Şimdi Ara

POLYPAD 100 android 7’ Tablet Kullanıcı İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
42.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

PolyPad 100 Android 7 inc Tablet incelemesini Elimden geldiğince incelemeye çalışıcam.

POLYPAD  100 android 7’ Tablet Kullanıcı İncelemesi

KUTU İÇERİĞİ
    #Polypad 100 Android Tablet
    #Şarj Adaptörü
    #Kulaklık
    #Bilgisayar bağlantısı için (Mini usb : Usb) kablosu
    #Yedek kalem
    #Garanti belgesi ve Türkçe Kullanım Kılavuzu

Cihaz'ın Ağırlığı 360 Gram'dır.
    Boyutları 11.9 Cm - 20.3 Cm'dir.
    Ekranı 7 inc (17.8 Cm'dir.)

Ürün ilk olarak Sade ama hoş bir kutuda geliyor. İlk kez android işletim sistemini kullandığımdan dolayı bir kaç saat acemilik çektim sonrasında tabiki alıştım.
    Dokunmatiğin hassaslığı gayet iyi. Sıkıntı yaşanmıyor. Menü'ye girdiğiniz vakit 2-3 saniyelik bi takılma oluyor. onun dışında takılma donma Vb. gibi şeyler göremedim.
    Wifi çekim gücü aşağı-yukarı ev içinde 10-15 metre arası değişiyor. Tabii en uçta olduğumuzda Tek çubuk sinyali yakalıyor.
    Uzunca denememe rağmen Skyfire yükleyemedim. daha doğrusu uygulama yükleyemedim.
    Videolarda ise 3-4 videoda sorun olmamasına rağmen polypad'te sekron kaymasi oldu. ses önceden görüntü sonradan geldi. Başka bir video denedim sorun olmadı.
    Mkv oynatamıyor. Sadece Ses geliyor. belki codec vs yükleniliyor mu bilmiyorum bu sorun çözülebilir.
    Müzik konusunda Dış mekana ses veren hoparlol öyle kaliteli birşey değil. ama kaliteli bir kulaklığınız varsa gerçekten harika bir ses veriyor.

Beğendiğim Ve Beğenmediğim Özellikler.
    BEĞENDİKLERİM
    • EKRANI YETERİNCE GÜZEL. RAHATLIKLA FİLM VS İZLENİLEBİLİYOR.
    • DOKUNMATIĞİ GAYET HIZLI
    • TASARIM ŞIK VE OLDUKÇA İNCE.
    • MÜZİKTE KULAKLIK İLE SES KALİTESİ OLDUKCA İYİ.
    • VİDEOLARDA GÖRÜNTÜ NETLİGİ OLDUKÇA İYİ. VİDEONUNDA ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ ÖNEMLİ.
    • İNTERNETTE RAHATÇA DOLAŞABİLİYORSUNUZ. (MOBİL OLARAK)
    • BOYUTLARI GAYET İYİ. SEYAHATLERDE VS ÇOK İŞİNİZE YARAYABİLİR.

BEĞENMEDİĞİM VE DEZAVANTAJLARI
    • USB GİRİŞİ YOK. MİCRO USB VAR. KUTUDAN DA ÇEVİRİCİ ÇIKMIYOR.
    • İNTERNETTE DOLAŞIRKEN TARAYICIDA BAZEN SIKINTI YARATİYOR.
    • BİRDEN FAZLA TARAYICI AÇILMADI. TEK TARAYICI İLE DOLAŞIYORSUNUZ.
    • UZUN SÜRE KULLANIMDA BAŞ AGRISI YAPABİLİYOR. GÖZLERDE AĞRI YAPABİLİYOR.
    • VİDEOLARDA GÖRÜNTÜ GERİDEN GELİYOR VE SEKRON KAYMASI OLUYOR.
    • HOPARLOL İYİ DEGİL ANCAK KALİTELİ BİR KULAKLIKLA ÇOK NET SES ALINABİLİYOR.
    • DOSYA İNDİRMEK İÇİN SD KART İSTİYOR. KENDİ HAFIZASINA KAYDETMİYOR. (BELKİ AYARI VARDIR.)
    • İNTERNETTE RAHATÇA DOLAŞILABİLİYOR ANCAK MOBİL VERSİYONLA GEZİYORSUNUZ. TIPKI CEP TELEFONUNDAKİ GİBİ.
    • WİFİ NE KÖTÜ NE İYİ. MODEME UZAKLIK 10-15 METRE OLMASINA RAGMEN DUVARLARDAN 1 ÇUBUK İLE BAGLANABİLİYOR. BAZEN KOPTUĞUDA OLDU.
    • 3G İÇİN SİM KART DESTEĞİ YOK BUNUN İÇİN İNTERNETE BAĞLANMAK İÇİN SÜREKLİ BİR WİRELESS BAĞLANTISI OLMASI ŞART.

Bunlar sadece benım Görebildiklerim. Devavantaj dediklerimde belki ayarları vs sorun çözülebilir. özellikle tarayıcı kısmında söylediklerimde. dediğim gibi 1 günlük kullanımlıktan sonra gördüklerim bunlar. uzunca kullanımdan sonra dezavantajlar , avantaja dönüşebilir.

Alınır mı ? Sık sık seyahat ediyorsanız ve film izlemeyi seviyorsanız alınabilir. olumsuz yönü 3G olmamasi. Her yerde de halka açık Wifi malesef yok.

ilerleyen saatlere göre videosunu eklerim.

İyi günler.

• Kısa bir süre için HB de kampanya var.. fiyat indirimi var..

İşte Burada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.