- x
İddaa ' da Handikap 0 Nedir ?
13 Cevap136279 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3 Mesaj
2 Mart 2011; 11:53:13 

Arkadaş bi anlamadım gitti bu olayı her maça handikap 0 verebiliyoruz ama bunun anlamı nedir

211 Mesaj
2 Mart 2011; 11:56:54 

favori takımın 1 farkla kazanması demek

3 Mesaj
2 Mart 2011; 11:59:20 

örnegin gs-gaziantep maçında favori takım kim oluyor ?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Mart 2011; 11:59:29 

2 farklı galibiyet diye biliyorum. handikap 0 ı hiç duymadım h1 ev sahibi 2 farkla kazanır h2 deplasman 2 farkla kazanır

2936 Mesaj
2 Mart 2011; 12:26:38 

Ne favori takımı ya 1 veya 2 hangi takımı seçip handikap-0 çekersen o takıma 1 skor önde maç sonucu tahmini oynamış oluyorsun işte.Bu kadar

Every great victory comes with great sacrifice...

3851 Mesaj
2 Mart 2011; 12:32:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Burakc-

Ne favori takımı ya 1 veya 2 hangi takımı seçip handikap-0 çekersen o takıma 1 skor önde maç sonucu tahmini oynamış oluyorsun işte.Bu kadar

bilmeden yorum yapmayalım...

0

ekleme: handikapı bir takıma sen veremezsin, iddaa hangi takıma verdi ise o şekilde olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzaktan Kumandan -- 2 Mart 2011; 12:36:22 >

Nemrut,Hz. İbrahim’in ateşte yakılması emrini verdikten sonra meydanın ortasına odunlardan çok büyük bir yığın yapılmasını istemiş. Odunlar yanmaya başladıktan sonra alevler o kadar yükselmiş ki çocuklar adeta bulutların tutuşacağını sanmış. Hayvanlar korkup kaçmış. Kralın askerlerine verilen emir, Hz.İbrahim’in mancınıkla ateşin tam ortasına atmakmış. Bunu yapmalarının nedeni, herkesin bu olaydan ders alıp Nemrut’un ne kadar güçlü bir kral olduğunu anlamasıymış. Bir daha kimsenin, İbrahim (a.s) gibi, ona karşı gelmeye cesaret etmemesini sağlamakmış. -Bu sırada bir karınca da ağzında küçücük bir damla suyla koşa koşa ateşe doğru gidiyormuş. Hem de boyu göklere varan cehennem ateşine doğru. Başka bir karınca, onun bu telaşını görünce hemen yanına yaklaşıp dayanamayarak sormuş: “Hayrola, nereye böyle, ne bu acelen?” Ağzında bir damla su taşıyan karınca, o bir damlayı ellerinin arasına alıp, “Duymadın mı?” demiş. “Nemrut, İbrahim (a.s)’i ateşte yakacakmış.”
Bu yüzden, ben de ateşin olduğu yere su taşıyorum. Bu sözleri duyan karınca, kendini tutamayarak kahkahalarla gülmeye başlamış. “Sen şu ateşe yüzünü dönüp hiç bakmadın mı?” diye sormuş. “Ne kadar büyük. Senin bir damla suyun ona ne yapabilir ki?” Su taşıyan karınca, kendinden gayet emin bir şekilde “olsun” demiş. “Hiç olmazsa safım belli olur”…

26 Mesaj
2 Mart 2011; 12:37:11 

kime handikaplı oynayacağını sen seçemiyosun iddia belirler onu. genelde barçada real madridde olur diyelim sen barçaya handikaplı oynadın. barça 2 farkla kazanmak zorunda.. yani maça 1-0 yenik başlıyor kabul edilir barça.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
2 Mart 2011; 12:37:34 

quote:

Orijinalden alıntı: Kaan*

2 farklı galibiyet diye biliyorum. handikap 0 ı hiç duymadım h1 ev sahibi 2 farkla kazanır h2 deplasman 2 farkla kazanır

Handikap deplasman takımındaysa
H1 Oynasarsan ev sahibi takım en az 2 farkla yenmesi gerekir. (Örnek ; 2-0, 3-0, 3-1, 4-0,4-2 vs.)
H0 Oynarsan Ev Sahibi Takım 1 Farklı Skor ile galip gelmesi gerekir (Örnek ; 1-0,2-1,3-2,4-3 vs)
H2 Oynarsan depaslman takımı berabere kalmalı yada yenmeli.

eğer handikap ev sahibi takımdsaysa tam tersi oluyor.

53 Mesaj
6 Aralık 2013; 16:08:15 

Peki arkadaşlar H0 olarak verdiğimizde takım 1 fark ile yenmek zorunda ise 2 farkla yenerse bilmemişmi oluyoruz ?

1353 Mesaj
6 Aralık 2013; 16:10:43 

quote:

Orijinalden alıntı: -Comandante

Peki arkadaşlar H0 olarak verdiğimizde takım 1 fark ile yenmek zorunda ise 2 farkla yenerse bilmemişmi oluyoruz ?

Aynen öyle 1 farklı skorla yenmesi lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

The whisper in my mind
BF4: arL58

53 Mesaj
6 Aralık 2013; 16:12:54 

Anladım teşekkür ederim.. :)

Bu mesajda bahsedilenler: AvriL&lt;3

2076 Mesaj
6 Aralık 2013; 16:15:03 

15 gün hayırlı olsun

Kocaeli Üniversitesi

69 Mesaj
6 Aralık 2013; 16:16:17 

Fenerbahce galatasaray örneğin handikapi Fenerbahçe ye veriyor galatasaray 1 farkla kazanıyor ve beraberlik oluyo kardes açıklamışlar gerçi

69 Mesaj
6 Aralık 2013; 16:18:20 

O degilde konu açılanı nerdeyse 3 sene olacakmış

En Beğenilmeyen Yorumlar
Yoruma Git Aynen öyle 1 farklı skorla yenmesi lazım AvriL<3 - 6 Aralık 2013; 16:10:43 -1
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İddaa ' da Handikap 0 Nedir ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

1.188