- x
SKODA YETI KULUBU
3141 Cevap254092 Görüntüleme51 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

8 Mesaj
8 Mayıs 2011; 14:42:56 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

quote:

Orijinalden alıntı: RoaDHuNTeR
Merhaba,

Bende 2011 1.2 TSI DSG Active (Aksiyon Paketi) Büyülü siyah ile aranıza katıldım. Eklerseniz sevinirim.

Hayırlı olsun,

1.2 Motor hakkında ki düşünceleriniz nedir ? En çok 1.2 nin eğimli satıhlarda ki performansını merak ediyorum.

Sevgi ve eğlence dolu yolculuklar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1711 Mesaj
8 Mayıs 2011; 16:02:46 

quote:

Merhaba,

Bende 2011 1.2 TSI DSG Active (Aksiyon Paketi) Büyülü siyah ile aranıza katıldım. Eklerseniz sevinirim.

Hayirli olsun listeye eklendiniz

Geleceksen söyle gelmeyeceksende yoksa bu halim sürmezki böyle kır kalemi de bitsin bu hikaye

128 Mesaj
9 Mayıs 2011; 13:03:09 

quote:

Orijinalden alıntı: Cenk_Eg

Hayırlı olsun,

1.2 Motor hakkında ki düşünceleriniz nedir ? En çok 1.2 nin eğimli satıhlarda ki performansını merak ediyorum.

Sevgi ve eğlence dolu yolculuklar dilerim.

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Aslında bu arabayı kendim için değil eşim için aldım. 13 senelik 1600 motor otomatik Polo'su vardı. Bu seneler içinde sanırım 2 araba yakıt parası ödemişizdir. Yaşlandığını ve kurtulmak gerektiğini anladığımızda bir arkadaşımızın önerisi ile Yeti'yi inceledik. Ben arabalardan hiç anlamam ama 1.2 motorun bu arabayı yürütmeyeceğini düşünürken forumlarda bunun aksini okudum. Deneme sürüşünde farkı hissediyorsunuz. 2 gündür eşim ile birlikte arabayı denedik. Banamısın demiyor. Oturduğumuz site oldukça dik bir yokuşun orta yerinde. Kazıyor çıkarken yokuşu. Gaza bastığınızda koltuğa yapıştırıyor gibi yorumlar okumuştum. Gerçektende öyle. (Yine üstüne basa basa söylüyorum ben arabadan çok anlamam. Herkesin beklentisi birbirinden farklıdır ama Polo 1.6 gibi arabayı bilebiliyor ve mukayese edebiliyorum)

Umarım sorularınıza cevap verebilmişimdir.

3102 Mesaj
9 Mayıs 2011; 20:03:53 

quote:

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.

Aslında bu arabayı kendim için değil eşim için aldım. 13 senelik 1600 motor otomatik Polo'su vardı. Bu seneler içinde sanırım 2 araba yakıt parası ödemişizdir. Yaşlandığını ve kurtulmak gerektiğini anladığımızda bir arkadaşımızın önerisi ile Yeti'yi inceledik. Ben arabalardan hiç anlamam ama 1.2 motorun bu arabayı yürütmeyeceğini düşünürken forumlarda bunun aksini okudum. Deneme sürüşünde farkı hissediyorsunuz. 2 gündür eşim ile birlikte arabayı denedik. Banamısın demiyor. Oturduğumuz site oldukça dik bir yokuşun orta yerinde. Kazıyor çıkarken yokuşu. Gaza bastığınızda koltuğa yapıştırıyor gibi yorumlar okumuştum. Gerçektende öyle. (Yine üstüne basa basa söylüyorum ben arabadan çok anlamam. Herkesin beklentisi birbirinden farklıdır ama Polo 1.6 gibi arabayı bilebiliyor ve mukayese edebiliyorum)

Umarım sorularınıza cevap verebilmişimdir.

Aracınız hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde sorunsuz kullanmanızı dilerim. Ben 6-7 ay araştırıp envai çeşit marka modeli en ince detayına kadar kıyaslayarak almıştım. Neticede sizinle aynı sonuca varmışız :-)) Bu arada yollarda bir çok kişi gelip soruyor, bilgi alıyor. Yetiyi kullananlar bilir ; gerçekten son derece kaliteli ve keyifli bir araçtır.

