Şimdi Ara

TTNET Mobil'den her yöne 200 dakika konuşma ve 200 mesaj içeren kampanya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
7.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alt="TTNET Mobil'den her yöne 200 dakika konuşma ve 200 mesaj içeren kampanya"

Avea ile işbirliğine giderek mobil alanda hizmet vermeye başlayan TTNET, yeni bir kampanyaya başladığını duyurdu. TTNET Mobil için 24 ay kullanım taahhüdü veren kullanıcıların yararlanabileceği kampanya çerçevesinde, her yöne 200 dakika konuşma ve 200 kısa mesaj ayda 10 TL'ye sunuluyor.

İlk 6 ay için geçerli olan bu kampanyanın devamında ise her yöne 100 dakika konuşma ile devam ediliyor. Paket aşımında ise her yöne dakikası 10 Kuruş’a mesajlaşma ve konuşma olanağı tanınırken, kullanıcılar TTNET Mobile'dan 0501 ile başlayan yeni bir numara alabiliyor veya var olan numaralarını TTNET Mobile'a taşıyabiliyorlar.

TTNET Mobil hizmeti ile kullanıcılar aynı zamanda tek bir fatura ile hem cep telefonu hem de ADSL bağlantı ücretlerini de ödeyebiliyorlar.

TTNET Mobile tarafından sunulan "TTNET Mobil ile Her Yöne 200 dk
    ve 200 SMS Ayda Sadece
    10 TL" paketinin detayları için;http://www.ttnetmobil.com.tr

• ahaha yine kandırmaca dolu bir kampanya ile karşı karşıyayız... zaten içinde kandırmaca olmasaydı da alınmazdı çünkü avea hiçbir yerde çekmiyor....
  • Ben bankaya otomatik ödeme talimatı verdikten sonra tek fatura olsa ne 20 fatura olsa ne? Avantaj göremedim bu haberde.
  • Gerçek limitsizi kaldığından beri boykot uyguluyorum malesef.
  • mobil telefon karşıtı telekoma ne oldu boyle bikemedigin bileği öpüyosun telekom rezilsin!
  • http://www.ttnetmobil.com.tr/ttnetmobil-bireysel-heryone200dakika-ikisibiryerde

ilk 6 ay, her yöne 200 dakika konuşma ve 200 kısa mesaj ayda 10 TL'ye sunuluyor.

6 aydan sonra, Her Yöne 100 dakika olarak devam edecektir.

bilginize...
  • telekomun bir tane dalaveresiz adam gibiu kampanyasini gorebilcekmiyim. cok buyuk avantajmis gibi sunduklari her kampanyalarin hic birir adam gibi 24 ay surmuyor. 3 ayla, 6 ayla bilmemem su sartta bu kadar indirimle goz boyamadan ibaret.

neyse allaha sukur fiber geldide ttnetle selami sabahi kestim. tum is-ev butun telefonlarimi kapattirdim.
    artik evde cep, iste cep telefonu.
  • ilk 6 aydan sonra sadece 100 dakika konuşma süresi veriliyor ücretsiz mesajlaşma yok bilginize
  • Demek ki avea dan da ayrılmak lazım. Mevcut altyapıları zaten zayıf iken bir de ttnet tarafından gelen abonelere hizmet verecek. Çekilmez bir hale gelir yakında ben de alır başımı kırmızıya bilemedin diğerine giderim. Yapacak birşey yok.
  • avea heryerde cekmiyo en işlek iş merkezinde bile cekmediği için degıstım turk telekom zaten aveayı satın aldı ev ve netten yaptıkları kar yetmedi anlasılan yine goz boyamaya basladılar
  • ttnet Allah belanı.. iliğimize kadar para alıyorlar veremedikleri hizmete..
  • Bikerede Adsl ile ilgili bir haberle gel ttnet.
  • Lütfen TTnetin facebook sayfasına bakın SADECE İSYAN İÇERMEKTE...

Şimdi buraya gelmiş...

Fb'da ne zaman paylaşım yapsa isyanlar baslıyor, ee zamanı geldi yer değiştirmenin, ama aklımın almadığı SENER SEN usta nın reklama girmesi...
  • Tivibu kullanmak için adsl bağlantı istiyor ya. Ayda 1 tl lik net olursa da oluyor mu
  • bu kadar olumsuz yorum var iken insan düşünmesi gerek
  • telekom geciorsa uzak durun ne yapacaklari belli olmaz
  • acaba kendilerine bağlıyolar mı 6 ay kullanıp iptal edebiliyomuyuz???
  • acaba kendilerine bağlıyolar mı 6 ay kullanıp iptal edebiliyomuyuz???
  • ttnet'in sitesine bakarsanız daha başka avantajlarıda olduğunu görebilirsiniz. Ama doğru düzgün çekmeyen hattı bedavaya kullandırsalar, insanların çoğu yinede istemez.
  • ben bu avantajdan yararlanıyorum fakat bir aydır mesaj yollayamıyorum çok sıkıntı oldu ve çözümü nedir bana ulaşırsanız sevinirim saygılar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.