Şimdi Ara

Avea içi 2000 dk bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
19.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • avea konuşturan sayfayı beğenip numaranızla ve telefonunuza gelen şifre ile kayıt olmanız halinde 1 hafta boyunca kontorlu hatlara avea içi 2000 dk faturalı hatlarada her yone 30 dk bedava

3 Mart 2011 – 6 Haziran 2011 tarihleri arasında Avea’nın Facebook sayfasına girip (www.facebook.com/avea) beğenen abonelerimize yönelik düzenlenen kampanyanın detaylarını paylaşmak isteriz.

Konuşturan Sayfa kampanyası kapsamında Facebook Avea sayfasını beğenip açılan ekrana şifre ve GSM numarası ile kayıt olan abonelerimiz arasından faturalı ilk 100.000 kişiye fatura kesim tarihine kadar geçerli her yöne 30 dakika, faturasız tüm abonelere 1 hafta geçerli şebeke içi 2000 dakika hediye edilecektir.

Katılımcılar şifrelerini almak için KAYIT yazıp 3527’ye ücretsiz gönderebilirler.

Aboneler hediye dakikalar yüklendiğinde sms ile bilgilendirilecektir.

Kampanya katılımı sadecewww.facebook.com/Avea sayfası üzerinden geçerlidir.

Katılım koşulları avea.com.tr’de ve facebook.com/Avea’da yer alan uygulama sayfasında yer alacaktır. Kampanya katılanlar katılım koşullarını kabul etmiş sayılırlar.

• Nereye girecez şifreyi bulamadım
  • YAPTIM OLDU.30 DK KAZANDIM MESAJ GELDI
  • teşekkürler dostum yaptım oldu bir sorum olacak bu 2000 dakikanın ne kadar kaldığını nasıl öğrenicem ?
  • 9333ü ara bonus detaylarını dinle
  • KASIYOR YARIM SAAT OLDU YAW SİTE AÇILAMADI
  • teşekkürler panpa
  • bu ne saçmalıktır anlamadım.... sitesinde faturasızlara kota yok deniliyor az önce uygulamaya çalıştım kampanya bitmiştir diyor.... sitesinde dahi 6 mart 17:00 bitiş tarihi diyor iyice saçmaladı avea....
  • az once denedım 30 dakıkalık bedava konusma suresı kısa mesaj olarak telefonuma geldı.bılgı veren arkadasa tesekkur edıyorum.yanlız merak ettgım bırsey var benım faturalı heryone 1000 dakıka kalan konusma suremı avea onlıne ıslemler kısmından takıp edıyorum acaba bu eklenen bedava konusma hakkını ordan gorebılırmıyız bu konuda bılgısı olan varmıdır acaba?
  • oldu valla 2000 dk geldi haber verdiğin için çook sağol babuş
  • çok teşekkürler.süper oldu.1 ay olsa daha iyiydi ama bunada şükür :)
  • PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER
  • herkese tavsiye etmeyi düşünüyorum çok saol :D
  • saol paylaşım için.
  • Teşekkürler paylaşım için ;)
  • Teşekkürler paylaşım için mesajı attık 10 dakika önce bakalım hala şifre bekliyoruzz
  • benim şifrem saniyesinde gelmişti katılım çok fazla sanırım
  • 5 dır bekliyorum. gelsinde heryöne 30 dk kullanalım
  • 5dk' dır bekliyorum bende.. yalan olmaz umarım
  • mesajım bulunsun bi ara bakacam
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.