Şimdi Ara

SKODA YETI KULUBU (151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.627
Cevap
77
Favori
549.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ALLAH RAZI OLSUN. 47000 tl ye mal oldu.active greenline modeli ve hatasız.Benim maaliyet biraz uygun oldu.trabzondayım. araca muğladan 48250 verdiler fakat ona vermedi.bana verdi. Allah razı olsun.maddiyatla fazla ilişkisi yok.Gönul adamı.Neyse fazla özele girmeyelim.Hava yastık sayısı hariç(2 HAVA YASTIĞI MEVCUT) gerekli her donanım mevcut.Yalnız en fazla memnun kalıcağınız şey yakıtı ve performansı olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m ali -- 27 Haziran 2014; 6:32:03 >
  • TamerK. T kullanıcısına yanıt
    Katalog fotoğrafı gibi olmuş cidden. Modifikasyonlarda daha önce gördüğümde abartılı gelmişti ama şimdi çok beğendim.
  • Merhabalar, nihayet yeti sahibi oldum :) 2014 dizel, dsg, tropik yeşil ambition yeti sahibiyim artık beni gruba dahil ederseniz çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit446644

Merhabalar, nihayet yeti sahibi oldum :) 2014 dizel, dsg, tropik yeşil ambition yeti sahibiyim artık beni gruba dahil ederseniz çok sevinirim.

Ooooooooooo, hadi hayırlısı. Kazasız belasız kullanırsınız inşallah!

Şimdi bu dizel-dsg greenline mı oluyor; yoksa greentech mi? Ha bir de, yeni yeti'nin aux girişi neredeymiş?

Size "1000-1500 km'yi doldurunca bir uğrayın, kontrol edelim" dediler mi?

Tekrar hayırlı olsun
  • yigit446644 Y kullanıcısına yanıt
    hayırlısı olsun kazasız belasız inşallah. birde fotoğraf eklerseniz rengi de görmüş oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yüzde80

quote:

Merhabalar, nihayet yeti sahibi oldum :) 2014 dizel, dsg, tropik yeşil ambition yeti sahibiyim artık beni gruba dahil ederseniz çok sevinirim.

Şimdi bu dizel-dsg greenline mı oluyor; yoksa greentech mi? Ha bir de, yeni yeti'nin aux girişi neredeymiş?

Tekrar hayırlı olsun

Çok sağolun, inşallah kazasız belasız kullanırız. Bu greentech oluyor. Aux girişi yokmuş onun yerine media in girişi var arabayı alınca yanında bir kablo veriyorlar bu kabloyu media in girişine bağlayıp usb'den şarkı çalabiliyorsunuz. İlk bakım 15000'de dediler başka da bir şey demediler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mşah

hayırlısı olsun kazasız belasız inşallah. birde fotoğraf eklerseniz rengi de görmüş oluruz

quote:

Orijinalden alıntı: mşah

Çok sağolun, en kısa zamanda fotoğraf ekleyeceğim
  • Yeti için kauçuk paspas, bagaj havuzu ve rüzgarlık önerisi olan var mı acaba?
  • Bakımı 15 bine bırakmayın arkadaşlar, on binde bir castrol edge yağ değiştiriyorum, yağın özelliği yitirdiği bu km de bile bariz belli oluyor. Hem yağı elle kontrol edince hemde aracın ses ve sürüşünde fark belli oluyor. Hava filtreside aynı şekilde çok kirleniyor. Sağlıklısı; en geç on binde bir bakım yapmak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Tekrar hayırlı olsun

Çok sağolun, inşallah kazasız belasız kullanırız. Bu greentech oluyor. Aux girişi yokmuş onun yerine media in girişi var arabayı alınca yanında bir kablo veriyorlar bu kabloyu media in girişine bağlayıp usb'den şarkı çalabiliyorsunuz. İlk bakım 15000'de dediler başka da bir şey demediler :)

Alıntıları Göster

Yanıt için teşekkürler.

Bakım konusunu, bazı arkadaşları 1000-1500 km'de bakıma çağırdıkları için sormuştum. Yoksa bana da "Gel" dememişlerdi. Ya aklıma gelmişken bir şey daha sorayım: yeti greenline artık satılmıyor mu?

• quote:

Yeti için kauçuk paspas, bagaj havuzu ve rüzgarlık önerisi olan var mı acaba?