Bu arada arazi performansını merak edenler ; Ankara K.esat huzurevinden aşağı ince yoldan inip ordan Türközü-dereboyu caddesi- Akdere istikametinde şöyle bir 6-7 km aracı deneyebilirler. İnanın kamera almadığıma pişman oldum. Ankara için utanç mazarası yollar ama off road sevenler kaçırmasın. Yoldaki su borularının, kum tepelerinin üzerinden geçmek zorunda kalıyorsunuz ve ciddi derin çukurlar var. Kısım kısım değil non-stop adrenalin

700 Mesaj
16 Mayıs 2011; 11:53:41 

Yeti'nin nasıl bir araç olduğuyla ilgili bir inceleme.. Güzel şeyler yazmışlar..

Buyrun link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TriNeO -- 16 Mayıs 2011; 11:54:10 >

78 Mesaj
17 Mayıs 2011; 11:05:52 

Arkadaşlar skodanın farkı konusunda bir bilgi vereyim.Çekoslovakya da yeraltından çıkarılan hammaddenin cinsinden dolayı dünyanın en kaliteli sacı ve çeliği üretilmektedir.Bu yüzden skoda nın kaportası diğer araçlarla kıyaslandığında maça 1:0 önde başlamaktadır.Önceki aracım skoda 1.2 fabia clasic ile eşim oto parkımızın 20 cm kalınlığındaki perde betonunu yere yapıştırmıştı ama kaskoyu inandırmakta bayaa güçlük çektik çünkü sadece plakalık ezilmişti.Bana göre skodaya binenler kalite açısından diğer tüm markalardan daha güvenli yolculuk yapıyorlar.Kazasız günler dileğimle.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apache44 -- 17 Mayıs 2011; 11:06:47 >

1001 Mesaj
19 Mayıs 2011; 2:00:25 

arkadaşlar geçenlerde yetiyi test ettim performansına, vites geçişlerine, kullanım rahatlığına hasta oldum gerçekten çok keyifli. Sormak istediğim bir şey var almaya karar verirsem 2700 tl lik cam tavan almaya gerek var mı. İzmirde yaşıyorum yaz gelince tavanı açamıyoruz kışın da öyle sadece ilk bahar ve son baharda kullanmak için değer mi tabi görsellik bir yana. Görüşlerinizi bekliyorum

Mehmet / İZMİR
--------------------------
SKODA Yeti 2013 1,4 TSİ DSG Elegance

NİSSAN Micra 2004 1,2 Tekna

617 Mesaj
19 Mayıs 2011; 10:46:10 

cam tavanı açmasanız bile ışıktan dolayı verdiği ferahlık çok iyi bence .. sıfır yeti alıyor olsaydım cam tavanı eklerdim ..

bu arada güncel bir yakıt tüketimi - 1.2 tsi dsg 11000 km de ; deniz seviyesi sıkışık sayılmayacak sehiriçi trafikte kısa süreli sürüşler , bir kaç köy yolu sürüşü , asfaltta 3-4 kişi 140 km hızda sürüşler , az birazda 90 km sürüşler , depo bittiğinde 8,25 lt ortalama çıktı doldurunca .. 0,347 tl ye denk geliyor .. herkese iyi forumlar ..

5 Mesaj
19 Mayıs 2011; 16:57:59 

arkadaşlar 1 ay önce 1.2 tsi active dsg yeti aldım performans bakımından hiç bir eksik yaşamıyorsunuz motorun şanzımanla uyumu gerçekten inanılmaz. Yakıt tüketimi şehir içinde 7 litre civarında. Bence kesinlikle bu fiyata kaçırılmayacak bir araç. Yeti nin yanında terios falan oyuncak araba gibi kalıyor terios un yetiyle kıyaslanması mantıksız. Ayrıca düşük devirde verdiği maksimum tork sayesinde ilk kalkışı etkileyici.

5 Mesaj
19 Mayıs 2011; 17:03:21 

Bu arada sıfır yeti alacaklara cam tavan ı tavsiye etmem güneşi direkt kendine çekiyor arabanın içinde inanılmaz bi sıcak oluşuyor. Yazın pişersiniz valla 1.2 tsi ın yokuş tırmanışı gerçekten inanılmaz asfaltı kazıyor adeta

