Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.041
Cevap
78
Favori
1.101.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MİY1988

quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

quote:

cidden mi?sadece bu kadarcık mı?iyiymiş yav..parçaları çeşitli sitelerden alıp, götürüp iyi bir donanımcıda montajladığım için bu kadar acemi konuşuyorum..oyun ve program perfonslarında soorun yok ama işte bu editing+render olayı canımı sıkmıştı..en kısa zamanda para biriktirip yapiyim:)

teşekkürler Al Mukteda kardeşim..:)

rica ederim, sizin hdd'den ziyade ramler doluyordur, görüntü işi pis bir iş. bir de işlemci ve ramlere mümkün olduğunca oc yapmak lazım, eğer işlemci soğutucunuz iyi değilse bir de işlemci soğutucu alın, anakartınızın oc desteği varsa tabi. oc render işinde faydalıdır. ramleri de eskisiyle aynı marka/model alın.

@keskinbalta dostum teşekkürler şimdi biraz daha hızlı ilerleyebilirim, zaten elemanın hareketleri çok yavaş, mouse'un hassasiyeti rezil.

Gelid Tranquillo CPU Soğutucu Universal soğutucum var..aralıkta falan toplamıştım en iyi soğutuculardan birisidir..ses yok pcde:)) oc'den anlamam/hatta default özellikleri kullanmak babında yüksek bi sistem topladım/oc'den tırsarım..:) ama araştırıcam gene:)
    Western Digital Caviar Black 500GB 3.5'' SATA 7200RPM Sabit Disk WD5001AALS harddisk bazen traktör gibi ses çıkarsada %95 sessiz bir sistem..

anakarti Gigabyte GA-890GPA-UD3H AMD 890GX DDR3 1866(OC) USB 3.0 Soket AM3

konuyu dağıttıysam özür dilerim son mesajım olsun bari..

evet soğutucunuz güzel, oc işi resmen cepte para kalması, artık eskisi gibi değil hocam işlemci yakmak için bayağı bir çaba sarfetmek lazım tehlike sınırlarında sistem kendini kapatıyor, wd ne yazık ki öyle, ben de şu sata iii disklerden ilk çıktığında aldım ama almamla vermem bir oldu, konuyu dağıtmak ne demek hocam burada her türlü munabbeti yapalım istiyoruz konuyu da zaten o yüzden açtık.

@demircibu abi seni de davet edecektim, nebukadnezar'ı aradım, tirinity yenge şimdi gelemez falcıyla görüşmek için matrikse bağlandı dedi. abi 5970 satıldı gibi hangi kartı alsam karar veremedim, gönlümden 6970 direct cu ii geçiyor ne dersin?

• tek yol gtx 580 bende verdim bendeki gtx 580i niğdeye gitti
  • sli scaling düşük abi, direct cu ii 6970 cf düzenine sağlam oc çeksem ortada 580 sli filan kalmaz diyorum haksızmıyım?
  • yahu alışkanlık olmuş ekran kartı kısmında bişiyler yaazmaya çalışıyorum hala gecenin köründe..

bu başlığı çok sevdim el muktada iyi yaptın ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: keskinbalta

son bc2 atayım herkese iyi geceler

iyi geceler hocam harmanbaşına dikkat et
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

yahu alışkanlık olmuş ekran kartı kısmında bişiyler yaazmaya çalışıyorum hala gecenin köründe..

bu başlığı çok sevdim el muktada iyi yaptın ya

canın club'a yazmak istiyor değil mi? bundan sonra buradayız dostum, sabaha kadar

@keskinbalta iyi geceler kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Mukteda -- 27 Şubat 2011; 4:06:42 >

• Herkese Selam.. Bi sorun mu var beyler. Kalabalık yapmayın
  • quote:

sli scaling düşük abi, direct cu ii 6970 cf düzenine sağlam oc çeksem ortada 580 sli filan kalmaz diyorum haksızmıyım?

6970de fazla elektrik harcar ve ısınır asus cu ile bu 10-12 derece düşer elbet ama yinede pahalı... crysis2 geliyor gtx 580nasıl akar görcen bu seferde yine sen haklı çıkdın deme lütfen3d vision olayına gir derim standartın dışına çıkın biraz

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :)

580 sli dağıtır ortalığı clubden bak sslere...ilk sayfadaki +gtx 580sli scaling mi düşük yüzde97lerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 27 Şubat 2011; 4:20:10 >

• forumda 580 sli yapan arkadaş var mı?
  • Arkadaslar pc imde 8600gt var notebookumda ati hd5470 var hangisi daha iyidir?
  • El Mukteda çift kart işine girme dostum, 6990 veya 590 ikisinden biri ile devam et, HD3D' ye geçicem bende illa 3D vision olmak zorunda değil :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist
    El Mukteda çift kart işine girme dostum, 6990 veya 590 ikisinden biri ile devam et, HD3D' ye geçicem bende illa 3D vision olmak zorunda değil :)

sen zaten bseydn eksk kal indimi G.O.W
  • quote:

El Mukteda çift kart işine girme dostum, 6990 veya 590 ikisinden biri ile devam et, HD3D' ye geçicem bende illa 3D vision olmak zorunda değil :)

neden dostum güç kaynağı filan yeterli 6990 6970cf kadar güçlü olmayacak ki, kasayı biliyorsunuz içinde dinmeyen fırtına var, psu da absolute power 1000 watt, belki sıkıntı olabilecek tek şey 8x+8x cf bant genişliği, ama slotlar 2.0

@Mckhan konuşma löyn adminlere duyrulur recep ivedik smiley isteriz

• quote:

quote:

neden dostum güç kaynağı filan yeterli 6990 6970cf kadar güçlü olmayacak ki, kasayı biliyorsunuz içinde dinmeyen fırtına var, psu da absolute power 1000 watt, belki sıkıntı olabilecek tek şey 8x+8x cf bant genişliği, ama slotlar 2.0

İki kartın derdiyle uğraşılmaz dostum ya, 8x8x de diyorsun, ayrıca performans,performans nereye kadar, bir oyundan 50 fps ve üzeri harika, bunu sağlayabilecek bir kart varken gidip çok daha pahalısını almak bence mantıksız, parana ve zamanına yazık...

• quote:

quote:

quote:

İki kartın derdiyle uğraşılmaz dostum ya, 8x8x de diyorsun, ayrıca performans,performans nereye kadar, bir oyundan 50 fps ve üzeri harika, bunu sağlayabilecek bir kart varken gidip çok daha pahalısını almak bence mantıksız, parana ve zamanına yazık...

Aslında çok haklısın, şimdilik biraz nakite sıkıştığım için kartı satmak istiyorum, yoksa satılacak kart değil.

• @el mukteda@ vay hocam sizi burda görürmüydük yav . Hoşgelmişsiniz. Abinize çay çekin gençler
  • hoşbulduk dostum, bundan sonra hertürlü geyiği buradan yapalım istedim, ekran kartı forumunda biraz garip kaçıyordu
  • ati x550 var
  • quote:

Orijinalden alıntı: I-Que

quote:

Orijinalden alıntı: oktayd

s3 trio-mx440-fx5200 son olarak ati 9600xt
    benim icin efsane olan kart:vodoo serisidir

s3trio-fx5200-hd4850 1gb

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanefe43

ati x550 var

öğrenci miyiz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.