Şimdi Ara

Sparkle tek slot tasarımlı GeForce GTX 570 modelini gösterdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nvidia tabanlı ekran kartı üretiminde sektörün iddialı isimlerinden birisi olan Sparkle, tek slot tasarımlı GeForce GTX 570 modelini tanıttı. Sparkle One olarak isimlendirilen yeni ekran kartı, Nvidia'nın en güçlü grafik işlem birimi olan GF110'u şimdiye kadar hazırlanan en uzun ekran kartı PCB'lerinden biri üzerinde tek slot soğutucu ile kullanıyor.

Grafik işlem birimi 752MHz'de, paralel işlemcileri ise 1504MHz'de görev yapan ekran kartı, 320-bit bellek veri yolu desteğine, 1280MB GDDR5 bellek kapasitesine ve 480x paralel işlem birimine (CUDA çekirdeği) sahip. İki adet 6pin güç konnektörü ile desteklenen ekran kartı aynı zamanda SLI ve 3DVision teknolojilerine de destek sunuyor.

Görüntü aktarımı için DVI, HDMI ve DisplayPort konnektörlerini kullanan tek slot tasarımlı GeForce GTX 570'in ne zaman ve hangi fiyattan sunulacağı ise bilinmiyor.

• tek slotla aşırı ince ve uzun görünüyor

vitaminsiz kalmış gibi
  • Bu markayı görünce direk vites değiştirip kaçın
  • Maksimum yükte ısı nedir? Gerisi tırıvırı.
  • içi full bakır olsa cıft fan olsa sagda solda buz gibi olur aslında
  • guzel bnce.
  • Maşallah mandigo gibi ne bicim kart bu kardeşim
  • kartta çöp ithalatçıda çöp
  • çok sade kalmış bari su soğutmalı olarak piyasaya sunsalardı keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

Maşallah mandigo gibi ne bicim kart bu kardeşim

Blake snake.
  • 2 tanesinden körüklü otobüs olur heralde.
  • Tek slot yapıyorlar iyi hoşda peki oc yeteneği ben,m gigabyte gtx570 mesela gpu 900 mhz ramler 4800 mhz görüyor o derece bir oc yeteneğine sahip olur mu acaba önce bunu sorgulamak lazım
  • Maşallah ne uzun yapmışlar kartı. Ama bu kadar uzun olunca tek slot yapmanın espirisi nerede kaldı?
    Yalnız haberi fx57 duyurmasa direk fake derdim herhalde, aynen kartı photoshopla çekip uzatmışlar gibi duruyor.
  • Kartın boyu çok uzun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkán -- 4 Mart 2011; 13:35:16 >
  • Soğutması ne kadar başarılı olur görmek lazım test edip ama çok bir şey beklememek lazım, boyu çok uzun görünüyor, bunu koyacak kasa zor bulunur, buna alacak kasayı alanın derdi performans ve OC olacağı içinde bu modeli tercih etmez... Sparkle'ı hangi hedef kitle amaçlayıp hangi akla hizmet ürettiğini anlayamadım. Bana göre epic fail bir tasarım olmuş...
  • Hey maşallah sulak yerde yetişmiş.
  • turuncu uv boyayıp 4 tane takıp quad sli yapsan çok şık durur kasada. Sadece şekil olarak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.