Şimdi Ara

Windows Phone 7'li ve QWERTY klavyeli Sony Ericsson prototipi kameraya yakalandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google'ın mobil işletim sistemi Android ile yeniden yükselişe geçenler kervanına katılan Sony Ericsson, Mobil Dünya Kongresi'nde Xperia Play, Xperia Neo ve Xperia Pro olmak üzere üç yeni Android'li modelini sergilemişti.

Firmanın sadece Android işletim sistemli değil, Windows Phone 7'li modeller üzerinde de çalışacağı gündemdeydi. Bugün, uzun süredir üzerinde konuşulan prototip kameralara yakalandı. Sahip olacağı teknik özelliklerle ilgili herhangi bir bilgi bulunmayan prototip, şu an için kızaklı QWERTY klavye donanımıyla ve dokunmatik ekranıyla (4.0 inç?) göze çarpıyor. Telefonun ne zaman tanıtılacağı ise merak konusu.

• Windows Phone 7 ekrana hiç uyumlu gibi gözükmüyo. sanki çözünürlüğü değiştirilmiş gibi.
  • Güzel ...
    X1 ve x2'den sonra buda başarılı olur ins, klavyesi milestone'a benziyo :)
  • Klavyenin nasıl bir tasarımı var öyle. O koca boşlukları tuşları biraz daha büyük yapıp doldurabilirmiş.
  • ios'den sonra almayı düşündütüm tek işletim sistemi win7 olucak ama sony değil :)
  • win7 li hd7 yi dün kurcaladım arkadaşım yurtdışından almış. win7 daha gelen aramaları doğru düzgün tutmayı beceremiyor be. bizleyken önce ofisten aradılar sonra bir arkadaşı aradı. arkadaşını arayanlar listesine almadı önce. sonra listede gözüktü ancak ofisten arayandan öncesine almış bir şekilde. onda da isim yazamadı sadece numarası gözüktü filan.
  • bunun ön tarafı bildigin x10 :)
  • Takoz gibi...
  • tasarim x2 yi andriyo biraz
  • çözünürlüğü sankı 10 senekı telefonlara benziyo
  • tasarım bi yerden tanıdık geldi hafiften x10 havası var sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cremiesto

Takoz gibi...

sanırım hayatın boyunca takoz görmedin... hadi cihazın boyutlarını yaz :) daha onlar bile belli degil neresi takoz çok kalın bi cihaz gibide durmuyor zaten klavyeli bi model olabildince ince olmus kagıttan telefon olucak degil klavyeyle :)
  • eldar murtazin , bu fotografların se'nin üzerinde çalıştığı ve iptal ettiği bir prototipe ait oldugunu süledi be yaw.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.