Şimdi Ara

Turbobit,Filenext,Rapidgator,VPN,Görsel Vb. Premium Üyelik Hizmeti (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
687
Cevap
78
Favori
84.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pm
  • Yarin alıcam kardesim askerım de bugun alamam .yarın mesaj atarim
  • rapid premium 1 aylık kiraladık, sorunsuz çalışıyor.

teşekkürler.
  • gzl fiyatlar (takip mesajı)
  • pm
  • gladyo dostum pm ne bak lütfen
  • takip
  • PM
  • 1 aylık account satın aldım, gayet hızlı ve güvenilir bir arkadaş, teşekkür ederim.
  • bu kendisi ile yapmış olduğum ikinci alışverişim tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avatar751 -- 17 Mayıs 2011; 18:25:19 >
  • 2 aylık hotfile alınmıştır kendisine vede ilgisine teşekkür ediyorum
  • pm
  • Arkadaştan 3 aylık Netload FS FSC aldık sağolsun çok yardımcı oldu. Güvenilir bir arkadaş kendisi tavsiye ederim herkese.
  • 1 aylık fileserve lazım dostum
  • bende 3 aylık fileserve aldım 2 hafta oldu 23 tl ye sorunsuz devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliyamanGS -- 29 Mayıs 2011; 10:01:27 >
  • PM
  • 1) Ben başka foruma girmem ilanınızı buradan gördüm.

2) Yaşadığım alışverişi yazdım olumlu olsa olumlu yazardım. Memnun kalınca iyi müşteriyiz memnun kalmayınca ''çocuk'' sıfatına maruz kalıyoruz.

3) İyi niyetli olmanız 30 günlük hesabın ücretini alıp 27 gün hesap vermenizden belli.

4) Memnun kalmadım neden tekrar 35 günlük hesap daha alayım ki.

Tekrar söyleyeyim alışverişimden memnun kalmadım nokta
  • ben sana bu forumdan hesap nerde sattım arkadaşım mesajın bile yok hem başk formu aracı gösteriyon sonra burda.
    benim stşı baltalamaya çalısıyon tabi mantıksız konusuyorsun gerçi.
    birincisi ben sana 31 gunluk hesap verdım 2'incisi öle 3 gunluk hesap yok yokta yok başka neyden memnun kalmadıysa hesap ban yer ilgileniyoz dahada burda konusuyor..daha memnun kalman ıcın ne yapcam anlasaydım.
    neyse gıt baskasından al benim müşteriye ilgim sonsuz bunu bilir herkes kmseyede eksik hesap mesap vermem aksine fazla
  • Ana mesajınıza bakarsanız ordaki msn adresinizi görürsünüz. İlla forumdan mı mesaj atmam lazım size. Foruma güvendiğim için msnden ekledim misli.com'dan ödemeyi gönderdim.

Hala fazla gönderirim diyorsunuz ya buna da şaşıyorum doğrusu

30 günlük hesabı 8 liraya veriyorsunuz. 3 günlük hesap etse etse 80 kuruşa gelir oranlarsak. Ben kuruşunda lirasında değilim. Eksik olan hesabı tamamlamak için yeni hesap satın alma

zorunluluğuna anlam getiremiyorum sadece.

Birde en azından üsluba dikkat ederseniz iyi olur. Sizinle yüzyüze görüşmüşlüğüm yok ama ısrarla 'çocuk, sen, sana' tabirlerini kullanıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.