Şimdi Ara

Asus GeForce GTX 580 DirectCU II'nin dört tanesiyle 3DMark Vantage'da yeni dünya rekoru!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
11.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kinc, elmor ve SF3D rumuzlu dünyaca ünlü hız aşırtma profesyonelleri bir araya geldi ve ortaya yeni bir dünya rekoru çıktı. Asus'un özel tasarımlı GeForce GTX 580 DirectCU II modelinin dört tanesini bir araya getiren hız aşırtma profesyonelleri, yine Asus'un X58 çipsetli Rampage III Extreme anakartı üzerinde, 6.2GHz'de çalışan 6 çekirdekli Core i7 990X ile yaptıkları özel hız aşırtma çalışmasında, 75892 puanlık 3DMark Vantage Performance skoruna ulaşarak bu alanda yeni dünya rekoruna imza atmış oldular.

İşlemci ve ekran kartlarını soğutmak için Sıvı Azot'un kullanıldığı çalışma kapsamında, ekran kartlarının çalışma frekansları GPU için 1200MHz ve bellekler için 5200MHz'e çıkartılırken, işlemci ise yukarıda da belirttiğimiz üzere 6.2GHz'de çalıştırıldı.

Rekor kırılan çalışmanın detayları için; http://hwbot.org/community/submission/2135978.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Asus GeForce GTX 580 DirectCU II ile 3DMark Vantage'da yeni dünya rekoru

• 3dMark oynayanlar için güzel haber :) şaka bir yana 75k nedir yahu :o
  • 6x6.2Ghz :S ohh .. yardırsın oyuncakcılar
  • iimiş her eve lazım :))
    Tebrikler Arada.
  • Eski rekor sanırım 1100mhz de calisan gpu larla kırılmıştı işlemcide xeon idi sanırım. 5k fark atmışlar sistem inanılmaz.
  • Bende başka birşey yaptı sandım..
  • ekran kartlarına c4 süsü vermişler :D
  • sonuca laf yok fakat sıvı azotu basıp bench almak zor olmasa gerk hele elde bolca sponsor malzeme var ise..
  • ln2 gücü adına
  • Dumanını tüttürmüşler ama başları göğe ermiş tebrikler
  • Oyşşh zevke geldim valla
  • müthiş skor
  • Benim 2003 skorum :)
  • Pardon 2001
  • oy maşşallah :)
  • sacmalik !!!

bi ton karti baglamislar makinaya bide sivi azot ile zor bela sarip sarmalamislar,
    zorlamislar ve rekor elde etmisler :)

dedemde ata raki veriyomus hizlansin diye ama atin omru uzun olmamis :)

kimin umrunda ya kim kullanacak bunu
    bize kullanacagimiz biseyin rekorunu gostersin nvidia :)

hava sogutmadan ne haber ?
  • Bu konuya sırf trollerin mesajlarını okumak için giriyorum. Başlıkta içerik yazıyor madem şikayet edeceksiniz tıklamayabilirsiniz.
  • okadar sistem kur öle 4 kartı bağla ln2 kullan ama monütörün vga olsun xD heralde para kalmadı monütör alıcak sdfsdf xD
  • Saçmalığın daniskası...
  • tebrik etmek lazım helal
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.