Şimdi Ara

Dünyayı kimler yönetiyor? Amerika ve Dünya Kuşatma Altında mı??? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
17
Favori
42.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oguz_19811981

uzaylı var demek başka uzaylılar aramıza girip dünyayı yönetiyor demek başka ikincisi son derece saçma ve imkansız bence şizofrence.

uzaylı muzaylı yok deyerli dostum.var olan iblis ve şaytanları!
    youtubedeki videolarda hep video oyunu. lady gaga kadar çirkin bir kadımı müthiş güzel gösteriyorlarsa,dünya güzelini kertenkele gibi götermek çocuk oyunağı.
  • teknolojik olarak ne kadar üstün olurlarsa olsunlar yapabilecekleri şeyler sınırlıdır diye düşünüyorum. Mesela çizimleri verilen kertenkele veya diğer örnekler ile bir inan iskeletini karşılaştırdığınızda uyumlu noktalar o kadar azdır ki birinin etini diğerine uydurman imkansızdır. Kaslarla oynanabileceği kafam yatarda ( ki verilen örneklerde hepsi kas hareketleri ile ilgili. Yani kertenkele etinni üstüne insan maskesi geçirilmiş olduğu iddası. Ancak kemik yapısı buna izin vermez. çizimlere göre illaki olur denilirse bu suratın en az 5 cm daha uzun olması lazım ki verilen örneklerin hepside normal insan kafa ölçülerinde.

Bir açıdandan havas teknolojisine katılıyorum. Bunlar bizlerin cinler olarak bildiğimiz varlıklar olması çok daha muhtemel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: combaba

teknolojik olarak ne kadar üstün olurlarsa olsunlar yapabilecekleri şeyler sınırlıdır diye düşünüyorum. Mesela çizimleri verilen kertenkele veya diğer örnekler ile bir inan iskeletini karşılaştırdığınızda uyumlu noktalar o kadar azdır ki birinin etini diğerine uydurman imkansızdır. Kaslarla oynanabileceği kafam yatarda ( ki verilen örneklerde hepsi kas hareketleri ile ilgili. Yani kertenkele etinni üstüne insan maskesi geçirilmiş olduğu iddası. Ancak kemik yapısı buna izin vermez. çizimlere göre illaki olur denilirse bu suratın en az 5 cm daha uzun olması lazım ki verilen örneklerin hepside normal insan kafa ölçülerinde.

Bir açıdandan havas teknolojisine katılıyorum. Bunlar bizlerin cinler olarak bildiğimiz varlıklar olması çok daha muhtemel.

bunu bilemeyiz sonuçta bu canlılar bizden teknolojik olarak üstünler ayrıca iyi bir genetik bilimi ustası varlıklar diye söyleniyor genelde bunlar İnsanları kandırmak için İnsan kılığına sokabilen-sesi taklit edebilen Hologram cihazı kullandıklarını söylüyor hatta videolarda bile adamlar klik sesini duyuyormusunuz diyorlar yüz hatları değişirken ben video koymaya çalışıyorum ama yönetim buraya bunları koymayın isteyen video paylaşım sitelerine girer bakar diyorlar o yüzden video koymayacağım youtubeden mümkün olduğunca

• Konu bilim kurgu gibi gözüküyor çok ilgi çekici.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalok

Halimize, insanlığa bakın; çoğumuzun hayatı çalışarak geçiyor. En güzel en verimli yıllarımız çalışarak geçiyor. Ancak posamız çıktığında -yaşlandığımızda- o da iyi çalıştı isek rahat edebiliyoruz.
    Peki biz kimin için çalışıyoruz? Bence kendimiz için çalışmıyoruz. İşçi, patron veya esnaf olsak dahi kendimiz için çalışmıyoruz. Bu ülke gelirinin, emeğinin, kazanımlarının çoğu dışarıya, 5-10 bin civarı elit bir kesmin kasasına gidiyor. Bunu ben değil ekonomistler söylüyor. Bu durumda olan tek ülke de biz değiliz mutlaka...
    Birileri dünya'nın kaymağını yerken diğerleri bu kaymağı yapmakla uğraşıyor. Dünya sistemi böyle kurulmuş. Bu kaymağı yiyenler uzaylı olabilir. Sürüngen mi değil mi orası başka...

Bu yorumunuza katılıyorum.

• bu olayı daha önce görmüştüm ama pek inandırıcı gelmemişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz_19811981

baştan sona sabırla okudum dünyadaki bütün komploları aramızda yaşayan uzaylı bir ırka bağlamak kadar saçma bir şey olamaz.Bir ara visitors diye bir dizi vardı bunu yazan arkadaş ondan etkilenmiş galiba , tamam 11 eylül olayı mutlaka içeriden destek aldı , kenedy'i vuranlar ile 11 eylül dünya ticaret merkezi saldıralarını tezgahlayanlar aynı karanlık odaklar ama bunlar uzaylı falan değil düpedüz her yerde kolları olan amerikan finans çevreleridir.Bunlar kendilerine kimi risk görürse anında ortadan kaldırır ,bu yazının tamamı bu gerçeği örtmeye çalışan psikolojik operasyondur.

Katılıyorum. Konudaki vidyolar da çok saçma, nasıl inandırıcı bulanlar çıkmış anlamadım açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nobran19

Sen direk V'i anlatmışsın

İlginç konu takipteyim artık dikkat ederiz bizde bizim TV lerde varmı diye

Bizim tvlerdede mustafa topaloğlu var :D gerçi o adamın sürüngenle işi olmaz farklı bir melez sanırsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustf9

İyi de bu David Icke bunları neye dayanarak iddia ediyor? Yeraltında mağaralarda yaşadıklarını ve uzaylı olduklarını nereden biliyor?