Ekim 2013'de yetkili servisten 110 TL'ye orijinal kauçuk paspas almıştım. Yan sanayii olanı var mı bilmiyorum ancak, mümkünse orijinal bir paspas almanızı öneririm. Hatta aylar önce çamurluklara paçalık bile aldım ama, hâlâ evde duruyor (kendim takayım dedim, yüzüme gözüme bulaştırdım ). Bagaj havuzuna şimdiye kadar ihtiyaç duymadığım için bir şey söyleyemeyeceğim. Havuz konusunda da orijinalden şaşmayın derim. Rüzgarlıktan kastınız şu camların üzerine takılan yarı şeffaf şeyler mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: In absentia

Bakımı 15 bine bırakmayın arkadaşlar, on binde bir castrol edge yağ değiştiriyorum, yağın özelliği yitirdiği bu km de bile bariz belli oluyor. Hem yağı elle kontrol edince hemde aracın ses ve sürüşünde fark belli oluyor. Hava filtreside aynı şekilde çok kirleniyor. Sağlıklısı; en geç on binde bir bakım yapmak

Merhaba In absentia. Kullanım koşullarınız şehir içi mi, yoksa şehir dışı ağırlıklı mı
  • quote:

Yanıt için teşekkürler.

Bakım konusunu, bazı arkadaşları 1000-1500 km'de bakıma çağırdıkları için sormuştum. Yoksa bana da "Gel" dememişlerdi. Ya aklıma gelmişken bir şey daha sorayım: yeti greenline artık satılmıyor mu?

Yeti greenline sözde satılıyor, özde satılmıyor, benzinli manuel, benzinli otomatik ve dizel manuel Yeti araçlarını sıfırını bu saatten sonra kimse almaz.

kaldı ki dizel manuel elegance ile dizel otomatik elegance arası fiyat farkı sadece 5 bin TL iken kimsenin alacağını sanmam.

şu saatten sonra yeti sadece dizel otomatik hatırına alınır, zaten bayilerde de başka kombinasyonu bulamazsınız (geçen seneden elde kalanlar dışında).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syntor -- 4 Temmuz 2014; 0:48:41 >

• syntor S kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yüzde80 -- 4 Temmuz 2014; 1:18:03 >
  • quote:

Kauçuk paspası yetkili servisinden orjinal aldım pazarlıkla 100 TL ye almıştım, gayet memnunum. Kauçuk kokusu falan yapmıyor kaliteli ve kalın. Ayrıca yeti yazıları mevcut üzerinde.

Bagaj havuzunu bauhaus'tan almıştım 15-20 tl civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam. 1 senedir kullanıyorum ve gayet memnunum. yeti bagajına uygun boylarda var, hatta hangi boyda alacağınızla ilgili araba listesi var ürünün olduğu bölümde ve yeti'nin bagaj boyuda yazıyor. yanlardan cok az bosluk kalıyor ama sorun teşkil etmiyor. Bir bakın derim ona.
  • quote:

quote:

Ekim 2013'de yetkili servisten 110 TL'ye orijinal kauçuk paspas almıştım. Yan sanayii olanı var mı bilmiyorum ancak, mümkünse orijinal bir paspas almanızı öneririm. Hatta aylar önce çamurluklara paçalık bile aldım ama, hâlâ evde duruyor (kendim takayım dedim, yüzüme gözüme bulaştırdım ). Bagaj havuzuna şimdiye kadar ihtiyaç duymadığım için bir şey söyleyemeyeceğim. Havuz konusunda da orijinalden şaşmayın derim. Rüzgarlıktan kastınız şu camların üzerine takılan yarı şeffaf şeyler mi?

Şu anda serviste kauçuk paspas 160tl. Evet rüzgarlıktan kastım onlar.

160 mı; ooooffffffff be, amma bindirmişler Ya, siz otoyu alırken ufak tefek hediyeler (yangın tüpü, paspas, çamurluk paçalığı vs.) vermediler mi?

Skodaturkey.com'dan bildiğim kadarıyla yeti'ler için orijinal rüzgârlık yoktu. Ya da çok pahalı olduğundan bahsediliyordu. 2014 modeller için vardır belki...

İyi akşamlar kardeşim...
  • Merhaba Yeticiler,

Bir bakım zamanı daha geldi 30000 km. klasik soruyu soruyorum, neler yapılıyor ve yaklaşık kaç liraya maloluyor.

yakın zamanda 30000 km bakımyaptıran arkadaşlar cevap verebilirse çok sevinirim....
  • quote:

160 mı; ooooffffffff be, amma bindirmişler Ya, siz otoyu alırken ufak tefek hediyeler (yangın tüpü, paspas, çamurluk paçalığı vs.) vermediler mi?

Skodaturkey.com'dan bildiğim kadarıyla yeti'ler için orijinal rüzgârlık yoktu. Ya da çok pahalı olduğundan bahsediliyordu. 2014 modeller için vardır belki...

İyi akşamlar kardeşim...

Orjinal rüzrgarlık 85 euro+kdv, arabayı alırken tekstil paspas verdiler onun haricinde bir anahtarlık :)
    İyi geceler Yiğit.

Vay be; 85 euro(yaklaşık 300 gayme) haa!

gogıl'a "skoda yeti rüzgarlık" diye yazıp aratınca bir şeyler çıkıyor. Bir bak istersen. Ama önce bu sayfadaki yorumları oku:http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=27696
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.