenebilir Hafifden nazikce bu işlemi 3-4 kez tekrarlarlayıp peçeteyi ıslatacaksın onla ovacaksın bu sefer dikkat et yapışmasın En rahat yöntem bu

2073 Mesaj
20 Mart 2011; 3:16:20 

o değilde pantolona nasıl düşürmüyonuz alaturka da? ben kendi evim dışında ölsemde wc ye girmem

'05 Honda Civic VTEC 1.6 LS Manuel White 110hp

1323 Mesaj
20 Mart 2011; 3:18:34 

quote:

Orijinalden alıntı: ajdar123456

bu tuvalet benim fobim ya. insanlar nasıl k*çını yıkıyor onda???
hortum olan yerleri anlıyorumda kova gibi şeylerle nasıl oluyor anlayamıyorum...

şindi oncelikle 90 derecelik poziysonu alıyorsun sonra içinde ne varsa çıkarıcaksın ıkın.gif

sonra olay bitince kovaya dolduruyorsun suyu once elini sonra malum yere flan filan gerisini anladım sen.(daha fazla iğrençleşmenin anlamı yok)

ama 90 derecelik poziyson onemli.bu bilgileri aklında tut gün gelir lazım olur

motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak... Metal Müzik süslü sosyete kızlarının değil,onurlu insanların yaşamla mücadele öyküsüdür.
(wayne's world , wayne's world party time excellent!)

974 Mesaj
20 Mart 2011; 3:21:24 

En hijyenik tuvalet alaturkadır arkadaşlar . Bazı arkadaşlar sanırım tuvalet eğitimi hiç görmemiş ya da sormaya çekinmiş olabilir tabi . Yok elimi süremem yok bilmem ne yapamam elin hatununun orasını burasını ellerken iyi kendi .ötünü ellerken kötümü oluyor ? Temizlik bu arkadaşlar siz elimi bulaştırmıyım diye sürmezseniz eliniz temiz olur tamam ama .ötünüzü b.k götürür Zaten alaturkadan sonra en az 2-3 dakika antibakteriyel sabunla el yıkarsanız sizden temizi yok