Şimdi Ara

taşınan numaradaki lira iadesi- avea

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
20.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2 hattımı avea'dan turkcell'e taşıdım ama avea'da 150 milyon bakiye kaldı... nasıl alabilirim acaba bu bakiyeyi avea'dan ?

• Teşekkür ederim BuBBa123,

yalnış anlamadıysam bu linkteki başvuru hat iptali durumu için,
    benimki taşıma,

aynı linkten başvurayım mı acaba ?
  • evt ayni şey iptal veya taşima fark etmiyor iban numarasi istiyorlar. onuda bankayi arayip ögrenebiliyorsunuz.. Tek dikkat etmeniz gereken verdiginiz hesap numarasi (iban) nin hat sahibine ait olmasi
  • bu uygulama turkcelldede varmı?
  • evet az önce yaptım işlemi...
    çok teşekkürler sayın BuBBa123...

evet turkcell de de varhttp://www.turkcell.com.tr/yardim/duyurular/faturasizhatucretiadeleri
    buradan başvurmuştum ben...
  • quote:

Orijinalden alıntı: savasyaman

bu uygulama turkcelldede varmı?

evet var, sadece vodafonda internetten olmuyor.
  • ben 9 gündür alamadım talep itibariyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

ben 9 gündür alamadım talep itibariyle

hangi operatörden alamadın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuBBa123

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

ben 9 gündür alamadım talep itibariyle

hangi operatörden alamadın..

avea
  • quote:

Orijinalden alıntı: halle

evet az önce yaptım işlemi...

evet turkcell de de varhttp://www.turkcell.com.tr/yardim/duyurular/faturasizhatucretiadeleri

çok teşekkürler halle. fakat verdiğin linkte iadeler için aşağıdaki butonları kullanarak başvurun yazıyor ancak buton falan yok sayfada.
  • guzel uygulamaymis bu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunkie

quote:

Orijinalden alıntı: halle

evet az önce yaptım işlemi...

çok teşekkürler halle. fakat verdiğin linkte iadeler için aşağıdaki butonları kullanarak başvurun yazıyor ancak buton falan yok sayfada.

butonlari bi alta kaydirmişlar

http://www.turkcell.com.tr/yardim/duyurular/ucretiadeleri

buradan ulaşabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bora Kürkçü

quote:

Orijinalden alıntı: BuBBa123
    evt ayni şey iptal veya taşima fark etmiyor iban numarasi istiyorlar. onuda bankayi arayip ögrenebiliyorsunuz.. Tek dikkat etmeniz gereken verdiginiz hesap numarasi (iban) nin hat sahibine ait olmasi

Ben Turkcell den Vodafone a
    geçecektim ama benim banka
    hesabım yok abimin var
    abiminkini verince olmuyor mu
    yani?

hocam olmuyor operatörler paranin üstüne yatmak için veya vermemek için hesap numarasinda bi hata olursa vermiyeceklerini belirtmişler dikkatli olun. hat kimin üstüneyse hesap ta o kişinin adina olmak zorunda yani amcasi dayisi halasi annesi babasi abisi kardeşi olmuyor..
  • Hesap benim de parayı bir türlü yatırmıyo avea 28 şubattan beri
  • 16 gün olmuş yatırılmadı şimdi ne yapacaz
  • bendede 360 lira var, vodafona geçmeyi düşünüyorum ya paramın üstüne yatarsa bu üç kağıtçı operator
  • quote:

Orijinalden alıntı: fruer
    bendede 360 lira var, vodafona geçmeyi düşünüyorum ya paramın üstüne yatarsa bu üç kağıtçı operator

yatırdılar parayı hesap ve hat sizin üzerinize olsun
  • arkadaşlar az önce aveayı aradım.hattın iptali durumunda banka hesabına yatırıyorlarmış.eğer başka operatöre taşınırsa taşıdığın operatöre kalan liranı transfer ediyorlarmış faturalı başka operatöre taşınırsa dakika olarak veriyormuş.sizce bunlar dopru mu?bir de şöyle bir durum var ben abimin hattına lira yükleyim kendi hattıma transfer yapıyorum.transfer ettiğim liranın da operatör değiştirdiğimde aveadan alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 52radikal

arkadaşlar az önce aveayı aradım.hattın iptali durumunda banka hesabına yatırıyorlarmış.eğer başka operatöre taşınırsa taşıdığın operatöre kalan liranı transfer ediyorlarmış faturalı başka operatöre taşınırsa dakika olarak veriyormuş.sizce bunlar dopru mu?bir de şöyle bir durum var ben abimin hattına lira yükleyim kendi hattıma transfer yapıyorum.transfer ettiğim liranın da operatör değiştirdiğimde aveadan alabilir miyim?

hocam aveadan vodafone geçtim 9 nisanda vodafone taşındım avea hattımda kalan bakiyeyi 11nisanda iade istedim internetten, dün yani 22 sinde banka hesabıma yattı 130 tl iade aldım öyle bir olay yok eğer yeni birşeyse bilemem
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.