Şimdi Ara

Ekran Kartı Severler Sohbet Konusu :) (3169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.041
Cevap
78
Favori
1.101.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31673168316931703171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni nesile hazır en düşük 2gb vram li kart yeter mi.beyler ne dersiniz bu konuda amd piyasayı domine
    etmeye çalışırken mantle ile ,
    nvidia tarafında %50 yakın performans farkı ile dx 12 yi piyasaya çıkaracağını ve bunun 2010 yılında çıkan nvidia kartları destekliyeceğini söyledi.
    amd ise 7000 serisi ve sonrası için dedi.
    şimdi bu durumda dx 12 li nvidia mı yoksa mantle mı daha iyi olacak bu konuda.
    şimdi bu yeni nesile hazır pc konusunda oyunlar artık 4 gb vram isteyecek falan demeyin bu seviyedeki
    kartlar 800 tl daha bunun cpu su var falan filan 2500 lira yı buluyor.

ama 2 gb vram li amd yada nvidia kart alsak 1280*1024 te yıllarca akıcı oyun oynaya bilirmiyiz 30 fps ile.

yeni nesile hazır pc akıcı oyun oynamak için yani 30 fps :
    6 çekirdekli cpu örnek : fx6300
    8 gb ram
    2 gb vram li gpu
    bu sistem nasıl olur
  • dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    Başın sağolsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @bocekgrafik
    Nvidia kartların hiç etkisi olmadığını okudum konuda. AMD nin en düşük kartı bile çok daha iyi iş görüyormuş.
    Seninde verdiğin örnekte açıkca belli Mürcel cim.

quote:

Orijinalden alıntı: Dunn

Başın sağolsun hocam

Eksik olmayın. Allah razı olsun..
  • Poyri kullanıcısına yanıt
    Iyi geyik dondu ya ;)))

Yok yarin bende olacaklar. Corsair 450D bugun teslim edilecek. Sivi sogutma parcalari, rad, ekran kartlariysa yarin.

Ne yaptin aldin mi ? Bulamazsan benim 780 classified backplateini vereyim sana kalemle ti yazariz sonuna

• Nessarien kullanıcısına yanıt
    Aldim aldim. Senin yaziyi gordugumde arabaya binmistim eve geri gidip aldim direk. Birde rad gelince senden yorum bekliyorum bende alabilirim ut60 yerine. Resimler de baya guzel kaliteli duruyor.

• Hadi gozun aydin ;) blok aldin mi ?

Yarin toplu bi baslik acarim hem kasa hem de radlar icin :)

Senin gibi baslik atayim mi Corsair 450D TR'de İlk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nessarien -- 29 Nisan 2014; 13:31:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Biliyorum geyigine yazdim zaten haha sana ozenip trde ilk msi xxx yazan vardi

• Bekleyenler.?

• dJ_bLoW kullanıcısına yanıt
    fehmicim yerinde dinlensin teyzen..

benim de yine dunya kadar badire var basimda.. babannem tekrar dustu obur femur boynunu da kirdi, annanemin tedavisi istedigimiz etkiyi saglamadi vs vs..

bizim mehmet muderrisoglu hoca soylerdi, insanogluna dunyada huzur yok evladim diye.. en sık kullandigim laflardan biri oldu bu aralar

• CemUsUs C kullanıcısına yanıt
    Sizede çok geçmiş olsun Cemcim. En kısa sürede sağlığına kavuşur inşallah..
    Babannem de yaşlı baya. yatıyor 1 alt katta. Doğum da ölüm de kaçınılmaz gerçek..
    Birde bakmışız etrafımızda kimse kalmamış. Kaçınılmaz sonu kendimiz için bekler hale gelmiş olacağız.

Allah hepimize sağlıklı bir ömür, huzurlu, acısız bir ölüm nasip etsin.
    moda oldu zaten o msi yazan komediydi kartta referans gibi birseydi galiba. Ama tr de ilk yaz kesin gelirler eglenirsin.

Haha referans 680di :D

hani ustunden 2 3 ay gecmeden hemen acilmis olsa neysede gec yapti birde ama adam hakli kimse incelememisti msi i

• dogru tek farki uzerindeki stickerken ozel bir inceleme gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nessarien -- 29 Nisan 2014; 15:20:48 >
    Ek sogutucu olarak gorev yapiyor o. Kutu icerigi falan incelenir de bu sekilde performans incelemesi sacma

• http://www.vatanbilgisayar.com/gt630-gddr3-4gb-128bit-nvidia-geforce-dx111-ekran-karti.html?srt=UP

Arkadaşlar bu ekrankartı pegatron ipxsb-h61 anakart'a uyarmı. ? KNight Online oynuyorum ve efektleri biraz açıp seri oynamak istiyorum. Ramlerim 8gb 1600 mhz + 4gb 1333 mhz ve işlemci i5 2400.

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bothrops -- 29 Nisan 2014; 18:04:28 >
  • Bothrops kullanıcısına yanıt
    olur niye olmasın ama o işlemci için çok düşük bi kart
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

olur niye olmasın ama o işlemci için çok düşük bi kart

Zaten yüksek bir oyun oynamıyorum. Benim anakartım o ekran kartını destekliyormu yani . ?
  • Bothrops kullanıcısına yanıt
    Hocam koxp'dan canınız yanmadı mı ? Hala oynayabiliyorsunuz helal olsun size
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILoseYourSelf

Hocam koxp'dan canınız yanmadı mı ? Hala oynayabiliyorsunuz helal olsun size

Koxp diye bir şey kalmadı. Nasıl bir bağımlılık anlamadım hala ilk günki gibi oynuyorum. 2005 yılbaşında başladım ama aynen devam.

Anatolia/VendeTTa clanında oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bothrops -- 30 Nisan 2014; 9:47:26 >
  • 
Sayfa: önceki 31673168316931703171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.