Şimdi Ara

iphone 4 sağ üst köşede kilit işareti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
118.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu abime verdim ve aldığımda ne yaptıysa artık ekranın sağ üst köşesinde şarj işaretinin solunda etrafında ok olan kilit işareti çıkmış ve ne yaptıysam kapatamadım bilen varsa yardımcı olkursa sevinirim... şimdiden teşekkürler

• yer çekimi sensörü..hani şu telefonu yan çevirdiğinizde ekran da dönüyor ya.o özelliği kapatmış abin.
    home tuşuna çift tıkla ekranı sola çek açma düğmesini göreceksin
  • Orijinalden alıntı: webislander

yer çekimi sensörü..hani şu telefonu yan çevirdiğinizde ekran da dönüyor ya.o özelliği kapatmış abin.
    [/qsüpersin kardeşim yaa çok teşekkür ediyorum yaptım.. basit bişi olduğu biliodum amaişte bilmeyince:) neyse tekrar çok sağol
  • peki sağ üstköşedeki: aşağı bakan telefon altındada 7 tane nokta ne anlama geliyor?

şu şekilde çizeyim :)

n-n
    ....
    ...
  • Ayarlar -> Telefon menüsünden TTY seçeneği “OFF” konumuna getirdiğinizde o simge gidecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer
    Ayarlar -> Telefon menüsünden TTY seçeneği “OFF” konumuna getirdiğinizde o simge gidecektir.

teşekkürler.

benim versiyonda ayarlarda telefonun altında tty menüsü yok ama sonuçta tty ile ilgili olduğunu söylediğiniz için google dan arattım ve ayarları sıfırlayıp kaldırdım onu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: webislander

yer çekimi sensörü..hani şu telefonu yan çevirdiğinizde ekran da dönüyor ya.o özelliği kapatmış abin.

hocam dediğinizi hem 3gs hemde 4 de denedim olmadı nasıl çözebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enkatk

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

quote:

bu ekrana nasıl ulaşıyoruz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu ekrana nasıl ulaşıyoruz?

iki kere home tuşuna basınca arka tarafta çalışan programların listesi çıkıyor

• Home tuşuna hızlıca ard arda iki kez basıyoruz, altda bir satır beliriyor, elimizle en sola sürüklüyoruz altdaki satırı. En solda gördüğünüz ikona tıklıyoruz ve kilit açılıyor.
  • quote:

Home tuşuna hızlıca ard arda iki kez basıyoruz, altda bir satır beliriyor, elimizle en sola sürüklüyoruz altdaki satırı. En solda gördüğünüz ikona tıklıyoruz ve kilit açılıyor.

oldu hocam
    teşekkürler
  • Sevindim
  • Teşekkürler allah razı olsun:)
  • BELKI CEVABI COK BASIT AMA BENIMDE BI SORUM VAR EKRANIN SAG UST KOSEDE YAN DURAN BI OK ISARETI VAR ORDA KALDI GITMEZ OLDU. ARADA RENKLENIYOR..NE ANLAMA GELDIGINI BILEN VAR MI ACEBA ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue.sea

BELKI CEVABI COK BASIT AMA BENIMDE BI SORUM VAR EKRANIN SAG UST KOSEDE YAN DURAN BI OK ISARETI VAR ORDA KALDI GITMEZ OLDU. ARADA RENKLENIYOR..NE ANLAMA GELDIGINI BILEN VAR MI ACEBA ?

cihazın gps anteni aktif hale geldiğinde mor rengi alır, dikkat ettiysen genellikle harita pusula vb. konum gerektiren uygulamaları çalıştırırsan çıkar
  • Home tusuna iki kez basiyorsun acik uyg siler gibi saga kaydir orada kilit
  • quote:

Home tuşuna hızlıca ard arda iki kez basıyoruz, altda bir satır beliriyor, elimizle en sola sürüklüyoruz altdaki satırı. En solda gördüğünüz ikona tıklıyoruz ve kilit açılıyor.

Bastıgımda arkaçda acık kalan uygulamalar gelio sizde nasıl oldu kı satır cıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dakars

quote:

Bastıgımda arkaçda acık kalan uygulamalar gelio sizde nasıl oldu kı satır cıktı

İki yılık konuya yazmıssın yukardaki anlatılanlar ios 6 ve öncesinin tarifi ıos 7 kullanıyosanız ekranın altından yıüukarı doğru cektiğiniz bölümden ulasabılırsınız ekran döndürme ayarına

• konuları hortlatmak neden son devirde moda oldu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.