- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
ŞİDDETLE K&N AÇIK HAVA FİLTRESİ ÖNERİYORUM
5 Cevap4593 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

297 Mesaj
2 Mart 2011; 17:15:15 

bir süredir impreza 2.0r aracıma hava filtresi takmayı düşünüyordum ve özel bir kit yaptrdm akışmetre sensöründen dolayı k&n filtre alacaktım fakat bulamadım 2 günlük dandik 30 tl lik filtre kullandım daha sonra k&n in rr-3003 üniversal serisini aldm 160 ile 200 tl arasında değişiyor fiyatı dandik filtre bana ses veriyordu k&nden ona yakın ama daha kaliteli bir ses verdi fakat araca biner binmez farklı gördüm aracım otomatik resmen alt devirdeki hantallık ortadan kalktı üst devirleri konuşmuyorum bile kesinlikle sesten dolayı piskolojik değil herkese öneriyorum...

3285 Mesaj
10 Mayıs 2011; 17:13:11 

gercekten de bır farkı varmı bu tup hava fıltrelerın?

Formula 1 tarihinde bir sezonda yapılan 16 yarışın 15 ini kazanan,10 unda da duble yapan,o sezon içerisinde 27 tur dışında tüm yarışlarda lider giden,halen bu rekorun tek sahibi,f1 tarihinin en mukemmel ikilisi alain prost ve ayrton senna ya sahip olan tek takım.McLAREN

180 Mesaj
11 Mayıs 2011; 0:13:20 

bende laguna 1.8 var sizce bende bu hava filtresinden taktırsam nasıl olur?

1996 Laguna 1.8 RXE 115hp
--LAGUNA--

ANKARA

2615 Mesaj
11 Mayıs 2011; 18:07:36 

Bana değil de arkadaşın 1.4 Corsa Coupe'sine taktık. Ama o Simota karbon filtreydi. Ben şahsen sesini çok beğenmiştim. Çok tok ve hoş bir sesi vardı. Arkadaş da performansın biraz daha iyileştiğini söyledi. Ne kadar doğru bilmiyorum ama sonuçta hava filtresi yani. Mutlaka bir katkısı olur araca. Tabii yakıt dezavantajı olarak geri dönebilir.

"Burası bir donanım forumudur!"
Apple iPod Touch 8GB with Jailbroken! & Nano 6th 8GB with Creative Ep-630
Canon PowerShot SX230HS
Seat Team Cordoba 1.4 TDi
Cowon D2 4GB
Nexus 4 Black & iPhone 5S White

2870 Mesaj
4 Haziran 2011; 0:13:39 

bir arkadaşımdan deneme amaçlı aldığım kn apollo yu büyük olduğunu bile bile 1.2 twingoma taktım. bu filtreyi takınca benzin kokusu gelmeye başlıyor. bunun nedeni ne olabilir, nasıl önlenebilir. ses 10 numara oluyor ama koku insanı kıllandırıyor

2005 Nissan Primera Tekna + 2005 Renault Modus 1.6 BVA Dynamique Stil Paket
www.nissanclubtr.com

426 Mesaj
4 Haziran 2011; 1:28:17 

Bende FK'nın kapalı kutu içi performans filtresi var. Alt devirlerden ziyade değilde yüksek hızlarda seyrederken ara hızlanmalar arttı diyebilirim.
Eğer agresif kullanımınız yok ise eko sürüşte normal kağıt filtrelerden her 5000 km'de bir değiştirmenizde yeterli bence.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » DH Garaj » ŞİDDETLE K&N AÇIK HAVA FİLTRESİ ÖNERİYORUM
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.242