Şimdi Ara

Corsair mavi renkli soğutucu kullandığı yeni belleklerini kullanıma sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Force serisi SATA-III destekli SSD sürücüleriyle gündemde olan Corsair, açık glök mavisi renginde soğutucu kullandığı yeni bellek çözümlerini duyurdu. Vengeance serisi altında hazırlanan DDR3 belleklerin tamamı 1600MHz hızında çalışıyor ve 1.5v geriliminde 9-9-9-24 zamanlamalarıyla geliyorlar. 4GB kapasiteli modül ile birlikte 4GB (2 x 2GB), 8GB (2 x 4GB) ve 16GB (4 x 4GB) kapasiteli kitler hazırlayan firma, tüm modellerinde ömür boyu garanti verdiğini belirtiyor.

Corsair'in bellek ürünlerinden sorumlu başkan yardımcısı Thi La, Vengeance serisinin yeni üyeleriyle ilgili olarak;

"Vengeance bellek ailesi, olağanüstü hız aşırtılabilirlik ve agresif görünümü düşük maliyetle birlikte sunuyor. Yeni mavi renkli soğutucu, sistem üreticilerine ve entegratörlere, sistemlerini özelleştirebilme açısından yeni seçenekler sunuyor. " dedi.

Hem AMD hem de Intel platformlarına destek sunan yeni belleklerin önümüzdeki günlerde satışa sunulması beklenirken, fiyatları hakkında net bir bilgi bulunmuyor.

• 9-9-9-24 mavi göz boyamak için sarı varmıydı bilmiyorumda bak o daha güzel olurdu :) bulut mavisi çok itici
  • rengi ve görünüşünü beğendim, farklı ve güzel olmuş.
  • Xms3 kullanıyorum cidden corsair tartışılmaz yani 10 numara ram,kingstone hyperx'den geçtim corsair'a çok memnunum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.