Şimdi Ara

İnternet Masrafına Son Yüksek Güçlü Wireless Alıcılar 1W/2W Alfa Wifisky Booster____________________ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
12
Favori
54.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tahir Bey yaklaşık 35 metre çapraz mesafede arada 8 tane duvar var.. Hangi ürünü önerirsiniz?Saygılarımla..
  • 2000MW USB 2.0 Wireless WiFi 802.11g/b Realtek 8187L Adaptör +10 Dbi Anten
    (Bu işlerden anlayan biri değilim kusura bakmayın çok saçma bir soru soruyor olabilirim.) Şimdi bu ürünü alırsam normal masaüstü pc ye takıp başka bir aparat olmadan wireless kullanabilir miyim? Teşekkürler
  • Usta kolay gelsin ürünleri Dhaber kullanıcıları sunduğuuz için teşekkürler. Ben şu ürünü beğendim ;

Wireless N 802.11n/g USB 300Mbps Adaptör Window 7/Vista 300MBS olan ben daha önceden hiç kullanmadım da kasama alıcam bu ürünü direk tak çalıştır yapabilirim kanımca ? odadaki Wireless ı görücektir değilmi k.bakmayın bu konuda özürlüyümde :D
  • Özellikle kablolar için takip
  • takip
  • Ellerine sağlık Tahir kardeşim. Ürünler kısa sürede tertemiz orijinal ambalajında geldi.. Sinyal kaybolmazsa bedava internet yakalamış durumdayım
  • PM
  • 14db Panel anteni çatıya bağlasam
    15 metre usb 2.0 repeater kablo alsam
    ALFA AWUS036NH adaptörü alsam.

adaptör Backtrack 4 de çalışır mı ve Kaç Km çeker yardımcı olabilirmisiniz.
  • Wifisky 1600 MW aldım. Teşekkürler
  • pm attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: efezoro

Tahir Bey yaklaşık 35 metre çapraz mesafede arada 8 tane duvar var.. Hangi ürünü önerirsiniz?Saygılarımla..

bu sorunun cevabı bana da yardımcı olur
  • takip
  • takip.
  • merhaba, ben 7. katta oturuyorum bi yan apartmanın (arada 1 apt. var) 1. katındaki internetten faydalanabilmam için bunlardan hangisi işimi görürü ?

İnternet Masrafına Son Yüksek Güçlü Wireless Alıcılar 1W/2W Alfa Wifisky Booster____________________
  • Takip
  • ALFA AWUS036NH Wireless N WiFi USB Adapter 2W 802.11n/g 150 model cihazı Tahir Bey'den aldım. Daha önce TP-link TL-WN7200ND modelini kullanıyorum. Her ikisi benzer özelliklere sahip olmasına rağmen çekim gücünde dağlar kadar fark var.
  • takip ve müsait olduğunuzda pm
  • çevremdeki internetten yararlanmak üzere outdoor olarak kullanabileceğim güçlü bir wireless alıcıya ihtiyacım var... önerilerini bekliyorum...
  • takip. pm attım.
  • 44dBm 8187L+RL8225 Wifi Adaptör 14dBi Anten USB 5m Kablo

bu üründen bi tane almayı istiyorum... ödeme ve kargo nasıl yapılacak...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.