617 Mesaj
28 Mayıs 2011; 22:46:46 

yeni yakıt hesaplamaları : yeti 1.2 tsi dsg

1-sıkışık olmayan deniz seviyesi şehir içi trafikte kısa mesafeli sürüşler ve 3-4 kişi asfalt 140 km sürüşlerle
8,75 lt/100km = 0,37 tl
2-iki kişi deniz seviyesinden yükseklere tırmanış , çok yavaş geçilen köy yolları yine tırmanış , asfaltta 120 130 km hızlarda sürüşlerle 9,2 lt/100 km = 0,39 tl ...

sonuç olarak benim gördüğüm yeti 1.2 tsi dsg 100 km de 6,5 lt ile 9,5 litre arasında tüketecek bir araç gibi görünüyor .. biraz daha sabırla bu değerlerden 0,5 litre daha kazanılabilir gibi aynı zamanda ..

daha önce yazmış olduklarımla birlikte değişik şartlarda 4-5 çeşit yakıt tüketimi yazmış oldum .. ölçümler her seferinde depo yakıtı görünceye kadar tamamen doldurulup km sıfırlanarak yapılmıştır yani gerçek net rakamlardır .. umarım yeti düşünenlere yardımcı olmuştur .. herkese iyi forumlar iyi akşamlar ..

1001 Mesaj
28 Mayıs 2011; 23:51:17 

böyle bir araç için iyi değerler eğer biraz daha sakin ve 90-100 km geçmezsen 6 lt rahat görür heralde. ben bu aracı almakta çok istekliyim fakat ambition mu yoksa experion mu karar veremiyorum 6000 tl fark var değer mi bilmiyorum. acaba servis fiyatları nasıl giden var mı hiç. birde 2012 yi beklesem mi fiyatlar ne olu acaba ve 2012 ler 2,5 cm daha alçak olacak mış yakıt tasarrufu için ve şarz dinamosu ile ilgili bir yenilik var galiba ama opsiyon mu olur bilinmez.

http://www.skoda-auto.c...ne/Pages/greenline.aspx

Mehmet / İZMİR

474 Mesaj
29 Mayıs 2011; 0:43:22 

Start-stop olayını akıl etmişler 2012 modellerinde. tebrik

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

1001 Mesaj
29 Mayıs 2011; 1:22:33 

ama sadece dizellede galiba

Mehmet / İZMİR

95 Mesaj
29 Mayıs 2011; 16:39:51 

2011 Yeti 1.2 DGS Beyaz Ambition
Cam tavan
17 inc Spitzberg jant
Cruies control
Kararan dikiz
Yağmur sesörü
Işık asistanı
Isıtmalı cam yıkama ( bu ne derseniz liste fiyatı 50tl olduğu için ekle gitsin dediğim bir özellik

3102 Mesaj
29 Mayıs 2011; 18:37:05 

Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kullanın

Uzaklaştırılmış
14 gün cezanın,
1 gün 19 sa. 57 dk. kadarı kaldı.
29 Mayıs 2011; 20:34:39 

2011 Model 1.2 TSI 105 HP DSG Active(Konfor Paketi) Beyaz Renk ile aranıza katılmaya geldim.
Beni de Eklerseniz sevinirim...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Mayıs 2011; 21:47:00 

90000 TL çok gibi geldi. FULL paket 73000 TL. 17000'lik ne aksesuar aldınız.

4*4
2.0 TDI ama

yine de yüksek geldi bana.

EN full Superb 90000 sanırım.

quote:

Orijinalden alıntı: chn joshcyoon

Aracimiz netlesti.cok uzun arastirmalar arkadaslarimizdan aldigimiz yorumlar ve en onemlisi bej rengi canli gormemle en sonunda renk konusu halledilmis oldu:).
Daha onceden donanimlari ve motoru belirlemistik.sadece renk kalmisti.renk olarakta gumus bej ve su mavisi arasinda kalmistim.su mavisini canli gormedim sadece katalogta gordum bu nedenlede riske girmek istemedim.bejide gormedigim icin gumuse kaymisti aklim ta ki beji gorup tamam bu deyinceye kadar.sonucta aracimizi olusturduk ve siparisimizi bu hafta geciyoruz.

