- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Kullanıcı kimliği değiştirme ?
7 Cevap30272 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar:
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1380 Mesaj
27 Şubat 2011; 0:00:06 

Arkadaslar ben ilk app store kimliğimi kredi kartsiz almıştım.şimdi yeni bir kullanıcı aldım,kredi kartlı tabi bu.Ancak app Store'ye girerken eski id çıkıyor ve ben yenisiyle degistiremiyorum.Ne yapmam gerekiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

469 Mesaj
27 Şubat 2011; 0:04:30 

ayarlar--store girin. burada çıkış seçeneği var.sonra yeniden yenisi ile girin

1380 Mesaj
27 Şubat 2011; 0:18:39 

quote:

Orijinalden alıntı: 03ekim08

ayarlar--store girin. burada çıkış seçeneği var.sonra yeniden yenisi ile girin

Teşekkürler.

''YASALARLA BELİRLENMEMİŞ BİR ÖZGÜRLÜĞÜ İSTEMEK HAYVANLAR GİBİ YAŞAMAYI İSTEMEKTİR.''

1727 Mesaj
27 Şubat 2011; 1:11:24 

app storeun içinde top25 kısmında en aşağı inip ordaki butondanda sign out/sign in yapabilirsiniz. :)

ma, take this badge off of me.i can’t use it any more.it’s getting dark, too dark to see.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.
knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.knock, knock, knockin’ on heavens door.
ma, take these guns away from me.i can’t shoot them any more.there’s a long black cloud following me.feel like i’m knockin’ on heaven’s door.

5 Mesaj
3 Şubat 2012; 15:12:24 

normal girişte yanlış kimlik gelmiyor.update yapılacak programlarda daha önce girdigim başka birisinin kimligi geliyor update yapmak için degiştiremiyorum.kendi kimligimdende çıkış yapıp tekrar girmeme ragmen...

48 Mesaj
3 Şubat 2012; 16:48:09 

quote:

Orijinalden alıntı: amcaoglu10

normal girişte yanlış kimlik gelmiyor.update yapılacak programlarda daha önce girdigim başka birisinin kimligi geliyor update yapmak için degiştiremiyorum.kendi kimligimdende çıkış yapıp tekrar girmeme ragmen...

Daha once farkli bir apple kimligiyle indirdiginiz uygulamalarin update'leri geldiginde -o hesaptan cikis yapmis olsaniz da- ayni hesabi ve sifresini sormasi normal; cunku indirilen uygulamalar o hesaba tanimlanmis.
İki secenek var:
1. Eski hesapla indirilen uygulamalari silin ve yeni hesabinizla yeniden indirin. Boylece eski hesaptan kurtulmus olacaksiniz.
2. Eger parayla alinmis vazgecemediginiz uygulamalar varsa eski hesabi kullanarak guncellemeye devam edin. Cunku ne yazik ki hesaptan hesaba transfer imkani bulunmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

52 Mesaj
20 Şubat 2012; 11:52:45 

arkadaşlar bu app store daki "top25,search......" burayı türkçeye nasıl çeviriyoruz acaba*

237 Mesaj
27 Mayıs 2012; 19:28:19 

quote:

Orijinalden alıntı: jazz80

Daha once farkli bir apple kimligiyle indirdiginiz uygulamalarin update'leri geldiginde -o hesaptan cikis yapmis olsaniz da- ayni hesabi ve sifresini sormasi normal; cunku indirilen uygulamalar o hesaba tanimlanmis.
İki secenek var:
1. Eski hesapla indirilen uygulamalari silin ve yeni hesabinizla yeniden indirin. Boylece eski hesaptan kurtulmus olacaksiniz.
2. Eger parayla alinmis vazgecemediginiz uygulamalar varsa eski hesabi kullanarak guncellemeye devam edin. Cunku ne yazik ki hesaptan hesaba transfer imkani bulunmuyor.

teşekkürler sorunuma çare oldunuz

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Mobil Cihazlar] » Apple - iPhone - iPad » Kullanıcı kimliği değiştirme ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.203