Şimdi Ara

Killzone 3, İngiltere'nin Zirvesinde

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Geçtiğimiz hafta İngiltere ve Birleşik Krallık ülkelerinde en çok satılan oyunların listesi açıklandı. Geçtiğimiz hafta çıkışını yapan Killzone 3, ilk haftasında İngiltere'nin zirvesine yerleşerek bölgede iyi bir çıkış yakaladı.

Killzone 3'ün birincilikten giriş yaptığı listenin ikinci sırasında ise Bulletstorm yer alıyor. Black Ops'un üçüncülüğü göğüslediği listede, Avrupa satışlarında lider olan Just Dance 2 ise beşinciliğe gerilemiş. İşte geçtiğimiz haftanın satışları ;

1. Killzone 3 (Guerrilla Games, Sony Computer Entertainment)
    2. Bulletstorm (People Can Fly/Epic Games, EA)
    3. Call of Duty: Black Ops (Treyarch, Activision)

4. FIFA 11 (EA Sports, EA)
    5. Just Dance 2 (Ubisoft, Ubisoft)
    6. Dead Space 2 (Visceral Games, EA)
    7. Marvel vs Capcom 3 (Capcom, Capcom)
    8. Need for Speed: Hot Pursuit (Criterion Games, EA)
    9. Wii Party (Nintendo, Nintendo)
    10. Assassin’s Creed: Brotherhood (Ubisoft, Ubisoft)

• bulletstormu bitirdim gerçekten çok iyi bi oyun.grafikleri killzone 3 kadar olsaydı 1.liği alırdı
    Liste yerinde olmuş.
  • Liste çok iyi.
  • Killzone 3 muhteşem bir oyun arkadaşlar. Aksiyon, heyecan, sürükleyicilik her şey var. Multisi daha da eğlenceli. Killzone 2 gibi yavaş değil, seri bir oynanışı var..
  • Killzone 3 muhteşem bir oyun arkadaşlar. Aksiyon, heyecan, sürükleyicilik her şey var. Multisi daha da eğlenceli. Killzone 2 gibi yavaş değil, seri bir oynanışı var..
  • bloodtime çok saçmalıyorsun.. bulletstormda ne hikaye var.... ne ciddiyet var... vur... öldür .. parçala olay bu .... çok kötü.. hiç beğenmedım....bulletstormu...
  • al işte biri çıktı yine bunlar yüzünden yorumda yapamıyoruz...yav ben fikrimi söyluyorum
    ayrıca oynamamışsın belli....çok kötü olsa neden iyi puanlar alsın
    hikaye var ve türkçe yaması cıktıgında tekrar oynucam ...
    silahlar muhteşem upgradeler muhteşem.
    fantastik bi ortam aksıyon zirvede ve bosslar harika
    daha ne olsun....
  • al benden de o kadar. hele pc de oynuyorsan yandın. kontroller ve grafik çok kötü bulletstorm da. galiba bir konsoldan port faciası daha olmuş. optimizasyon sıfır. 1gb gtx460 ım var ama boşuna almışım valla.
  • Hala Fifa 11 ilk 10 içinde yer alıyor helal.Killzone 3 ün 1. olması çok normal.
  • Bazı oyuncular optimizasyon sorunu olduğunu söylüyorlar doğrudur olabilir elimde HD 4870 ekran kartı var tüm grafik ayarları sondayken kasılmadan oynadım oyun 9-95 puanı hak ediyor oynamayan kesin oynasın saygılar
  • Killzone 3 gerçekten harika bir oyun. Keşke multiplatform olsada bizde oynasak. Bulletstrom eğlencelik bir oyun. Ciddiyetli bir oyun değil. Killzone 3'e rakip olamaz.
  • killzone 3 zirvede olmasinda benimde payim var(UK'de yasiom) :) oynun turkce dublaji komik ve biraz hatali olmus neyse oyun guzel multi de cok eglenceli.
  • gursoyf
    problem senden kaynaklanıyo olabilir...
    bende gxt470 var gayet akıcı oynadım very hard modundan bitirdim kontrollerde nasıl problem var anlayamadım...
    internette araştırdım bazı oyuncular grafik problemleriyle ve optimizasyon sorunarıyla karşılaşlmış...bazıları oyunun normal oldugunu problemin olmadığını söylemiş ve torrent sitelerinden bahsetmişler ..sanıırım orjinal olmamasıyla alakalı bişey...
    ve youtube'den bakarsan gtx 460 ile 50 80 fps'de oynayanları görürsün...
  • bulletstormla killzone 3 ü yan yana bile koymam. bulletstormun demosunu oynadım demoyu bile bitirecek kadar sabredemedim o oyuna. bana göre çok gereksiz bi oyun.
    Killzone 3 hakettiği yerde bi solukta bitirdiğim ender oyunlardan ve bi daha oynuyorum şu an. :)
  • yaa bu ingiltereliler hergün fifa11 mi alıyo arkadaş bune yaaaa her evde iki üç tane fifa11 var galibaa :D :D
  • bune yaaa ingiltereliler hergün fifa11 mi alıyo bune arkadaş :D galiba her evde iki üç tane fifa11 vardır
  • Arkadaş bulletstormun grafiklerini beğenmemişsin fakat gayet tatmin edici killzone3 ile yanyana koymam demişsin ama nedense sitelerin verdiği puanlar ve satış rakamları yanyana koyuyor:) nedir bu kadar abartı nedir bu fanboyluk .
    tamam killzone3 kadar tatmin edici olmayabilir ama özellikle silah geliştirmeleri ve çeşitleri şimdiye kadar gördüğümün en iyisiydi fps açlığınızı giderecek en sağlam yapımlardan biri şuan.oyunu şiddetle tavsiye ederim:)
    bakmayın siz bu fanboylara :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

bulletstormla killzone 3 ü yan yana bile koymam. bulletstormun demosunu oynadım demoyu bile bitirecek kadar sabredemedim o oyuna. bana göre çok gereksiz bi oyun.
    Killzone 3 hakettiği yerde bi solukta bitirdiğim ender oyunlardan ve bi daha oynuyorum şu an. :)

Tamam sensin.
  • nasıl fikrini söyluyorsun..... :? 1. olur filan diyorsun oralarda'' bence'' diye bir kelimede görmedim...
  • bence dememe gerek var mı ben yorum yapıyorum zaten ....
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.