Şimdi Ara

Windows için Cobra Driver Pack 2011 12.3 (DRPSu) Bilgi ve destek sayfası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
3
Favori
104.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Windows için Cobra Driver Pack 2011 12.3 (DRPSu) Bilgi ve destek sayfası

Bu konuda Cobra Driver Pack desteğini artık şahsım vermemektedir!

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere formatlanan sistemlerde driver sorunu yaşıyoruz bende bu bölümde driver sıkıntısı olan arkadaşlara elimden gelen desteği vermeye çalışıyorum ama yeri geldiği zaman üretici yeni işletim sistemleri için driver üretmemiş yada üretsede bulma problemi yaşayabiliyoruz işte genel driver problemlerimizi çözecek Cobra driver pack geçen yıl yayıldı hatta DH forumdada paylaşıldı ben 1 yıldır indirip kullanmama rağmen forumda cobra driver pack'in pek tutulmadığını gördüm sorun galiba türkçe olmayışını zannetmeleri (türkçe desteği var) ve zor olduğu zannedilmesinden dolayı aslında kullanımı neredeyse 3 tık neredeyse tüm driverleri yüklüyor yapmanız gereken drp.su adresinden torrent2 programı ile driver programını çekmek cobra driver pack tamami ile ücretsiz lisans sorunu olmayacağını sanıyorum ve rus yazılımı olduğu belli program hakkında burdan soru sorabilirsiniz gerekli materyaller yakında buraya eklenecektir ve bu içerik ben forumda olduğum sürece destek verilip güncellenecektir

Programın üretici anasayfası :http://drp.su
    Programın İndirme sayfası :http://drp.su/download.htm
    indirmek için pc'nizde µTorrent programı gereklidir!

ARES (P2P) kullanmasını bilen arkadaşlar önce ares programını kurun (kuruluysa gerek yok) .torrent uzantılı nesneyi indirin ve ares ile açın normal indirme bölümünden pc nize inecektir! dvd ye yazdırın yada içeriği açarak kullanın!

Herkese iyi forumlar.

Sürüm 10.6 Programı kullandıktan sonra keşfedilen özellikler / Kötü Tarafları / Güncellemeler ;

03 Mart 2011 : programın desteği indirildikten sonra sağlanmaya başlayacak.

04 Mart 2011 : torrent2 programı 8mbitlik internet hızında sn/200kb ile indiriyor.

05 Mart 2011 : program driver bulma işlemini xp ve windows 7 de sorunsuz buluyor.
    06 Mart 2011 : torrent2 programı indirilen driver pack'ı Belgelerime atmaktadır,
    06 Mart 2011 : driver packı indirdikten sonra torrent2 programını pc den "msconfig" den çalışmasını engelleyebilirsiniz, yada programı açtıktan sonra open torrent window işaretini kaldırıp ok a basıp programın açılışta çalışmasını engelleyebilirsiniz.
    06 Mart 2011 : programı çalıştırdıktan sonra toolbar ve sağ click'e bazı eklentiler eklemiş program ekle kaldırdan rusça yazan programı kaldrıabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayati54 -- 20 Temmuz 2013; 20:54:18 >

• lİNKLER İÇİN SAOL KARDEŞ.
  • bugün site çalışmıyordu ben torrent olarak aratıp buldum,internet olmadığı yerde çok işe yarıyor bide kotalı internette ilaç gibi.
  • gerçekten çok iyi bir program indirin ve dvd ye çekin çok işe yarayacaktır
  • sürekli format işleri ile uğraşanlar için ilaç gibi bir program milletimizin driver cd si saklamak gibi huyları olmadığı için parçaları öğrenip internetten tek tek aramakla uğraşmaktansa bu hepsini tek tıkla hallediyor ayrıca bulunan ortamda her zaman internet olmuyor uzun zamandır kullanıyorum bazen ekran kartı sürücülerinde sorun olabiliyor onun dışında bir çok bilgisayarda denedim tarihi eser bilgisayarlarda bile çok iyi sonuç verdi yeni sürümünde driverlara ilave olarak gerekli programlarada veri tabanına eklemişler çok güzel olmuş teşekkürler
  • icindeki driverler her ay bir cogu degistigi icin guncel kalmak icin "driverspack.net" adresinden torrentle driverlari indirip.programin icindeki drv_db klasoru icindekilerle degistirip en guncel driverlari kullanabilirsiniz.bu sekilde yaptiginizda bir defaya mahsus katalog olusturulup sonra driver guncelleme isi yapilabilir..
  • Sadeceemin olmak için soruyorum;

