Şimdi Ara

D-Smart'ta HD PVR devri! D-Smart ile yeni HD kanalları ve gelecek planları üzerine konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
24.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • D-Smart'ın yeni HD kanalı Universal HD lansmanında konuşma fırsatı yakaladığımız D-Smart İçerikten Sorumlu Grup Başkanı Başar Başarır, hem gelecek planlarını hem de Donanimhaber.com kullanıcıları hakkındaki samimi görüşlerini aktardı.

• İlk defa adam akıllı d-smart yetkilisi ile yapılmış röportaj görüyorum. Bravo dh.
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

İlk defa adam akıllı d-smart yetkilisi ile yapılmış röportaj görüyorum. Bravo dh.

evet gerçekten... çok güzel olmuş...
  • dsmart videosunda ttnet tvibu reklamı çok manidar olmuş ilginç
  • Röportaj için teşekkürler.

O cüzi farkı merak ettim şimdi.
  • Meraba ben Mesut Çevik bu incelememizde de-smart univörsıl çenıl'ı inceliyceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babblebabble -- 1 Mart 2011; 18:54:59 >
  • bakarsın digiturkle sözleşmemiz bitince bizde doğan grubuna geçeriz hd pvr bi belli olsun tam nedir bakmak lazım
  • Mesut Çevik 4ever
  • arkadaşlar... d-smart platformunun gelişmeler kaydetmesini sizin için seçtiklerimiz full hd paketi abonesi (loca hariç) vatandaş olarak dilerim... inşallah d-smart yetkilisinin videoda donanımhaber spikerine anlattıkları projeler önümüzdeki aylarda gerçeğe dönüşür... dikkatinizi çekerim... saygılarımla...
  • Ya önce gidip discovery hd showcase ile animal planet hd'yi türkçe yapsınlarda sonra başka kanal açsınlar.Ayrıca kanal d ve star hd çok berbat
  • D-smart'ın ilk dönemlerini hatırlıyorumda biz bedava olacağız, paralı paltform olmayacağız felan diyorlardı.
    O zaman bile inanmamıştım, amme hizmeti yapmayacakları belli idi. Neyse bari HD yayını doğru dürüst verseler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare70

Ya önce gidip discovery hd showcase ile animal planet hd'yi türkçe yapsınlarda sonra başka kanal açsınlar.Ayrıca kanal d ve star hd çok berbat

mart irtibarıyla tüm kanallara türkçe dil desteği geldi bbc dışında onda da altyazı var...
  • Discovery yeter de artar bile. Bu arada 'Exclusive' kanallar sadece DSmart'ta var değil mi?
  • D-Smart bu arada çok fazla çalışıyor.Fakat UEFA Maçlarında ki yayınını beğenmemiştim.Görüntü kalitesini iyileştirirler umarım.Digitürk belasından kurtuluruz.
  • Dijitürk taraftarı değilim fakat bu adam hiç oturup HD olarak lig tv de özellikle dört büyüklerin herhangi bir maçını izlemişmi inanın aşırı iyi D-smart ta dünya kupasını izledim Hd ama lih tv nin yanına yaklaşamadı ki lig tv haftada kaç maç veriyor hep aynı kalite. Ayrıca Dijitürk d smarta nal tolatır şu an gördüğüm kadarı ile yeni nesil 3D teknolojisi ve ona uyumlu filmler dijitürkte yayınlanıyor ayrıca HD kanallarıda d-smarttan daha çok ve TRT HD de dijitürke geldi.
    bizim hem d smart hemde dijitürkümüz var ama d smart üstede arkadaşların dediği gibi Hd ye geçmek için gerekli olanağı bize sunmuyor fiyatlar gerçekten kazık ki biz çok eski müşteriyiz ilk çıktığında aldık SD tv ile SD d smart şimdi hd tv var ama sd smart ile çok kötü görüntüsü var...
    Dijitürk ün HD yayın bedeli aylık:7 lira
    D smartın hd yayın bedeli aylık 19,90 lira (kaldıki sanki süper lig maçlarını d smart veriyorda bu şekilde fiyat çekebiliryor)

• Cok güzel bir röportaj ama eee eee eee arada HD full HD olmasa ninni gibi uyuyacaktım az kalsin ben hersey gibi tv ücretlerinin ülkemizde halen almak icin pahalı olduguna inanıyorum herseyde heryerde asiri fiyattan korsana teşvik ediliyoruz umarım fiyatlar gercek anlamda cuzzi olur 19 tl ye receiver degil receiver hediye kardesim kanal izlemenin ücreti 7 tl gibi olsa katlanan pazar paylarını görürler Vodafone gibi hemen degil zamanla para kazanacağız diyen bir firmaya ihtiyac var bu alanda da
  • Arkadaşlar özür diliyorum 1 mart itibari ile hd kanallara türkçe desteği gelmiş görmemiştim :)
  • Bu D-smart ve dijitürk HD yayın çözünürlükleri nedir ? Bilen var mı ? 720p mi yoksa 1080p mi ?
  • Ucuz olursa çekeriz birtane
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hacitigin

Bu D-smart ve dijitürk HD yayın çözünürlükleri nedir ? Bilen var mı ? 720p mi yoksa 1080p mi ?

dsmart 1080i
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.