Şimdi Ara

Renault ile ilgili 0 araç taleplerinizi ve sorularınızı yanıtlarım. (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
378
Cevap
1
Favori
41.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Serhat Bey, Megane III RS satışı planlanıyor mu ? Özel siparişle satın almak vs. mümkün mü ? Teşekkürler.
  • mrb serhat bey benim sorum şu..megane 3 alıcaktım ama bayiye gittiğimde yerli üretimler varmış hep oysa benim sırf bu aracı olma sebebimden biri olan cam tavan versiyonu yerlilerde yok..bunun nedeni nedir?forumda soran arkadaş oldumu bilmiyorum takip edemedim.birde şunu öğrenmek istiyorum ithal araçlar piyasaya tekrar getirilecek mi? eğer gelecekse beklerim yok gelmezse mecbur focusa yönelcem..tşkkrler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Azı olan konuşuyor ya vw iyi araba üretiyor hepte üretcek diye birsey yok sadece vw çok para olduğu için insanlar en iyi araba sanıyor 42bin tl Polonya dsg sis fari yok ya arabada sözde en full 42 sene kalsa gene almam valla ben 100 bin tl passat var 60 bin tl golf gözünüzü sevim birazda gerçekçi olalım sizde biliyorsunuz megane hb ile golf arasındaki tek farkı kaput üstündeki vw logosu olduğunu haksızmiyim ????

bu arada sözde vw fanatiği cihanair arkadaşımızın vw forumundaki yazısından alıntıdır..sanırım arkadaş başka iş bulamamış kim hangi markayı savunduysa kuru muhalefet yapmayı iş edinmiş kendine.

• Sanırım Serhat Bey yoğun soru yağmuruna dayanamadı yada tatilde
  • bir bayide bluetooth ve 3d arcamys ses sistemine sahip megane hb 1.5 dci edc privilege beyaz renk arac buldum. 49000 liraya pazarlik yaptik.sizin elinizde var mi? varsa kaca birakabilirsiniz? bluetooth olmayan model var ise onu kaca birakabilirsiniz? tesekkurler
  • arkadaş millet iyi fiyat alıyor ben gidiyorum bi kız çıkıyor karşıma elinede vermişler bi liste okuyup duruyor..burdan sesleniyorum araba galerilerine bayan temsilci koymayın ne araçtan anlarlar ne bişeyden anca süs niyetine duruyorlar orda..bu arada 49 bin edc üst donanımda güzel fiyat..
  • duzeltiyorum. 49 yalan oldu. 50 ye is bitecek. renault megane 3 hb 1.5 dci edc privilege, paketsiz. bluetooth ve 3d ses sistemli. beyaz.
  • Nereye kayboldunuz serhat bey...
  • serhat bey laguna geliyormu

Renault ile ilgili 0 araç taleplerinizi ve sorularınızı yanıtlarım.
  • Serhat Bey, size 2 hafta önce hem pm yoluyla hem mail adresinize mesaj gönderdim fakat 2 haftadır herhalde işinizin yoğunluğu nedeniyle geri dönüş olmadı. Buradan da yazayım Fluence Bold kataloğunu gönderebilr misiniz ?
  • anlaşıldı serhat bey yalan oldu ..iyisimi biz birbirimizin sorularını yanıtlayalım..evt arkadaşlar megane hb ithal olanlardaki opsiyonlara ne zaman sahip olucaz?yoksa yerli üretimler devam mı edecek? bilgisi olan varsa mutlu eder bu zatı...
  • neymis ki ithallerdeki opsiyonlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: car_mat

anlaşıldı serhat bey yalan oldu ..iyisimi biz birbirimizin sorularını yanıtlayalım..evt arkadaşlar megane hb ithal olanlardaki opsiyonlara ne zaman sahip olucaz?yoksa yerli üretimler devam mı edecek? bilgisi olan varsa mutlu eder bu zatı...

Opsiyon olarak bir fark yok cam tavan dışında. Şu an bluetooth yok ama dijital kadran var. Ayrıca Megane 3 başlığında , yerlilerinde 2012 yolında cam tavan olacağı yazıyordu.
  • 3 D ARKAMSY JAPONYADAKİ DEPREMDEN DOLAYI UZUN BİR ZAMAN YOK DENİYOR DOGRUMU ACEBA .SONY ÜRETİYORMUŞ...
  • http://forum.donanimhaber.com/m_26414432/tm.htm

Serhat Bey, gerçekten yapıcı olmak ise amaç 325 sayfayı bulan bu konuyu takip etmenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilysblc

quote:

Orijinalden alıntı: car_mat

anlaşıldı serhat bey yalan oldu ..iyisimi biz birbirimizin sorularını yanıtlayalım..evt arkadaşlar megane hb ithal olanlardaki opsiyonlara ne zaman sahip olucaz?yoksa yerli üretimler devam mı edecek? bilgisi olan varsa mutlu eder bu zatı...

Opsiyon olarak bir fark yok cam tavan dışında. Şu an bluetooth yok ama dijital kadran var. Ayrıca Megane 3 başlığında , yerlilerinde 2012 yolında cam tavan olacağı yazıyordu.

saol arkadaşım o zaman beklemekte fayda var ..şu cam tavanı çok istiyorum nedense gönül kaydı bi kere ferman dinlemiyor ille de cam tavan olsun istiyorum araçta ..inşllh getirirler

• quote:

Orijinalden alıntı: dowlozing

3 D ARKAMSY JAPONYADAKİ DEPREMDEN DOLAYI UZUN BİR ZAMAN YOK DENİYOR DOGRUMU ACEBA .SONY ÜRETİYORMUŞ...

Evet aynı şekilde bluetooth da kaldırıldı
  • serhat bey,
    ben latitude 1.5 dci executive modelini düşünüyorum. bayilerinizden birinden fiyat aldım. Sizden bir fiyat almam mümkün olur mu? Şimdiden teşekkürler...
  • iyi günler serhat bey grand scenıc+premıum paketli almak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz.
  • Arkadaslar konunun en basında okuduysaniz Serhat Bey Bölge muduruyum demis... Satici degil, fiyat soran arkadaşların fiyatı bayilere sorması, bu konuya daha çok araçlar hakkında sorular sorulması gerekir diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.