Ozellikler soyle

Skoda Yeti 2.0 TDI DSG 4x4 140 HP Experience Metalik Kapucino Bej

Opsiyonlar :

Arac alti koruma
Diz hava yastigi
Ahsap gorunumlu gogus citasi
Lastik basinc kontrol sistemi
On park sensoru
Arka yan havayastiklari
Gumus renkli tavan raylari
Bagimsiz isitma sistemi
Spitzberg 17 jantlar
Panaromik sunroof
Tam deri doseme bej
3 kollu telefon kitiyle uyumlu deri direksiyon
Park asistani,on park sensoru
Gsm 2 bluteooth
Isitmali on koltuklar
Elektrik hafizali surucu koltugu
Isik asistani
12 hoparlorlu ses sistemi
Usb baglanti arayuzu

Fiyat olarak 90bin liraya anlastik.ayrica diger araclarda oldugu gibi uzatilmis garanti kaucuk paspas bagaj havuzu bagaj filesi ipod usb kablosu trafik seti ve ilk yardim cantasi verilecek.diger aksesuarlarida web sitesilerinden ve bayiden bakip gerekli olanlari siparis edecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senersongur -- 29 Mayıs 2011; 21:49:40 >

1 Mesaj
30 Mayıs 2011; 13:19:06 

yeti severler ben de bir yeti almayı dusunuyorum ancak arabayı yakından görmek bir türlü mümkün olmadı. KNNİ bey trabzon - samsun sahil yolu demişsiniz ben trabzonda ikamet ediyorum ve mmkünse yetinizi 5 dk lıgına görmek isterim kafamdaki soru işaretlerini gidermek amacıyla yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkürler...

3102 Mesaj
30 Mayıs 2011; 15:14:46 

1-chn06 2011 2.0 TDI 140 HP DSG 4x4 Experience Metalik Kapucino Bej
2- TriNeO 2011 1.2 TSI DSG Beyaz
3- sekoer 2011 1.2 TSI DSG Platin Gri
4-coolpassenger 2011 2.0 TDI Experience 4x4 DSG Metalik Kapucino Bej
5-ank_hermes2004 2011 1.2 TSI DSG Ambition Metalik Kapucino Bej
6- KNNİ 2011 1.2 TSI DSG Ambition Platin Gri
7- Apache44 1.4 TSI Ambition Su Mavisi
8- RoaDHuNTeR 1.2 TSI DSG Active Buyulu Siyah
9- dartgke 1.2 tsi active
10-tuncapak 2011 1.2 Tsı DSG Beyaz Ambition
11-Fadeout 2011 Yeti 1.2 TSİ DSG AMBİTİON
12-Rokcu 1.2 TSI DSG Ambition, Capuccino Bej Metalik
13-CHROKEE 2011 TSI 1.2 Dsg Ambition

Ben dahil 13 yeti sever olduk
(Forumda yetisi olup bu topic altında mesajı olmayan arkadaşlarda var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi günerkanat -- 22 Haziran 2011; 11:09:32 >

617 Mesaj
30 Mayıs 2011; 20:36:18 

quote:

Orijinalden alıntı: sinancak

yeti severler ben de bir yeti almayı dusunuyorum ancak arabayı yakından görmek bir türlü mümkün olmadı. KNNİ bey trabzon - samsun sahil yolu demişsiniz ben trabzonda ikamet ediyorum ve mmkünse yetinizi 5 dk lıgına görmek isterim kafamdaki soru işaretlerini gidermek amacıyla yardımcı olursanız cok sevinirim teşekkürler...

aracı görebilirsiniz tabiki , yalnız merkezde değilim , Of ta oturuyorum ..

5 Mesaj
30 Mayıs 2011; 21:06:57 

skoda yeti 1.2 tsi active

Uzaklaştırılmış
14 gün cezanın,
31 Mayıs 2011; 21:46:19 

Skoda yeti active alacaktım ama, aracın içi ambition modelinde daha iyi olduğu için onu aldım. zaten konfor paketi aldığımdan arasında fazla fark kalmamıştı, Bu arada ambitionlı araçta şansıma cruise control de varmış iyi oldu. Bir de yan krom bariyer eklettim daha iyi oldu.
Sonuç olarak
Skoda Yeti Active 1.2 TSİ DSG AMBİTİON

Arkadaşlar bu arada yeti'nin ambition donanımında katologda yazmayan neler var. Çünkü katologda yazmayan fakat olan şeyler var. mesala soğutma olayı hem torpido hem de kol dayamanın içinde varmış. ayrıca arka kol dayamada bardak tutucular da var ama hiçbir yazmıyor. Krom detaylar gibi baya katologda yazılmamış farklar var. Galiba bilerek yazmıyolar VW satışlarını engellemek için...

