Şimdi Ara

Thortech'den 850 Watt kapasiteli ve 80Plus Platinum sertifikalı yeni güç kaynağı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Yüksek performanslı bellekleriyle tanınan GeIL'ın, güç kaynakları üzerine yoğunlaşan alt markası Thortech, yüksek performans ve yüksek verimliliği bir arada sunduğu yeni güç kaynağını CeBIT 2011'de tanıttı. Firmanın Platinum Plus 850W adını verdiği 850 Watt kapasiteli güç kaynağı, 80Plus Platinum sertifikası ile geliyor.

Farklı yük durumlarında %92'ye varan verimlilik değerlerini sunabilen yeni güç kaynağı, modüler tasarımıyla kasa içi kablo yönetimine de kolaylık getiriyor. Tekli 12v rail tasarımına sahip olan ve bu hat üzerinden 100A sağlayabilen yeni güç kaynağı ile birlikte 5.25-inç slot kullanan Power Meter isimli LCD ekranlı bilgi paneli eşlik ediyor.

Kullanıcılar bu ekran üzerinden voltaj, akım, fan dönüş hızı ve ısı bilgilerine ulaşabiliyorlar. Önümüzdeki haftalarda satışa sunulması beklenen Thortech Platinum Plus 850W'nun son kullanıcı satış fiyatı ise açıklanmadı.

• Gelsin artik platinium sertifikalilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fract4l

Gelsin artik platinium sertifikalilar

yapma, biz daha yeni aldık gold psu. hatta alamadık daha gümrükte...
  • Elektrik faturam kabardi, hemen lazim bana bunlardan bir tane
  • Güçlü ve tasarraflu bir ürün..
  • 12v tek railda 100A uçmuş bunlar xD fiyatida ona göre olucaktir diye düşünüyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

quote:

iyi sabrettiniz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanss

quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

quote:

iyi sabrettiniz hocam

sorma hatta mail attım 10 martta geldi geldi gelmedi iptal ediyorum diye
  • harika bir ürün olmuş.100a ekrandan bilgileri okuma 850w ve platinium..daha ne olsun..anlık çektiği gcü gösteriyormu acaba haberde öyle bir bilgi yokta..1000w ve 1200wlıkları çıkarmı acaba bunun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolgá

harika bir ürün olmuş.100a ekrandan bilgileri okuma 850w ve platinium..daha ne olsun..anlık çektiği gcü gösteriyormu acaba haberde öyle bir bilgi yokta..1000w ve 1200wlıkları çıkarmı acaba bunun..

genelde firmalar tanıttıkları üründen 3-4 versiyon şeklinde çıkarıyorlar 600-750-850w gibi ama ek bilgi olarak düşülmemiş galiba sadece 850w lık modeli var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

12v tek railda 100A uçmuş bunlar xD fiyatida ona göre olucaktir diye düşünüyorum...

ben bu 100 amperle bizim arabayi çaliştırırım Oto İdris Hertürlü arabaya takviye yapılır
  • Bunda bir gariplik var 850W güç kaynağı 12V'dan nasıl 100amper veriyor ?

başka bir modelidir yada güç kaynağı üzerinde yazdığı değerini vermiyor daha fazlasını veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ::Ashes::

Bunda bir gariplik var 850W güç kaynağı 12V'dan nasıl 100amper veriyor ?

başka bir modelidir yada güç kaynağı üzerinde yazdığı değerini vermiyor daha fazlasını veriyor

toplamda 1200w yapar 850w lık bir psu bu değere ancak peak olarak ulaşabilir..
  • Tekli 12v rail tasarımına sahip olan ve bu hat üzerinden 100A sağlayabilen yeni güç kaynağı ile birlikte 5.25-inç slot kullanan Power Meter isimli LCD ekranlı bilgi paneli eşlik ediyor.
    http://www.thortechpower.com/product-7.aspx bu da fena değil hani
  • ewt 100a 1200w yapar firma sallamış veya mantıklı bi açıklaması vardır ...
  • Konuyla pek alakası yok ama. Yine Güç Kaynağı ile ilgili birşey sormak istiyorum.

Güç Kaynağı ısısını PC den görebiliyor muyuz ? Yazılım ile.
  • Tek rail tasarımı kullanılıyor bunda da. Sürekli pc si acık olanlar için iyi bir ürün. Fanı ledli şık bir psu. Fiyatı tabii ki cok yüksek olur. Türkiye'ye gelme ihtimali çok düşük olsada bu haberi görmek güzel.
  • Bişey soracam ups kullansak dahi 80plus ve üzeri psu'lar iyi derecede enejerji tasarufu yapar mı çünkü ilk elektiriği çeken onlar ups verimsiz olunca psu'nun veriminde bir düşme olur mu acaba? yoksa etiketteki tasarufu yapar mıyız yine
  • @crixallis31

Line interaktif UPS ler şebekede bir problem tespit etmedikçe çıkışı şebeke voltajı ile beslediğinden verim kaybı yoktur. Online UPS ler ise şebekeden aldığı güç ile çıkış gerilimini yeniden oluşturduklarından verim kaybı olur (%80-85) fakat çok daha güvenilirdirler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.