Şimdi Ara

Deri Ceket Nerden Alınır ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
14.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar. Güsel ßir Deri Ceket Almayı Düşünüyorum. Limit 600-700 TL ! İstanbul Awrupa Yakasında İkamet Ettiğim İçin Alabileceğim Yerin Awrupa Kıtasında 0lmasıda ßirinci Tercihimdir. Ama Çok Güsel ßir Model ßulabilirsem Karşıyada Geçebilirim ;) ßana Önerebileceğiniz Yer & Modeller War mı ???
    Şimdiden Tşklr...

• desa derimont ben desayı oneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgunduzbey

desa derimont ben desayı oneririm

Neden Desa ? & Nerden Alabilirim Mağazası Nerde ?
  • yasını bılmıyorum ama Puma da cok guzel spor modeller var .istınye parktan bakabılırsın
  • Ben en çok Derimod' un deri ceketlerini beğeniyorum. Ama Desa' nın da çok güzel, klasikleşmiş modelleri var.

Kampanyaları takip edin derim. Şu an giydiğim deri ceketi, Derimod' dan %50 indirimli şekilde 350 liraya aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RecycleBin

yasını bılmıyorum ama Puma da cok guzel spor modeller var .istınye parktan bakabılırsın

6 Gün Sonra Yani Ayın 15 İnde 22 0lacam. Pumanın Deri Montu 0ldunu İlk Duydum. Sportik Tarzda İse Güsel 0labilir. ßakıcam Tşklr.
  • BİM
  • derimod dan al kafanı yaşa sen yaşlı başlı bir insansın puma sana gitmez
  • Puma Aldım ! Göğsünde Ducati Yasıo ! Şimdi ßide Ducati Motor Alacam xD
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazFacTor
    Puma Aldım ! Göğsünde Ducati Yasıo ! Şimdi ßide Ducati Motor Alacam xD

He
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetgunduzbey

desa derimont ben desayı oneririm

Hangi şehirdesin?

Desa var bende 2 tane, insana değişik hava katıyor. Görenler çok beğeniyor. Gerçekten limitin de iyimiş, 550-600tl ye zaten iyi bir deri ceket için yeterli dostum

• Avrupa kıt'asından almak istiyorsan Paris ve Milano'ya bakabilirsin.
  • quote:

Merhaba Arkadaşlar. Güsel ßir Deri Ceket Almayı Düşünüyorum. Limit 600-700 TL ! İstanbul Awrupa Yakasında İkamet Ettiğim İçin Alabileceğim Yerin Awrupa Kıtasında 0lmasıda ßirinci Tercihimdir. Ama Çok Güsel ßir Model ßulabilirsem Karşıyada Geçebilirim ;) ßana Önerebileceğiniz Yer & Modeller War mı ???
    Şimdiden Tşklr...

BİM'den
  • Laleli mercan aksaraya baka bilirsin
  • İlgilendiğiniz İçin Tşklr Arkadaşlar ! İstinye Park Puma dan Aldım 850 TL ye Patladı Ama 0sun Çok Hızlı ßir Model :=)
  • Türkçe mizide güzel kullanırsan süper olacak.
  • Afedersiniz deri ceketle ilgili değil ama
    15 yaşındayım deri yarım parmak eldiven giysem itici olur mu?
    Yazın body' e gitmeyi de düşünüyorum. (Dumble kullanırken kaymayı önlediği söyleniyor)
  • Çıldırmış olmalısınız.Çok para.

Yakın bir akrabam derici ve elindeki modellere göre seçim yaparak 2 saat içerisinde deri cekete sahip oluyorsunuz.Üstelik kaliteli deri.O kadar para vermeye gerek bile yok.Bildiğiniz o buyuk firmalara fason iş bile yaptıkları oldu.

Neyse hayırlı olsun diyelim.
  • quote:

İlgilendiğiniz İçin Tşklr Arkadaşlar ! İstinye Park Puma dan Aldım 850 TL ye Patladı Ama 0sun Çok Hızlı ßir Model :=)

Parasını ben vermedim ama 850 lira benim bile içime oturdu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.