Şimdi Ara

Sadece DonanımHaber'de! HP/Foxconn'un yeni fabrikasını gezdik, Foxconn başkan yardımcısı ve HP Türkiye genel müdürüyle konuştuk

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
12.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HP ve Foxconn'un Çorlu'daki yeni üretim üssünü gezdik ve bir bilgisayarın nasıl üretildiği sizler için görüntüledik. Aynı zamanda iki de çok özel röportaj yaptık. Dünya devi elektronik üreticisi Foxconn'un başkan yardımcısı Jim Chang, Türkiye'de sadece Donanım Haber'e konuşurken, HP Türkiye ülke müdürü Serdar Urçar'da duygularını bizimle paylaştı.

• İzliyelim hemen.
  • İzliyoruz
  • ttnet reklam veriyor ama reklam videosunu izletecek kadar internet hızı veremiyor... ne yaman çelişki...
  • Parça üretiminede geçsinler

birde üretilen HP PC neyse harici ekran kartı yok :) :D
  • Bence önemli olan montaj değil parça üretimidir...
  • O el nedir ya?
  • Hayırlı olsun bakalım ne diyelim.
  • Sakinn ol ne bu heyecen sanki röpotajı yapalım kaçalım gibi :D
  • donanımhaber farkı
  • ekran kartı bile olmayan dandik kasalar işte, türkiyeye yakın ülkelere falan kakalarlar 1 gb ekran kartı var diye, sonra teknolojiye aç falan ya bırakın ya üçkağıtcılar.
  • o zaman netede girmeyin ne işiniz var dh da...

tamam telekomu bende sevmiyorum ama bu söylemelrde saçma olmuş yok telekom reklamı var izlemiyorum falan...

ayrıca erdi hocam ne hızlı konuşmuşsunuz gene...biraz sakin olun yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arseniCem -- 28 Şubat 2011; 22:32:19 >
  • Sağ üst köşede hd izlenin alt tarafına tıklayın
  • ilk olarak video için teşekkürler.

ikincisi o tivibu reklamı nedir öyle dalga geçer gibi 1 Mb geçemeyen bağlantı hızı ile televizyon servisi mi vereceklermiş?

üçüncüsü Erdi bey sanırım çok heyecan yapmış yada biran önce röportajı bitirmek istemiş

son olarak da önemli olan montaj değil parça üretimi yapabilmektedir o montajı ben kendi evimde de yaparım
  • Zaten bu ülkede NASA üs kursa yine lanet okursunuz. Çok bilmişler sizi...

Kusurabakma Erdi hocam ama videoya yorum yapmaya bile gerek, yok şu yorumları okuyunca...
  • O nasıl PC öyle yaa? İçinde hiçbir donanım yok? En iyisi toplama:)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_alien89

ilk olarak video için teşekkürler.

ikincisi o tivibu reklamı nedir öyle dalga geçer gibi 1 Mb geçemeyen bağlantı hızı ile televizyon servisi mi vereceklermiş?

üçüncüsü Erdi bey sanırım çok heyecan yapmış yada biran önce röportajı bitirmek istemiş

son olarak da önemli olan montaj değil parça üretimi yapabilmektedir o montajı ben kendi evimde de yaparım

türkiyede maliyetler uzakdoğudakinden daha pahalıya gelir.

daha ucuza varken adamlar neden buraya fabrika kursun
  • @Freeline, Foxconn başkan yardımcısı Jim Chang için hiç bir röportaj programı yoktu. Heyecandan değil, ısrarlarımız sonucu son anda röportaj kabul talebimizi kabul ettirdiğimiz için ne kadar fazla soru sorabiliriz düşüncesi ile hızlı hareket ettik. Bunun sonucu olarak ta dünya çapında çok az röportaj veren Jim Chang'i Türkiye'de kameraların karşısına çıkarmayı başardık. ;)
  • ttneti sevmiyoruz diye söylenene bak. o zaman nete girmeyin! alın sizin olsun netiniz bize bişey bırakmadınız zaten
  • biraz da olsun özgürüğümüzü kısıtlmayın lütfen şu reklamı geçin yazın izlemek zorunda değiliz :((
    aynen montaj yerine parça üretimine geçsinler..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.