Bu arada ambition donanımında kaç hoparlör geliyor ve ses sistemei nasıl

Bu arada okuduğum tüm testlerde teknik olarak mükemmel bir araç olarak anlatılmış ve bir sürü ödül almış. Yani tamamen arabadan anlayan ve marka takıntısı olmayan insanların binebileceği bir araç...

en dikkatimi çeken yanı da yeni bmw 5 serisinden daha sessiz
ve mercedes e serisinden daha yi bir klima sistemine sahip olması oldukça ilginç bunun gibi bir sürü ilginç detay farkettim.

3102 Mesaj
31 Mayıs 2011; 22:39:03 

quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

Skoda yeti active alacaktım ama, aracın içi ambition modelinde daha iyi olduğu için onu aldım. zaten konfor paketi aldığımdan arasında fazla fark kalmamıştı, Bu arada ambitionlı araçta şansıma cruise control de varmış iyi oldu. Bir de yan krom bariyer eklettim daha iyi oldu.
Sonuç olarak
Skoda Yeti Active 1.2 TSİ DSG AMBİTİON

Arkadaşlar bu arada yeti'nin ambition donanımında katologda yazmayan neler var. Çünkü katologda yazmayan fakat olan şeyler var. mesala soğutma olayı hem torpido hem de kol dayamanın içinde varmış. ayrıca arka kol dayamada bardak tutucular da var ama hiçbir yazmıyor. Krom detaylar gibi baya katologda yazılmamış farklar var. Galiba bilerek yazmıyolar VW satışlarını engellemek için...

Bu arada ambition donanımında kaç hoparlör geliyor ve ses sistemei nasıl

Bu arada okuduğum tüm testlerde teknik olarak mükemmel bir araç olarak anlatılmış ve bir sürü ödül almış. Yani tamamen arabadan anlayan ve marka takıntısı olmayan insanların binebileceği bir araç...

en dikkatimi çeken yanı da yeni bmw 5 serisinden daha sessiz
ve mercedes e serisinden daha yi bir klima sistemine sahip olması oldukça ilginç bunun gibi bir sürü ilginç detay farkettim.

Ambition donanımda 4 önde 4 arkada toplam 8 hoparlör var. Ses sistemi oldukça güzel.
Katalogda ve web sitesinde bazı özelliklerin yer almamasının altında daha yüksek fiyatlara satılan vw ve audi araçların satışlarını sekteye uğratmama niyeti yatıyor. Aracınızı teslim aldığnızda incelerseniz hemen hemen tüm parçaların audi olduğunu göreceksiniz. Aslında 70-80 bin seviyesinde bir otomobil yeti. En nihayettinde çok iyi bir tercih yapmışsınız ve çok seveceksiniz. Hayırlı uğurlu olsun, iyi günlerde kazasız belasız kullanmanızı temenni ederim

Uzaklaştırılmış
14 gün cezanın,
1 Haziran 2011; 18:38:12 

ank_hermes2004 dilek ve temennileriniz için çok teşekkür ediyorum. Allah herkese arabalarını kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...

1001 Mesaj
1 Haziran 2011; 21:11:11 

bence kendi sınıfında fiyat ve donanım olarak en mantıklı araç performans ve sürüş keyfi olarak da harika herkeze araçları hayırlısı olsun.

Mehmet / İZMİR

34 Mesaj
1 Haziran 2011; 21:44:03 

Afyonkarahisar'da bu araçtan olan var mı?

46 Mesaj
4 Haziran 2011; 16:27:44 

selamlar, yeti ambition 1.2 dsg bakıyorum. satmak isteyen ya da satan tanıdığı olan varsa lütfen pm.

teşekkürler.

1001 Mesaj
4 Haziran 2011; 19:24:45 

sahibinden.com"a yeti yazın birkaçtane var

Mehmet / İZMİR

141 Mesaj
4 Haziran 2011; 21:33:07 

beyler, 1.2 tsi hakkında biraz ayrıntılı yorum yapabilecek olan var mı?

daha önce fabia 1.2htp motor kullanmıştım, 75hp.
4 kişi yokuş çıkarken hızımı almama rağmen 2 vites düşürmeden çıkamıyordum...
hele bazen kaldırıma parketmem gerekiyordu aracı iş yerimizin önünde, motor kendini parçalıyordu kaldırıma çıkarken.
tabi düz yolda ışıklarda, hem hafif hem kısa vites oranından dolayı deli gibi fırlıyordu ama 140da nefesi kesiliyordu.

