Şimdi Ara

Turkcell Aylık Sınırsız İnternet ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
16.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell için önerebileceğiniz aylık sınırsız İnternet Paketi varmı ?

• Turkcellde aylik sinirsiz paket yokki
  • Aslında kurumsalda var. 1mbit hız 199 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft
    Aslında kurumsalda var. 1mbit hız 199 tl

Yok artik,cok ama cok pahali
  • turkcell de sınırsız internet sadeec rüyada olur.

8 yıllık hattımı vodafonea taşıdım ve inanılmaz memnunum. sizde taşıyın kurtulun
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit
    turkcell de sınırsız internet sadeec rüyada olur.

8 yıllık hattımı vodafonea taşıdım ve inanılmaz memnunum. sizde taşıyın kurtulun

8 yıllık hattının numarasını vodafon'a taşıyana sınırsız internet 8tl :D
  • sınırsız ile ne yapacaksınız ki?

download yapmadıkça 4gb fazlasıyla yetiyor herşeye...
  • peki 4gblik tarife hangisi ne kadar ödüyoruz ?
  • vodafone'daki 8 liralık cepneti Turkcell yapar belki ama aylık 100 liracık ister.
  • bence turkcell'in altyapısı kaldırmaz. sınırsız internet hizmetini verse verse vodafone verir. turkcellin bu hizmeti vermesi için daha çok çalışmısı gerek. veya çalışmasada olur. zaten sabit müşterilerinden o parayı çıkarıyordur. nede olsa yeterli müşterisi var.
  • Sınırsız ve Turkcell duyulmuş şey mi?
  • Turkcell'de sınırsız bir şey olması imkansız. Turkcell vermek istese, yalvarsa yakarsa bile imkansız. :D Diğer operatörlerden fazla abonesi olduğundan yapmaya kalksa diğerleri ya da TT basar davayı rekabet şartları bilmemnesini ihlal etmekten dolayı vs...
    Yani Turkcell'de sınırsız bir şey olması için 33 milyon abonesinden daha bir 10 milyon kadar kaybetmesi gerekir. Yani Turkcell'de beş sene sonra sınırsız Internet görebiliriz. :D O zaman rekabet fena olacak ha, adil rekabet muhabbeti olmayınca operatörler açmak zorunda kalacak sonuna kadar indirim vanalarını. Şimdi nasılsa Turkcell kendilerindne pahalı olmak zorunda diye rahatlar diğer ikisi de. :)
  • Aynen yahu turkcell 1200 dk yi 40 tl ye verince durdurdular avea bin dk yi 30 a verince hiçbirşey olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcanon
    peki 4gblik tarife hangisi ne kadar ödüyoruz ?

Tarife onemli degil aylik 39 tl
  • Vodafone'daki sınırsız değil ki, 100MB'ı bitirince hızını EDGE 'e düşürüyor, o da Iphone falan yetmiyor. Bir de Vodafone'nun 3G kapsama alanı çok kötü, ben Taksim'de bile sorun yaşıyorum.

Turkcell'de de 100MB internet 5TL, ben onu kullanıyorum, paket aşımı da 100KB'ı 1 kuruş. Paket aşımına girince duruyorum :) Turkcell'de LimitSizsiniz :)
  • en iyi interneti sunan operator turkcell onu bunu bilmem 18 ay turkcell kontratli iphone kullandim 3g ucuyor mubarek simdi vodafondan iphone 4 aldim 100mb lik kullanimdan sonra hiz dusuyor diyorlar hiz hic yuksek degilki dussun surunuyo mubarek surunuyo hic bulasmayin bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevdetay

en iyi interneti sunan operator turkcell onu bunu bilmem 18 ay turkcell kontratli iphone kullandim 3g ucuyor mubarek simdi vodafondan iphone 4 aldim 100mb lik kullanimdan sonra hiz dusuyor diyorlar hiz hic yuksek degilki dussun surunuyo mubarek surunuyo hic bulasmayin bence

Oldu bundan sonra Turkcell' den alırız neti
  • konu turkcell sınırsız internet.

buraya vodafone internet ile ilgili bişi yazmak belki doğru değil ama arkadaş kıyaslama yaptığı için fikrimi belirtmek istedim.

ilk çıktığı andan itibararen vodafone cep net kullanıyorum. İlk önce omnia lite şimdi htc desire ile. inanılmaz memnunum. verdiği hız sınırları dahilinde son derece sorunsuz kullanmaktayım. fiyat kazanç oranına bakınca bundan iyiside şu an için yok.

Belki arkadaşın bulunduğu bölgede 3g bağlantısı sıkıntılı ama en azından ben hiç bu şekilde bir sıkıntı yaşamadım.....
  • Vodafone cepnet hayatımın vazgeçilmezlerinden biri oldu artık her an heryerden aylık sadece 8 tlye yeterli hızda fatura çok gelecek korkusu olmadan super internet
  • quote:

Orijinalden alıntı: sevimlican

Vodafone cepnet hayatımın vazgeçilmezlerinden biri oldu artık her an heryerden aylık sadece 8 tlye yeterli hızda fatura çok gelecek korkusu olmadan super internet

Peki bu paketi aldığımızda telefonu laptopa bağladıktan sonra laptoptan nete girerken hız problemi olmaz mı ? bi de 3g çekim gücü problemi olmaz mı ? ben turkcell aylık 4gb 39 tlye kullanıyom ve telefonu laptopa bağladığımda heryerde çok hızlı nete giriyom ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ystipi -- 6 Mart 2011; 22:57:27 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.