Benim cd writer ım bozuk.Bu sebeple usb den xp formatı atıcam.Bu program sayesinde internete bağlı olmadan anakart dahil tüm driver ları kurabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpay86

Sadeceemin olmak için soruyorum;

Benim cd writer ım bozuk.Bu sebeple usb den xp formatı atıcam.Bu program sayesinde internete bağlı olmadan anakart dahil tüm driver ları kurabilir miyim ?

belgelerimdeki driver pack klasörünü usb flash diske atarak kullanabilirsiniz
  • Güzel paylaşım.Teşekkürler.
  • Umarım işime yarar teşekkürler konu için
  • torrent File (45,0 KB) linke tıklıyorum herhangi bir setup gelmiyor yardımcı olabilirmisiniz
  • arkadaşlar bana göre bu program dandik ben indirdim ve dvdye çektim bazı driverları yükleyemedi eğer siz bu programı internetsiz driverları güncellediği için istiyorsanız rahatlıkla kullanabilirsininz ama ben size slim drivera(bazen yanlış bir driverı bilgisayara yüklediği için) ve driverpack solutiona bulaşmayın derim benim önerim driver checker programıdır tabi karar sizin
  • @polat103 evet bazen hata yapabiliyor ama genelde başarılı, driver checker internet olmadan hiçbirşey yapamıyor internet varsa driver genius ve driver magic bu işi çok yapabların arasında.
  • Selam arkadaslar daha once yazan oldumu bilmiyorum ama win7 kullanıyorum ve sistem ozelliklerine girince pack solution simgesi cıkıyo uretici kısmımda ve uretici adı driverpack solution yazıyor ben programı kullandıktan sonra oldu bu olay bunu gidermek icin ne yapmak lazım.Ayrıca driver guncellemesinden sonra laptopum takılmaya basladı ara ara cızz sesi geliyor hoparlorden ve ekran 1-2 snyeline donuyor daha once is yerimde cok kullandım eski surumlerini ama bu benim laptopu bitirdi resmen formatsız nasıl halledebilirm bu isi tum driverlarimı kendım manuel guncelledim sonra ama sorun duzelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: frsmania

Selam arkadaslar daha once yazan oldumu bilmiyorum ama win7 kullanıyorum ve sistem ozelliklerine girince pack solution simgesi cıkıyo uretici kısmımda ve uretici adı driverpack solution yazıyor ben programı kullandıktan sonra oldu bu olay bunu gidermek icin ne yapmak lazım.Ayrıca driver guncellemesinden sonra laptopum takılmaya basladı ara ara cızz sesi geliyor hoparlorden ve ekran 1-2 snyeline donuyor daha once is yerimde cok kullandım eski surumlerini ama bu benim laptopu bitirdi resmen formatsız nasıl halledebilirm bu isi tum driverlarimı kendım manuel guncelledim sonra ama sorun duzelmedi

Evet cobra driver packta arama sağlayıcı değiştirme , anasayfa kilitleme gibi insanın sinirini bozan şeyler var ama bunlar el ile düzeltilebiliyor eğer takılma vs varsa üretici web sitesinde bulunan driverlerin orjinalini indirip kurunuz!

@frsmania bilgisayarınızın marka modeli nedir ?

• @hayati54 hocam

lenovo sl510

win7 x32
    2gb ddr3 ram
    fijutsu hdd 250 gb
  • quote:

@hayati54 hocam

lenovo sl510

win7 x32
    2gb ddr3 ram
    fijutsu hdd 250 gb

http://support.lenovo.com/en_US/research/hints-or-tips/detail.page?&DocID=HT063325

uyumlu sürücüleriniz bu sayfada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

quote:

@hayati54 hocam

lenovo sl510

win7 x32
    2gb ddr3 ram
    fijutsu hdd 250 gb

http://support.lenovo.com/en_US/research/hints-or-tips/detail.page?&DocID=HT063325

uyumlu sürücüleriniz bu sayfada.

sabah ilk iş denicem hocam oglene dogru sonucu yazarım sizede tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frsmania -- 28 Haziran 2012; 1:20:34 >

• versiyon 12.3 çıkmış :http://drp.su/download.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

versiyon 12.3 çıkmış :http://drp.su/download.htm

işe yarıyor mu yoksa driver genius ? DriverScanner ? SlimDrivers ? programlarından birini kuralım ?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.