1.2 tsi'ın durumu nedir? htpden daha güçlü biliyorum ama yine yüklü halde yokuş gördümü pes ediyor mu?
youtube de gördüğüm kadarıyla 1.2tsi'ın da 140 civarı nefesi kesiliyor. doğru mudur?

bir soru da DSG kullananlara: DSG ile köprü trafiği deneyimleriniz nasıl?
DSGli aracını günlük trafikte kullananların yorumlarını alabilir miyim ve kaç kmde olduklarını?

TOKİ'de ev, kapı önünde Doblo, bir de 3 çocuk. insan daha ne ister ki...

3102 Mesaj
4 Haziran 2011; 21:54:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Ninjate

beyler, 1.2 tsi hakkında biraz ayrıntılı yorum yapabilecek olan var mı?

daha önce fabia 1.2htp motor kullanmıştım, 75hp.
4 kişi yokuş çıkarken hızımı almama rağmen 2 vites düşürmeden çıkamıyordum...
hele bazen kaldırıma parketmem gerekiyordu aracı iş yerimizin önünde, motor kendini parçalıyordu kaldırıma çıkarken.
tabi düz yolda ışıklarda, hem hafif hem kısa vites oranından dolayı deli gibi fırlıyordu ama 140da nefesi kesiliyordu.

1.2 tsi'ın durumu nedir? htpden daha güçlü biliyorum ama yine yüklü halde yokuş gördümü pes ediyor mu?
youtube de gördüğüm kadarıyla 1.2tsi'ın da 140 civarı nefesi kesiliyor. doğru mudur?

bir soru da DSG kullananlara: DSG ile köprü trafiği deneyimleriniz nasıl?
DSGli aracını günlük trafikte kullananların yorumlarını alabilir miyim ve kaç kmde olduklarını?

Araç 1.2 Tsı Dsg şanzıman

Ben 90 kiloyum, yanımda benden epey iri yarı bir arkadaşım ve birde yaklaşık 75 kg bir vatandaş (toplam 3 kişi) son derece dik bir yokuşu denedik (İstanbul yolu skoda bayi arkasında), zorlanmadan çıktı. Cinnah ve benzeri yerlerde 4-5 kişi çok gittik geldik ancak aracın çekişi ile ilgili hiç bir tereddütümüz olmadı.

Şehir dışı tüketim 5,5/100 Km (abartırsanız çok çok az daha düşüyor), Eskişehir yolu-Kızılay çok yoğun trafik 7,8/100 Km, ortalama trafik 6,5-7/100 km, Araç henüz 2000 km de

Bu tip araçlar aşırı hız sevenler için uygun değildir, yasal sınırların üzerinde işlere girmedim. Ama sıkıntı olacağa benzemiyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ank_hermes2004 -- 5 Haziran 2011; 0:04:08 >

617 Mesaj
9 Haziran 2011; 22:32:44 

arkadaşlar bagaj havuzlarımızda yps plastta görücüye çıktı , çok faydalı oluyor tavsiye ederim .. sipariş geçtim bir tane ..

http://www.ypsplast.com...da-yeti-suv.html~incele

3102 Mesaj
9 Haziran 2011; 22:56:12 

quote:

Orijinalden alıntı: KNNİ

arkadaşlar bagaj havuzlarımızda yps plastta görücüye çıktı , çok faydalı oluyor tavsiye ederim .. sipariş geçtim bir tane ..

http://www.ypsplast.com...da-yeti-suv.html~incele

Teşekkürler

617 Mesaj
10 Haziran 2011; 13:27:18 

rica ederim ..

23 Mesaj
11 Haziran 2011; 11:43:02 

Merhaba arkadaşlar,

1.2 TSI DSG Ambition almayı düşünüyoruz. Navigasyon sistemi konusunda bir tavsiyeniz var mı?

Selamlar,

3102 Mesaj
11 Haziran 2011; 12:32:09 

quote:

Orijinalden alıntı: rokcu

Merhaba arkadaşlar,

1.2 TSI DSG Ambition almayı düşünüyoruz. Navigasyon sistemi konusunda bir tavsiyeniz var mı?

Selamlar,

Bir heves ettim ama forumlarda nispeten uygun fiyatlı olan necvox hakkında olumsuz mesajlar okudum. Colombus ise çok pahalı, gücünüz yetiyorsa colombus alın, yoksa portatif olanlardan alıp kullanmanızı öneririm.

