Şimdi Ara

Özel Röportaj: Mach Xtreme ile SSD depolama sürücüleri ve bellekler üzerine konuştuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yüksek performanslı bellek modülleri, USB 3.0 destekli flash diskleri ve SSD depolama sürücüleriyle son dönemin dikkat çekici üreticilerinden birisi olan Mach Xtreme'in kurucusu ve genel müdürü Jerry Chen ile özel bir röportaj gerçekleştirdik.

• Hangi mantık reklamı geç butonunu hd izlenin altına getirir ? ve reklamı zorla izlettirmek zorunda bırakır . sonra böyle yazınca anarşis diyorlar....

birde muhabbet iki kişi arasındaki sohbetten farksız olmuş yani biz gidelim siz takılın misali
  • röportaj çok güzel olmuş keyifle izledim ayrıca reklam siteyle ilgili bir durum para kazanmasıyla ilgili tabikide koyacaklar ve röportajın ingilizce olmasından daha doğal birşey olamaz heralde birisi amerika falan demiş alakasını anlamış değilim zaten adamın tipine bakarsak adam zaten amerikalı değil hangi dille röportaj yapacaklarını ben anlamadım ingilizcenin uluslararası dil olduğu unutuluyor heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VeZiLay -- 28 Şubat 2011; 20:33:18 >
  • Röportaj için teşekkürler biraz ucuzlasın çekeriz bizde birer usb3 disk.
  • güzel ropörtaj olmuş... bu arada az daha zorlasa adamın adı 'ceki çen' oluyomuş :D
  • Bu söyleşi alt yazı film izlemek gibi birşey olmuş güzel acıklamalar var görünki arkadaşlar neler neler oluyor Pc tecnolojilerinde
  • çeviride ufak bir hata var. Jerry Chen 15 mühendisleri olduğunu söylüyor siz 50 diye çevirmişsiniz
  • bu adam asus ceo su değilmiydi
  • Güzel röportaj olmuş, elinize sağlık.
  • Mach Xtreme'nin 60GB 2.5" SATAII MX-DS SSD'sini kullanıyorum. Hız muhteşem.
  • çeviride ufak bir hata var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.