Şimdi Ara

Turbobit,Filenext,Rapidgator,VPN,Görsel Vb. Premium Üyelik Hizmeti (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
687
Cevap
78
Favori
84.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bircok kez 3 er aylik surelerle uyelikler alip sorun yasamamistim; fakat bu sefer 11 mart itibari ile 3 aylik aldigim 4 hesapta cesitli sorunlar yasadim. Daha once olmayan sifre surelerinin erken dolmasi, yeni sifre icin arkadasa ulasma zorluklarina ek olarak 20 mayistan beri kendisine ulasamiyorum. Gun itibari ile hesap surelerim doldugu icinde artik birsey beklemiyorum. Bundan onceki alisverislerim sorunsuzdu fakat bu seferki yasadigim sorunlar nedeni ile tekrar almayi dusunmuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur_bek

Bircok kez 3 er aylik surelerle uyelikler alip sorun yasamamistim; fakat bu sefer 11 mart itibari ile 3 aylik aldigim 4 hesapta cesitli sorunlar yasadim. Daha once olmayan sifre surelerinin erken dolmasi, yeni sifre icin arkadasa ulasma zorluklarina ek olarak 20 mayistan beri kendisine ulasamiyorum. Gun itibari ile hesap surelerim doldugu icinde artik birsey beklemiyorum. Bundan onceki alisverislerim sorunsuzdu fakat bu seferki yasadigim sorunlar nedeni ile tekrar almayi dusunmuyorum.

Hocam kusura bakma, ama bana mesajların gelmedi yoksa yenilerdim sorun veren üyeliği biliyorsun. skype msn değişince bazıları online gözükmüyor yada mesajlar gitmiyordu..benim skype sürekl açık.siteden pm atsaydın keşke alış veriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gladyo38 -- 26 Haziran 2013; 16:44:33 >
  • az önce bir aylık netload aldim kendisinden ödemeyi yaptıgım gibi skype tan hesap bilgilerini gönderdi güvenle alışveriş yapabileceginiz bir arkadaş.
  • Hocam paypal odeme aliyormusun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeanCarlo

Hocam paypal odeme aliyormusun

evet hocam
  • bunlar aylık fiytler değil mi?
    uploaded.to,netload.in günlük aylık indirme limiti var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

bunlar aylık fiytler değil mi?
    uploaded.to,netload.in günlük aylık indirme limiti var mı?

evet aylık.
    günlük indirme yoktur.netload'da
    upload net'tede yoktur
  • Rapidgator 3 aylik ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cycloner

Rapidgator 3 aylik ne kadar?

23 tl
  • 1 er aylık letitbit,uploaded ve ryushare alınmıştır arkadaştan. 2. alışverişim ve gayet ilgili bir arkadaş.
  • 7. ci alışım sorunsuz hızlı
  • pm
  • oteupload varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: candostum12

oteupload varmı?

var
  • uploaded + turbobit 6 aylık üyelik ücret ödendi hesaplar çok hızlı 1 dk içinde alındı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimaruf

ne kadar ifyatlar

konuda yazıyor?
  • Skype kontrol lütfen.
  • tşkler alan arkadaslara satıs devam
  • Mesaj atmakla üyelik almam arasında 5 dakika bile geçmedi. Sağolsun hem anlayışlı hem de hızlı. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.