3157 Mesaj
11 Haziran 2011; 13:46:07 

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Selamlar,

Aracımda Columbus kullanan biri olarak size Columbus navigasyon sistemini tavsiye ederim hocam. Portatif kullanırım diyorsanız da Navitech QX-B512 Primo tercih edebilirsiniz..

"Son nefesime sakladığım, daha söyleyeceklerim var..."

Her hakkı mahfuzdur...

23 Mesaj
11 Haziran 2011; 16:14:34 

Colombus'u Skoda servisleri monte ediyorlar mı? Nereden almamızı tavsiye edersiniz?
Teşekkürler.

2 Mesaj
11 Haziran 2011; 17:49:14 

http://www.sahibinden.c...izdirrr-51275650/detay/ buyrun bi bakın isterseniz arkadaşlar...tamamiyle orjinaldir makinam

3157 Mesaj
11 Haziran 2011; 19:53:49 

Coılumbus konusunda ben satın aldığım kişiyi tavsiye edebilirin; ancak reklam olarak algılanmaması açısından buradan yazmayı da pek doğru bulmam. Almayı düşünen arkadaşlar varsa P.M.'den ulaşırlarsa gerekli bilgileri verebilirim.

Her hakkı mahfuzdur...

3157 Mesaj
11 Haziran 2011; 19:58:26 

quote:

Colombus'u Skoda servisleri monte ediyorlar mı? Nereden almamızı tavsiye edersiniz?
Teşekkürler.

Montaj konusu servisin inisiyatifinde; takabilir de takmayabilir de; yani biraz sizin servisle aranızdaki iletişime bağlı..

Aldığım kişinin bilgilerini size p.m. attım hocam...

Her hakkı mahfuzdur...

3102 Mesaj
11 Haziran 2011; 20:02:35 

quote:

Orijinalden alıntı: DRSAGBIRAKMIYAN

buyrun bi bakın isterseniz arkadaşlar...tamamiyle orjinaldir makinam

Hocam makine çiçek gibi de keşke konuyu burada açmasaydınız. Şimdi siz o arabayı satacaksınız ama ilanınız bizim yeti klübünde baki kalacak.

3157 Mesaj
11 Haziran 2011; 20:23:23 

quote:

Orijinalden alıntı: günerkanat

Hocam makine çiçek gibi de keşke konuyu burada açmasaydınız. Şimdi siz o arabayı satacaksınız ama ilanınız bizim yeti klübünde baki kalacak.

Ben de Yeti başlığında görünce Yeti diye tahmin edip Favorit'le karşılaşınca bayağı bir şaşırdım

Her hakkı mahfuzdur...

5 Mesaj
15 Haziran 2011; 14:03:03 

arkadaşlar 1.2 tsi yetide kompressor var mı yoksa sadece turbo mu var

3102 Mesaj
15 Haziran 2011; 16:20:39 

quote:

Orijinalden alıntı: dartgke

arkadaşlar 1.2 tsi yetide kompressor var mı yoksa sadece turbo mu var

Sadece turbo, kompressor yok.

23 Mesaj
15 Haziran 2011; 23:06:29 

Skoda Yeti
1.2 TSI DSG Ambiente, Capuccino Bej Metalik

Beni de ekler misiniz?

3102 Mesaj
15 Haziran 2011; 23:15:33 

quote:

Skoda Yeti
1.2 TSI DSG Ambiente, Capuccino Bej Metalik

Beni de ekler misiniz?

Hayırlı olsun, kazasız belasız, keyifle kullanmanızı dilerim.

23 Mesaj
16 Haziran 2011; 0:06:36 

Teşekkürler

1 Mesaj
21 Haziran 2011; 12:03:45 

herkese merhaba
ben de dün yeni yeti 1.2 dsg amb. aldım benide kulubünüze kabul edin.
saygılar.

Uzaklaştırılmış
14 gün cezanın,
21 Haziran 2011; 12:35:41 

quote:

Orijinalden alıntı: CHROKEE

herkese merhaba
saygılar.

Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim...Yeticiler artıyor

3102 Mesaj
21 Haziran 2011; 21:13:34 

quote:

Orijinalden alıntı: CHROKEE

herkese merhaba
saygılar.

Hoşgeldiniz. Hayırlı uğurlu olsun

62 Mesaj
26 Haziran 2011; 14:20:07 

bende bir tane sipariş verdim şimdi havuzdan. inşallah tam uyumludur.

