Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.261
Cevap
2
Favori
802.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: FaTaLL

oyunla pek alakası yok ama arkadaşlar benim klavye portu göçtü usb klavye taktım ve noslayınca hem gaz hem nos basınca sag sol iş ytapmıyor bunun bi çözümü varmı eski tarihi klavye de sorun yoktu..bu arada bi rkorla geliyorum..polisten kaçma rekoru 1saat...

help meee
  • bu forumda herkes lamborghini hastası galiba
  • Yeni mercedes yaptım bir tane gzl oldu ama fraps bozuldu bnmde resimleri kaydetiyorum bzk çıkıyor

PrinScreen ilede uğraşamam
  • daha önce yazıldılı bilmiyorum ama otomobilinizi tırların altındaki boşluktan geçirmek yada polisten saklanmak için altında sürmek aciip güzel olmuş filimdeki gibi aynı. bazı saçmalıklar olsada çok beğendim. [şimdi bana kızacaklar ne saçmalık var diye ] şöyle. mesela tüm arabalara aynı model egsoz yada turboyu takıyorsunuz beygir gücünü 250 300 e çıkarıyorsunuz ama gerçekte öyle bir şey olması imkansız. her arabanın bir sınırı ve kullanacağı ürün vardır. fiat puntoyu alıyor ne bulursanız ekliyorsunuz. eğlencesi oluyor ama gerçek modifiyeden uzaklaşıyor. bu bakımdan juiced daha simule bir oyundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 24 Kasım 2005, 22:39:29 >
  • Oyunun savesi nerdeeeee
  • asimarda260

baba saolasın halletim ama bu dediğin prog indirdim kurdum kuru kafa falan çalıştırdım gizledim ama masa üstünde backup diye bişii çıktı onu sileyim mi ya da başka yere atsam bişey olur mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sceep -- 24 Kasım 2005, 22:57:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sceep2000

asimarda260

baba saolasın halletim ama bu dediğin prog indirdim kurdum kuru kafa falan çalıştırdım gizledim ama masa üstünde backup diye bişii çıktı onu sileyim mi ya da başka yere atsam bişey olur mu

zatren restore diince gidio,reg girdisidir o!
  • Dostlar yaw bn oyunu başlatmak bi yana daha kuramadım bile allah rızası için yardım edin yaw pm ile veya msn lütfennn
  • EDIT: Arkadaşın yardımıyla çözdük olayı sağolsun, bu arada ben çok beyendim oyunu yaw career modu güzel olmuş..

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GökCell* -- 26 Kasım 2005, 0:49:27 >
  • Bunlarda benim arabalar;
    Punto ile başladım şu anda daha %22'deyim Mustang'im var ;)
    Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU]

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU]

• beyler fraps problemini nasıl çözcez resimler bozuk çıkıyor
  • Nvidia 81.95 sürücülerini cıkarmış,deneyen var mı?
    Ben şimdi indirmeye başladım.81.95'in sürüm notlarında Most Wanted ile ilgili bisey gormedim.Most wanted piyasaya cıktıktan sonra cıkan 2. sürücü bu.Nvidia'dan hala ses yok.
  • gerçekten şu fraps neden öyle çözümü bilenler yhardım etse bari birde daha önce verilmişti ama oyunun saveleri belgelerimde most wanted içindeki klasör zaten 62 kb lık bişii
  • Arkadaslar 81.95'i denedim.Bende daha kotu calıstı.Sizde nasıl calısır bilmem.Takılmalar bariz sekilde arttı.
  • Sizce MostWanted pohpohlandığı kadar güzelmi?

quote:

Orjinalden alıntı: WarSaw

Bence UG2 nin eline su dökemez.5-10 tane yeni model araba var diye kontrol edemediğim bi oyunu oynamaktansa adam gibi kontrol edebildiğim bi oyunu mesela UG2 yi oynarım.
    Grafik olarakta Hl2 ve San Andreas tonlamaları hakim moda oldu bu sonbahar renkleri bi sonrakide kış kreasyonu olur artık

Ben oyunu pek beğenmedim catchup dan nefret ediyorum ve malesef career de bu kapatılamıo arabayı kontrol etmesi çok yavaş ve gözgöre göre güm diye geçiriyor sizin fikirleriniz nedir?

az önce kapanan topiğe istinaden..
    aynen katılıyorum kardes. ilk günden oynayanlar da diyordu aynısını bes para etmeyen bir oyun.

karsıydım ama dedikleri kadar var. hızla alakalı degil yarıscıları gecmen. sınırsız nitro hilesiyle bile arayı asla acamıyorsun catchup dedikleri şey. 3. viteste saga sola carpmadan gitsen ucurum gibi ara acılıyor. cocuk kandırıyor ..... EA sı. sadece kocaman bir hayal kırıklığı.

reklamla bu kadar olurdu. eminim tüm dünya bu fikirdedir. abartıldı oyun trailer videolar derken. demosunu begenmemistim ama demoyla karar verilmez dedim oyuna üsenmedim indirdim sonuc bu. nfs serilerinde en b.ktan oyun. underground 1 de 2 de bir idol artık ve klasik oldu. her evde her arsivde mutlaka var ve ölene kadar oynanacak bir oyun.
    fikir kalmadı adamlarda sırf senaryoyla oyun olmaz. grafikte kasmıslar görüntü mükemmel ama oynanabilirlik berbat. black edition u indirdim onu da deniycem farklı oldugunu sanmıyorum.

iyi oyunlar nfs ciler

• ya bu catch upı kapatıp oynayan var mı bi fikrimiz olsun
  • Sırf catch up yüzünden bu oyuna kötü denilmez tamam eksik yönleri olabilir ama bence güzel bi oyun olmuş grafikler falan bende kasmıyo gayet akıcı oynuyorum full ayarlarda 1280*1024 te özellikle polis kovalamacaları hoşuma gitti herkese koaly gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: leweo

ya bu catch upı kapatıp oynayan var mı bi fikrimiz olsun

Yaww bu catch up nedir ??
    Lütfen biri açıklasın !
  • ya catch up acık olunca diger arabaların hızı senin hızına cok yakın oluo bi uzaklıgı kısa sürede alıp kaza yaparak gidersen geciliosun hatta fark yiyosun ama kaza yapmadan yavas yavas gidersen fark atıosun falan biraz sacmalamıslar
  • Yav su oyun hakkinda o kadar konusmusunuz Trainer Cheat Hile leri hakkinda 2 adet soru yonletttik bi allahin kulu bakmadi. Arkadaslar bu oyunun bir kac trainer ini bulup indirdim ancak trainer lar in hic biri calismiyo ahcohol yada daemon gibi programlarla calistigi icin mi hile olaylari calismiyo yoksa bendemi bisi var calistirmayi basaran arkadaslar varmi ? bu arada trainer lari indirdigim sitenin forumlarinda trainerlerin calistigi yaziliyo adamlar screenshot bile koymuslar calistigina dair lutfen yardimci olunuz.. saygilar...
  • arkadaşlar porsche gt çok sağlam 390a kadar çıkıyor resim koyacaktım ama banwithim bitmiş pixnette bi yeni hesap açıp koyarız bu arada oyunu neden bu kadar kısa yapmışlar anlamadım 2 günde oyun mu biter yaa
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.