Şimdi Ara

Netbook'da oynanan oyunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
12.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çoğunlukla internet,müzik,film için kullandığımız netbooklarımızda oynadıgımız oyunlarımızı paylaşalım.Hem kullanıcılar arasında hemde yeni alacak arkadaslar için faydalı olacağımızı düşünüyorum.

cihazım Asus R101 atom n450 1.66 ghz 1gb ram gma3150 ekran kartı

oynadıgım oyunlar

Red Alert 2 (yuri's revenge)
    Gta vice city
    Angry Birds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TVVINGO -- 12 Mart 2011; 10:16:37 >

• Casper n455 2gb ddr3 320hdd gma 3150 ekran kartı
    *age of empires 2
    *counter strike 1.6
    *Lord of the rings the battle for midlle earth
    *pes 6
    *red alert 2
    yükleyip oynayabildiklerim bunlar eminim bu oyunların seviyesindeki bütün oyunlarıda oynayabilirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuna4141 -- 13 Mart 2011; 3:34:25 >
  • arkadaşlar
    daha çok ve sorunsuz oyun için
    1gb ddr3 n550 işlemcili bir netbook mu
    2gb ddr3 n450 işlemcli bir netbook mu almalıyım :)
  • Starcraft süper oluyor, zaten oyunun çözünürlüğü 640x480
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut.25

arkadaşlar

2 GB DDR3 N550 işlemci (: DDR3 belleklerin bu kadar ucuzladığı bir dönemde bence 40-45 liraya daha kıyıp, netbookun tüm kapasitesinden yararlanmak lazım.

http://www.teknolojix.com/?urun-12553-2-GB-DDR3-1066-MHz-NOTEBOOK-RAM--HI-LEVEL-.html

İçinden çıkanı da 10-15 liraya satsan, sana maliyeti 30-35 liraya gelir. Başın ağrımaz.

• Atomlarda zamanlamalar farklı çalışıyor. Zamanlaması düşük bellekler, yüksek hızlı bellek kullanamayacağınızdan tercih edilebilir.
  • Optimizasyonunu biliyorsan WoW bile oynarsın Asus Eee Pc 1000H ile ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: Umut.25

arkadaşlar

2 GB DDR3 N550 işlemci (: DDR3 belleklerin bu kadar ucuzladığı bir dönemde bence 40-45 liraya daha kıyıp, netbookun tüm kapasitesinden yararlanmak lazım.

http://www.teknolojix.com/?urun-12553-2-GB-DDR3-1066-MHz-NOTEBOOK-RAM--HI-LEVEL-.html

İçinden çıkanı da 10-15 liraya satsan, sana maliyeti 30-35 liraya gelir. Başın ağrımaz.

Teşekkür ederim hocam

• ra2 , stronhhold, maxpayne 2 vs
    daha çok strateji oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuna4141
    Casper n455 2gb ddr3 320hdd gma 3150 ekran kartı
    *age of empires 2
    *caunnter strike 1.6
    *pes 6
    *red alert 2
    yükleyip oynayabildiklerim bunlar eminim bu oyunların seviyesindeki bütün oyunlarıda oynayabilirim...

caunnter nasıl bir oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

quote:

*age of empires 2
    *caunnter strike 1.6
    *pes 6
    *red alert 2

caunnter nasıl bir oyun?

counter strike'i bilmiyorsan yuh gerçekten
  • s.a ahrkadaşlar ben lg notebook ıntel atom n450 1.66ghz 1.67ghz 1 gbram 32 bit gma 3150

rise of nations oynayamıyorum veya oynayabılırmıyım kurdur ama oyun acılırken errro veriyor grafik hizmetleri başlatılamadı.Ekran kartı ve sürücüleri doğru olduğundan emin olun.ve ulusların yükselişi ile uyumludur. diye hata veriyor ben türkçeye çevirdim.arkadaslar bu ekran kartıyla oyun oynayabılıomuyuz veya rise of nations oynayabılıyormusuyz sistem gereksimleri düşük istiyor !!! acil yardım yorumlarınızı bekliyorum
  • aaah ah hacıgipdayı olmasaydı şimdi kral gibi netbooklarda oyun ile ilgili konum devam edecekti windows 7 de yüklemiştim 30'a yakın oyun resmi vardı çektiğim hepsi çöpe gitti

bunlar çerez oyunlar arkadaşlar. netbookunuzda gma 3150 varsa counter strike:source, half life: source, need for speed most wanted, crysis (kasabilir), pes 2010, age of empires 3, just cause gibi oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz.

ben gma 950 ekran kartımla istediğim birçok oyunu rahatlıkla oynayabiliyorum. source oyun motoruyla çalışan left 4 dead gibi kaliteli oyunlar hariç. eğer netbookta oyunla ilgili daha çok bilgi edinmek istiyorsanız intel 9xx soldiers sans frontiers adlı gruba googledan bir gözatın. çok işinize yarayacaktır. reklam olsun diye değil netbookta oyunla ilgili şeyleri öğrenen de ordan öğreniyor zaten

• kardeşim sen bu işten anlıyor gibisin benim şu konuya bi el atsan :) nasıl halletcem :(
  • ingilizcesini yazar mısın sorunu bulabilmem için ingilizcesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

quote:

*age of empires 2
    *caunnter strike 1.6
    *pes 6
    *red alert 2

caunnter nasıl bir oyun?

böyle vurdulu kırdılı
  • arkadaşlar bendede samsung n150 plus var
    özellikler : n550 işlemci 2 gb ram 320gb harddisk ..
    fifa2007 yükledim oyun çok kasıyo en düşük çözünürlükte bile
  • Graphics services failed to initialize. please make sure that your video card and drivers are correctly installed,and are compatible with rise of nations

bu kardeş söyle bi durumda var güncel driverinida yükledim :( hala aynı hata araştırdım ekran kartını bi adam oyun falan oynanmaz dio sadece hd kalitede film izleme imkanı sunar diyor kartın tanımında burdan başka bir kaç siteye daha baktım bu ekran kartıyla oyun oynayan var :S
  • şaka
  • acer aod255 n550 1gb ram modeli var. age of 2,gta 3,vice city(xp kurup san anreas sorunsuz oynanıyor win7de kasıyor),angry bird bunlar sorunsuz oynanıyor. ama diğer oyunlar malesef :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.