Şimdi Ara

Video: Sony Ericsson Xperia Play, Havok oyun motoruyla bir araya geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
4.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony Ericsson'un geride bıraktığımız Mobil Dünya Kongresi'nde lansmanını gerçekleştirdiği, 1 GHz saat hızında çalışan Scorpion işlemci, Android 2.3 ''Gingerbread'' işletim sistemi, 4.0 inç boyutunda 480 x 854 piksel çözünürlüğünde dokunmatik kapasitif ekran ve oyunlara yönelik tasarlanmış tuş takımı gibi özellikleri bütünleştiren oyun odaklı modeli Xperia Play nam-ı diğer PlayStation telefon, Havok'un geliştirdiği oyun moturuyla bir araya geldi.

Yayınlanan videoda daha önce Uncharted 2, Fallout: New Vegas, Assasin's Creed Brotherhood, Demon's Soul ve Bioshock 2 gibi oyunlarda kullanıldığı belirtilen Havok teknolojisiyle ilgili üç farklı demo sergilenmiş. İlk demoda arabanın çarpıştığı nesnelerle etkileşimi, ikinci videoda ise animasyonlar ve aynı şekilde nesnelerle etkileşim göze çarpıyor. Gelecekteki oyunlarla ilgili şimdiden ipuçları veren demoları hep beraber izleyelim.

• Merakla bekliyom, tabi ülkemize gelirse :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • görende ülkeye bişey gelmiyo sanacak en cazip ülke türkiye 1000 tl maaş alıp 1500 tl telefona verecek adamı başka ülkede bulamazsın
  • işlemci ve grafik kartı performası konusunda tatmin olmayan arkadaşlar bence bu cihaz piyasadaki cihazlardan iyi olacak
  • Bu telefon satar. Tr psn olayları falan olduktan sonra ülkemize geleceğine kesin gözle bakıyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeloAngelo
    görende ülkeye bişey gelmiyo sanacak en cazip ülke türkiye 1000 tl maaş alıp 1500 tl telefona verecek adamı başka ülkede bulamazsın

Sizin sony ericsson'un distribütöründen haberiniz yok herald
    Hic fark ettiniz mi bilmiyom ama sony ericsson modelleri satan kac tane yer var, yada çıkan modellerin hepsi geliyo mu ?

• Sony Ericsson kullanılan materyalerin kalitesini istisnalar hariç hep yüksek tutmuştur,cihaza baktınmı bile nekadar kaliteli işçilik var bunu görebiliyorsun...bu cihaz her türlü satar,arkasında bir kere oyun konsollarının babalarından Sony var...
  • Bu mu psp2 mi?

- Psp2 buna göre daha iyi performans verir. Oyunlar daha fazla olur

- Bunda telefon var. Telefonu kaptırırsam gidiyor ama. Psp2'yi her yere taşımam. Telefonu taşımak zorundayım.

what the hell ..
  • Tabi psp2 ama nerden alacanki? daha piyasaya çıkmadı
  • ne gerek var bunlara psp2 ye sim kart yeri koy olsun bitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatsb
    ne gerek var bunlara psp2 ye sim kart yeri koy olsun bitsin.

Bu kadar kolaysa sen üret telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

senin icin zor olabilir telefonu acmak bile lakin dedigim sey cok kolay olmasina ragmen fakat kârli degil.
    sen yorma aklini boyle seylerle bol bol balik ye 10 sene sonra gel tekrar konusalim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

quote:

senin icin zor olabilir telefonu acmak bile lakin dedigim sey cok kolay olmasina ragmen fakat kârli degil.
    sen yorma aklini boyle seylerle bol bol balik ye 10 sene sonra gel tekrar konusalim

Tamam ışte kolaysa sen yap söz ben alcam

Boş iş konuşuyosun adam farkli segmentlerde ürün üretiyo, telefonla oyun konsolunu birleştirmis
    , psp isteyen onu alsın, ikisi bir olsun diye düşünenler icin bu ayrı seçenek , çok da iyi olmuş çıkması

• XPeria play'in donanımının olması gerekenden düşük olduğunu bir oyun telefonuna göre sadece tuşların konduğunu düşünüyordum. Ama demolar umut vadediyor. Eğer Xperia Scorpionla bunları yapıyorsa Tegra2'ler kim bilir neler yapabilecekler...
  • Sony bu sefer sağlam geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightflame
    XPeria play'in donanımının olması gerekenden düşük olduğunu bir oyun telefonuna göre sadece tuşların konduğunu düşünüyordum. Ama demolar umut vadediyor. Eğer Xperia Scorpionla bunları yapıyorsa Tegra2'ler kim bilir neler yapabilecekler...

Psp'nin donanımını incele bi
    Herşey donanım değil arkadaşlar bunu öğrenin önemli olan stabil çalışması, tamam donanım olmadan iş olmaz ama cihazın donanımı oyun icin yeterli, sony boşuna çıkarmaz bunu, en az 3 yıl yetecek düzeyde donanımı, sonra yenisini çıkarır ona yükler özellikleri bu sadece segment oluşturmak icin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirt
    Sony bu sefer sağlam geliyor.

ne zaman sağlam gelmedi ki :D
  • Benim anlamadıgım bu telefon şu anki tellerle donanım olarak kesinlikle yarışamaz ama nasıl oyun icin digerlerin öte? Eski playstysin oyunları bu telefonda oynanaması ve tuşları olması mı sadece? Bi de bu teknoloji nedir kimdir ne avantajları var?
  • bu alet oyun performansı olarak psp ile psp2 arasında kalıyor demolardan gördügüm kadarıyla bayada güzel olmuş alttaki tuşlarıda zaten psp havası vermiş telefona buna uygun cıkaksa oyunlardan alınacak zevk dokunmatikten daha iyi olacagının kanaatindeyim oyuna daha iyi adapte olabiliyorsunuz neticede psn online altyapısıda dahada güçlendirilirse bu aletin gelecegi çok parlak oldugunu söleyebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: NIKEmRe

bu alet oyun performansı olarak psp ile psp2 arasında kalıyor demolardan gördügüm kadarıyla bayada güzel olmuş alttaki tuşlarıda zaten psp havası vermiş telefona buna uygun cıkaksa oyunlardan alınacak zevk dokunmatikten daha iyi olacagının kanaatindeyim oyuna daha iyi adapte olabiliyorsunuz neticede psn online altyapısıda dahada güçlendirilirse bu aletin gelecegi çok parlak oldugunu söleyebilirim

bende söyleyebilirim ki psp2 buna bin basar. Telefonunu her yere götürürsün. Çaldırırsan, şansın yok. Ama psp2'ni her yere götürmezsin.

- Ayrıca, psp2'nin grafikleri buna bin basar. Gpu ve cpu bakımından daha güçlü.

- Ama bi yandan da, bu aletin geleceği gerçekten de çok parlak hocam, katılıyorum. Ama benim için psp2 önde gelir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.