Şimdi Ara

Eskişehir de Deri Ceket Diktirebilecegim Yer?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet, magazalarda zevkime gore bir model bulamadim, ya cok tiky yada apaci modeller var. Eskisehir de goturdugum fotoya bakarak, birebir deri ceket dikebilecek, kaliteli malzeme kullanan usta ariyorum. Olan yerleri saymaktan ziyade tecrube edip memnun kalinanlari yazarsaniz sevinirim.

• Çok ilginç konuyu görünce hemen bu işin adamı olduğumu anladım 3-4 sene önce ananem bana almıştı deri ceket, kesim dikim de yapıyorlardı. Ben sadece model beğenip kolları ve omuzları düzelttirmiştim. mağazanın adı yanılmıyorsam "dericioğlu" eminim ki özel sipariş de dikerler. Belediyenin yanında bir taksi durağı vardı, ziraat bankası vardı birde eski bir bina oradan girince hemen sol tarafta dükkanlar var. Sanırım 1-2 tane derici olması lazım buralarda yaptırabilirsin
  • Soyledigin yeri biliyorum, orayla konustum. Yaptirirsam ya orasi yada ozlem deri (bir sokak paraleli). Tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: some_one

Soyledigin yeri biliyorum, orayla konustum. Yaptirirsam ya orasi yada ozlem deri (bir sokak paraleli). Tesekkurler.

Ne demek.

Benim aldığım cekette 4 yılda en ufak soyulma, solma, buruşma olmadı. Kaliteli malmış, tabi artık küçük geliyor, motorcu ceketi gibi oldu bel üstünden
  • some_one kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.Konu biraz hort olacak ancak kusura bakmayın.Bende deri ceket alacağım.Bilindik markalar yerine yerel mağazalardan almak istiyorum.Özlem deriye ve dericioğluna baktım.Özlem deride bir hayli model var.Kalite olarakta çok iyi göründü gözüme ve profesyonel bir mağaza görüntüsünde.Dericioğlu ise özlem deriye göre daha salaş ve acemi göründü mağazalarından ötürü.Ellerinde pek stokla çalışmıyorlar özel dikim üzerine sanırım daha çok.Siz ne yaptınız hangi mağazadan aldınız özel mi diktirdiniz yoksa hazır mı aldınız ve bildiğiniz başka dericiler var mı Eskişehir'de?Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bubora

Merhabalar.Konu biraz hort olacak ancak kusura bakmayın.Bende deri ceket alacağım.Bilindik markalar yerine yerel mağazalardan almak istiyorum.Özlem deriye ve dericioğluna baktım.Özlem deride bir hayli model var.Kalite olarakta çok iyi göründü gözüme ve profesyonel bir mağaza görüntüsünde.Dericioğlu ise özlem deriye göre daha salaş ve acemi göründü mağazalarından ötürü.Ellerinde pek stokla çalışmıyorlar özel dikim üzerine sanırım daha çok.Siz ne yaptınız hangi mağazadan aldınız özel mi diktirdiniz yoksa hazır mı aldınız ve bildiğiniz başka dericiler var mı Eskişehir'de?Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Özlem Deri.
    Mümkünse istediğin modelin bir örneğini bırak yada fotoğraf da olur. Ona bakarak model çıkarıyorlar çünkü. Modele uygun deri cinsini ve rengini numunelerden görerek kararlaştır, renklere gün ışığında bakmanı tavsiye ederim. Ölçün alınırken özel isteğin varsa onu da belirt, daha dar uzun, şurasını çıkartın vs... gibi.

• Hazır alma derim, 2-3 yıl önce özlem deri'den galiba bir ceket bakayım dedim, Harley Davidson desenlisi hoşuma gitmişti ki motorcu ceketi falan değil yanlış anlaşılmasın o zamnlar 13-14 yaşlarındaydım resmen çocuk ceketiydi ve 400 TL istemişlerdi o zamanın parasıyla, bence hazır diktirin ya da öyle bir mağazadan 50 TL'ye dikilmiş almıştım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.