Şimdi Ara

AMD Radeon HD 6990, 8 Mart'ta lanse edilebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• AMD'nin resmi görüntüleri bugün ortaya çıkan çift grafik işlemcili yeni amiral gemisi Radeon HD 6990 için lansman tarihi de şekilleniyor. Henüz AMD tarafından resmi olarak doğrulanmış olmasa bile Alman 3DCenter sitesinin göre Radeon HD 6990, yarın başlayacak ve 5 Mart'a kadar devam edecen CeBIT 2011 sonrasına lanse edilebilir.

Lansman tarihi olarak 8 Mart'ın telaffuz edildiği Radeon HD 6690, 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan Cayman XT GPU'sunun çiftini kullanıyor. 3072x paralel işlem birimine, 2x 256-bit bellek veri yolu desteğine ve 4GB GDDR5 bellek kapasitesine sahip olacak ekran kartı Radeon HD 5970'in yerini alacak ve GTX 590 ile rekabet edecek.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    AMD Radeon HD 6990 (resmi fotoğraflar)
    AMD Radeon HD 6990 (resmi fotoğraflar)

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    AMD Radeon HD 6990
    AMD Radeon HD 6990
    AMD Radeon HD 6990
    AMD Radeon HD 6990
    AMD Radeon HD 6990

• Piyasada oyun yok ama kartlarin arka arkasi kesilmiyor !!!

Gelsin bakalim .......
  • 5970 satmayı düşünüyorum eğer bu çıkar ise duyurulur
  • kaça satıyorsunuz ben alayım
  • @BehramX

kac para modeli ne
  • madem böle bi kart yapıyorsun o zaman ea,Activison vs. gibi oyun sektöründede tekel olda alalım kartını.

Bi tek 3dmarkVantageylemi oynucak millet ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gereksiznick -- 28 Şubat 2011; 15:25:32 >
  • bu kadar yüksek kartlar fantastik kullanıcılar için heralde 3-5 monitör bağlamak için bende şuan 5850 var 1600x900 full ayar akıcı tüm oyunları açıyor ???
  • Alıcı var ise Pm atsın kart daha 4 aylık garantisi vatandan devam etmekte "1100 TL" pazarlıksızdır. istanbul/Büyükçekmece
  • quote:

Orijinalden alıntı: BehramX

Alıcı var ise Pm atsın kart daha 4 aylık garantisi vatandan devam etmekte "1100 TL" pazarlıksızdır. istanbul/Büyükçekmece

arkadaşı uyandırın, forumda bir sürü arkadaş 800tl'den bile satamıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

quote:

Orijinalden alıntı: BehramX

Alıcı var ise Pm atsın kart daha 4 aylık garantisi vatandan devam etmekte "1100 TL" pazarlıksızdır. istanbul/Büyükçekmece

arkadaşı uyandırın, forumda bir sürü arkadaş 800tl'den bile satamıyor..

arkadaş bence uyuyor numarası yapıp keklik avı peşinde
  • CeBIT fuarında tanıtmak varken, CeBIT'ten sonraya bırakmak pek mantıklı gelmiyor. Kaldı ki CeBIT sonrasında bile hala CeBIT konuşulacakken arada kaynar gibi geliyor.
  • gerçekten 800 Liraya 5970 nasıl satılmaz arkadaş 2. el forumda fazla dolaşmıyor belli
  • quote:

Orijinalden alıntı: _G_K_N_

gerçekten 800 Liraya 5970 nasıl satılmaz arkadaş 2. el forumda fazla dolaşmıyor belli

?

Dost ekran kartına bölümüne gir 4 haftadır arkadaşlar hd5970'i 800tl den satılamıyor.. 5870 fiyatları 350tl ye düştü.. sizin dünyadan haberiniz yok anlaşılan
  • "Lansman tarihi olarak 8 Mart'ın telaffuz edildiği Radeon HD !!!6690!!!, 40nm üretim teknolojisiyle hazırlanan Cayman XT GPU'sunun çiftini kullanıyor"

6690 yazılmış. Bilginize.
  • 8 mart doğum günüm 6690 da doğum günü hadi hayırlısı.Ama neden cebit de yapmamışlar anlayamadım.Galiba özel ve tek olmak istiyorlar
  • @SLaYeR KiNG

sizin dünyadan haberiniz yok anlaşılan

derken umarım bu laf bana değil
  • Akşam üsttü satıldı Yavrucuklarım siz satmayı beceremiyorsanız benim kabahatim nedir :@ ayrıca içindeki dirt 2 oyunuda vermedi kart alan adam taaa anadolu yakasında gelip aldı. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.