Bir insan bunu nasıl bilebilir ayrıca? Madem bu kadar güçlüler ve gerçekler neden gizlensinler ki?

Şimdi, uzaylılarla veya piramitler veya mayalarla ilgili idiiaların birtakım dayanakları ve mantıksal izahları vardır. Fakat bu, kusura bakmayın ama, yarı insan yarı sürüngen tarzı bir düşünce bilim kurgu filmlerinde kullanılmış bir öğedir. İnsanı dönüştürecek bir bilgiye ve güce sahip olan varlıklar direkt dünyada krallıklarını ilan edip ne istiyorlarsa açıkça yaparlar, niye gizlensinler ki?

Bence gerçek olması mümkün olmayan bir şey bu...

Katılıyorum, son noktayı koymuşsun bana göre,

• Dünyayı kim hak ediyorsa o yönetir, ne kadar yönetebiliyorsa!? Bu durum son derece doğal dır. Çünki doğa da "doğa kanunları" geçerlidir. Hayıflanmak veya sızlanmak bir anlam ifade etmez. Kimin neyi ne kadar yönettiği muallak olduğu dünyamızda biri bizi (dünyayı)yönlendiriyorsa! Aferin ona bunu yapabildiği için. YApabiliyorsanız siz yapın. Yaptıklarınızın insanlığın gelişimine katkısı nedir bilinmez! Eğer iyi yöndeyse şapka çıkarırım.
    Zenginin malı fakirin çenesini yorar. Yap yapabiliyorsan. Sızlanma!!! YApan gökten zembille mi düşmüş! Dünya tarihinde tek bir yapıcı var mı ki? Eğer varsa kim? Hep değişmiş. Mısırlılar,Sümerler, Akadlar, Yunanlılar, Türkler, İngilizler, Amerikalılar insanlığın gelişimine katkıda bulananlara saygılarımı sunarım. Gerisi vız gelir tırıs gider. Diye düşünüyorum.
    Saygılarımla,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Massaimassai -- 18 Mart 2011; 4:41:33 >
  • Tarihi yazan gizli eli uzayda aramaya gerek var mı? Gizlenmeye gerek bile duymuyor.

• http://www.youtube.com/watch?v=ZYUZ-gMfS_0&feature=player_embedded
    videoda bir kız "astral yolculuk yapabilme kabiliyetine sahip" washingtonun 5 km uzağında bir ada olduğunu söylüyor ve bu adada yaşayanları tarif ediyor.bu kızın olayına sahit olan adamın röportajı var.eğer konuşulanlar doğruysa (ki bence doğru.program "hazır kıta"diye bir program)çok enteresan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ıYı -- 23 Mart 2011; 1:32:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HavvasTeknolojisi

http://www.youtube.com/watch?v=ZYUZ-gMfS_0&feature=player_embedded
    videoda bir kız "astral yolculuk yapabilme kabiliyetine sahip" washingtonun 5 km uzağında bir ada olduğunu söylüyor ve bu adada yaşayanları tarif ediyor.bu kızın olayına sahit olan adamın röportajı var.eğer konuşulanlar doğruysa (ki bence doğru.program "hazır kıta"diye bir program)çok enteresan

Afedersiniz ama masal gibi bir video! Delil yok ispat yok salla gitsin:) Siz inanabilirsiniz ben inanmıyorum. masal ile gerçeklik arsındaki fark bariz...
    Saygılarımla,

• Bence uzayli biziz nedenmi cunku bu dunyaya uyum saglamak icin halen daha cabaliyoruz.

Dunyanin dogal ortaminda olusan canlilar bu dunyaya gayet uyumlular.Ben bu dunyada insan disinda yuksekten dusupde olen canli gormedim.

Simdi diyiceksinizki hayvandan ne farkimiz olurdu,dogru farkimiz var cunku biz farkliyiz biz buraya ait degiliz.Fazla uctuysam uyarin:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeta60

Bence uzayli biziz nedenmi cunku bu dunyaya uyum saglamak icin halen daha cabaliyoruz.

Dunyanin dogal ortaminda olusan canlilar bu dunyaya gayet uyumlular.Ben bu dunyada insan disinda yuksekten dusupde olen canli gormedim.

Simdi diyiceksinizki hayvandan ne farkimiz olurdu,dogru farkimiz var cunku biz farkliyiz biz buraya ait degiliz.Fazla uctuysam uyarin:)))

Saçma
  • Zaman yolcuları diye bir kitap okumustum o kitapda dünyayı yönetenlerin merkezinin kutuplarda oldugu yazıyordu.Dünya liderlerinin zaman zaman orda bulustukları yazıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guybrush Threepwood

quote:

Orijinalden alıntı: ahmeta60

Bence uzayli biziz nedenmi cunku bu dunyaya uyum saglamak icin halen daha cabaliyoruz.

Saçma

Bu konuda yazan her tur kelimeden daha mantikli bir fikir ortaya atmis bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konudaki teoriyi de saçma bulduğumu yazmıştım zaten
  • Fantastik tabi...
    An itibariyle kendimden dahi şüpheledim. Zira hem insanım hem sürünüyorum.
    nihahaha ssss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARIŞA ÖZLEM -- 26 Mart 2011; 0:01:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WWF

Fantastik tabi...
    An itibariyle kendimden dahi şüpheledim. Zira hem insanım hem sürünüyorum.
    nihahaha ssss

O zaman ülkeyi ele geçirdik sayılır çoğumuz sürünüyoruz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.