1122 Mesaj
30 Haziran 2011; 22:50:57 

Yeticiler bu kadar az mı? Forumu biraz canlandırın. Arabalarınızın + ve - yönlerini yazın. Benim gibi orta vadede almayı düşünenlere biraz yardımcı olun. Haydi, haydii...

617 Mesaj
2 Temmuz 2011; 22:57:26 

quote:

Orijinalden alıntı: coolpassenger

bende bir tane sipariş verdim şimdi havuzdan. inşallah tam uyumludur.

uyumu fena değil bence ama yinede yetinin bagaj kenarlarında boşluklar olduğu için standart binek bagajlarındaki kadar sıkı oturmuyor gibi .. herşeye rağmen yps plast güzel iş çıkarıyor bence ..

617 Mesaj
2 Temmuz 2011; 23:00:57 

quote:

Orijinalden alıntı: muallim53

Yeticiler bu kadar az mı? Forumu biraz canlandırın. Arabalarınızın + ve - yönlerini yazın. Benim gibi orta vadede almayı düşünenlere biraz yardımcı olun. Haydi, haydii...

merak ettiğiniz yönlerini sorarsanız yardımcı olabilirim ..

1122 Mesaj
3 Temmuz 2011; 14:00:03 

Bende fabia var ve sürüş konforuna hayranım. Yetinin; motorunun sesi, vites geçişleri(DSG), geri kaydırması, süspansiyonunun yumuşaklığı, içinin ferahlığı, C veya D sınıfı bir oto kullanıyor hissi, güven vermesi, frenin sertlik derecesi, bagajı 3 büyük boy valiz alır mı, arka koltukların diz mesafesi, arkaya 3 kişi rahat oturabilir mi, şoför koltuğu beli kavrıyor mu, yol bilgisayarında neler gösteriliyor, arazide kullanılmayacak, C sınıfı bir otomobil yerine bunu almak mantıklı mı?
Şu anda aklıma gelenler bunlar. Cevap verirseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muallim53 -- 3 Temmuz 2011; 14:01:15 >

617 Mesaj
4 Temmuz 2011; 0:07:04 

eski fabia sedan kullandım belli aralıklarla , yetinin sürüş konforu daha iyi gibi.. yinede bir jetta , golf daha konforlu bence .. 1.2 motor oldukça sessiz , dsg de vites geçişleri konusunda çok iyi zaten .. sadece 7 ileri kuru kavrama olan bu dsglerde bozuk yollarda bazı şıngırtılar bazende vites geçişlerinde mekanik sesler oluyor .. hill holder mevcut olduğundan geri kayma sorunu olmaz yokuşta kalkışlarda .. süspansiyonların sertlik ayarı çok iyi bence bu sınıf araç için , ne çok yumuşak olup virajları zor hale getiriyor ne de çukurlarda kütü küt sesler getirecek kadar sert .. frenin sertlik derecesinden ne demek istediğinizi anlayamadım ama fren pedalı baskı uyguladıkça fren performansını arttıranlardan , hani şu pedalı boş boş ilerleyip birden pat diye oturan frenlerden değil , frenlerde gayet iyi yani .. tavan yüksekliği nedeniyle içi ferah .. c sınıfı kullanıyor hissi var ama d sınıfı kadar değil .. arka koltukların diz mesafesi iyi oturmasıda rahat .. genel olarak hiç bir araçta arka koltukta üç kişi rahat edemez .. ortadaki için problemdir .. şoför koltuğu rahat beli kavrama fiziksel özelliklere göre değişen bir durum olsa gerek .. en üst donanım olan experience modelini satın alırsanız ön koltuklarda bel destek ayarları mevcut .. diğer donanımlara opsiyon alınabiliyormu bakmak lazım .. yol bilgisayarında anlık , ortalama yakıt tüketimi kalan yakıtla ne kadar gidilebileceği saat sıcaklık var .. birde bazı menüler vardı yanlış hatırlamıyosam bakmam lazım buna .. sonuç olarak engebeli yollarda gezileriniz oluyorsa sizi memnun eder .. şehir içlerimizde bile malum çukur vs. bol miktarda olduğundan yine tatmin edici oluyor ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KNNİ -- 4 Temmuz 2011; 0:14:07 >

1122 Mesaj
4 Temmuz 2011; 15:37:42 

Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim @KNNİ kardeş.

3102 Mesaj
4 Temmuz 2011; 16:47:09