Şimdi Ara

vodafone 444'lü numara aramak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
6.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar vodafone'dan başına alan kodu ekleyerek 444'lü numara arandığı zaman son alınan btk kararı doğrultusunda harhangi bir ücret yansıyormu

• 0212 ya da 0216 gibi bir alan kodu ekleyince normal paket dakikalarınızdan kullanıyorsunuz. Doğrudan çevirirseniz farklı ücretlendirme var.
  • http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php

bu linkte şöyle yazıyor.: Vodafone hattınızdan diğer alan kodları ile çevrilen müşteri hizmetleri numaraları (Ör: 0212 444 0 542)
    arama başı ücretlendirme kapsamında değil, sabit hat arama yönü üzerinden ücretlendirilir.

vf a mail attım bunun için..bakalım ne cevap yazacaklar.
  • Sitede yazan doğru.
  • BTK kararlarıyla başına alan kodu girilse de artık 444lü numaralara ulaşılmıyor ille sadece 444 yazarak aramak zorunda olacağız gibisinden bir karar vardı ama sanırım vodafone bunu uygulamaya daha sokmadıo

fakat ben şimdi 212-444-0542 yi arıyorum aramaya izin vermiyor. inşallah şebekedendir
  • yok artık alan kodu istemiyor sizden vodafone birde her aboneye aynı anda yapmayabiliyor benim başıma geldi
  • Bende hattımı yeni tasıdım vodaya 55 lık tarifeye ve sabit hat aramak limitsiz bayideki bayan 444 lu numaraları ararken basına alan kodu eklerseniz limitsiz tarifeden aramıs olursunuz dedi direk ararsam sanırım farklı şekilde ücretlendiriliyor.
  • bugunden itibaren aranmıyor ücretleme nasıl?
  • Şimdi denedim.

0212 444 0 375'i aradım. Hoş sesli bir bayan: " Lütfen aramak istediğiniz çağrı merkezi numarasını başında alan kodu olmadan tekrar arayınız" dedi.

Yani geçmiş olsun artık aranmıyor
  • çok ciddi bir mağduriyet konusu olacak bu biz tüketiciler için.
    btk niçin böyle bir karar alma gereği duyuyor acaba.?
    kimin çıkarı için böyle bir karar alıyor.
  • bende şimdi vodafone müşteri hizmetlerini aradım başına alan kodu koyunca arkadaşın da dediği gibi uyarı verdi...yeni numaraları 05424440542 imiş sanırım bu aramalar da şebeke içi sorun yok gibi

35.14 Kuruşmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatmucu -- 5 Mart 2011; 12:46:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatmucu
    bende şimdi vodafone müşteri hizmetlerini aradım başına alan kodu koyunca arkadaşın da dediği gibi uyarı verdi...yeni numaraları 05424440542 imiş sanırım bu aramalar da şebeke içi sorun yok gibi

35.14 Kuruşmuş

02124440542 aranıyor bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

quote:

Orijinalden alıntı: fatmucu
    bende şimdi vodafone müşteri hizmetlerini aradım başına alan kodu koyunca arkadaşın da dediği gibi uyarı verdi...yeni numaraları 05424440542 imiş sanırım bu aramalar da şebeke içi sorun yok gibi

35.14 Kuruşmuş

02124440542 aranıyor bende.

aranmıyor
  • bütün 444 lü numaraları aramak aynı fiyat mı şimdi yoksa değişiyor mu?
  • dün denemek için 0212 koyup ttnet müşteri hizmetlerini aradım aranıyor.dakikalarımdan düşmüş ücret yazmamış.
  • başına her seferinde 0212, 0312, 0216 alan kodlarını koydum vakıfbankı aramak için izin vermiyor, başına alan kodu koymadan 7 haneli olarak arayın diyor normal 7 haneli aradığımda da şebeke meşgul uyarısı veriyor durmadan. öyle de böyle de arayamadım gitti..
  • quote:

Orijinalden alıntı: veziroglu
    dün denemek için 0212 koyup ttnet müşteri hizmetlerini aradım aranıyor.dakikalarımdan düşmüş ücret yazmamış.

aranmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

quote:

dün denemek için 0212 koyup ttnet müşteri hizmetlerini aradım aranıyor.dakikalarımdan düşmüş ücret yazmamış.

aranmıyor

benim numara taşınmış bir numara 534 ile başlıyor belkide bundan farkediyor bilemiyorum ama aranıyor

http://img339.imageshack.us/i/catsxxu.jpg/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qqqqqq0

quote:

aranmıyor

benim numara taşınmış bir numara 534 ile başlıyor belkide bundan farkediyor bilemiyorum ama aranıyor

http://img339.imageshack.us/i/catsxxu.jpg/

benimde 533den taşımalı kurumsal faturalı seninki

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.