- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Online oyunlarda internet gidiyor
11 Cevap3398 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

837 Mesaj
26 Şubat 2011; 20:37:26 

Arkadaşlar ben şimdi smile 8mb limitsiz tarifeyi kullanıyorum internette dolaşırken bir sorun olmuyor online oyuna girdiğimde internet kesiliyor deli ediyo beni arkadaslar acil çözüm gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AngryWarior -- 27 Şubat 2011; 12:11:37 >

The rain stopped.But only after you made this world sink into the sea.
天鎖斬月

3098 Mesaj
26 Şubat 2011; 21:56:59 

DNS'leri değiştirmeyi dene. Ayrıca oyun serverları çok yoğunken, programlar yoğunluğu azaltmak için oyuncuyu atabiliyor. Ayrıca oyunu korsan oynamaya çalışıyorsan bu tip şeyler çok normaldir.

.

837 Mesaj
26 Şubat 2011; 23:27:04 

Silkroad online oynuyorum yani korsan deil dns yi kaçkere deiştirdim olmuyor ve oyunun yeni serverinda başladım pek fazla oyuncu yok arkadasımla aynı serverda oynuyoruz onda sorun olmuyor.

天鎖斬月

837 Mesaj
27 Şubat 2011; 0:59:26 

Hatta biraz önce test ettim internetde dolaşıyorum oyundayken internet gitmiyor ama oyunda dc veriyor sebebi nedir

天鎖斬月

12971 Mesaj
27 Şubat 2011; 1:20:13 

Konu başlıkları anlaşılır ve konuyla alakalı olsun. “Acil yardım”, “Lütfen yardım”, “Uzman sorusu” gibi konuyla alakası olmayan ve tek kelimeli başlık kullanmayınız.

837 Mesaj
27 Şubat 2011; 12:24:09 

quote:

Orijinalden alıntı: krm-iks

Konu başlıkları anlaşılır ve konuyla alakalı olsun. “Acil yardım”, “Lütfen yardım”, “Uzman sorusu” gibi konuyla alakası olmayan ve tek kelimeli başlık kullanmayınız.

tmm adminim düzelttim.

天鎖斬月

3098 Mesaj
27 Şubat 2011; 16:18:59 

- Hattımını test ettiğinde ping kaç çıkıyor?
- Oyun oynarken antivirüs programını kapatıyor musun?

.

837 Mesaj
27 Şubat 2011; 16:30:41 

quote:

Orijinalden alıntı: cagdas70

- Hattımını test ettiğinde ping kaç çıkıyor?
- Oyun oynarken antivirüs programını kapatıyor musun?

valla speedtest ten test ettiğime göre 14 ping çıkıyor ve antivurus kullanmıyorum.Dün gece hiç internet gitmedi heralde biz interneti 3 kişi kullandığımız için bizim internetin bağlı olduğu telefonun kablolarıyla oynuyolar anlık kesilmeler oluyor herkes yattığında gece sorun olmuyor . Ama arada sırada gecede kesiliyor bıktım vallahi kendim alcam bi modem oynuycam rahat rahat bide bunlarla uğraşıyorum

天鎖斬月

3098 Mesaj
27 Şubat 2011; 17:20:44 

Öyle desene. İnternete 1'den fazla pc bağlanınca bu tip şeyler çok normaldir. Sayı arttıkçada daha kötü olur. Hız sınırlayıcılı routerlı modemlerden kullanırsanız sorunlarınız azalır.

.

837 Mesaj
27 Şubat 2011; 18:36:09 

quote:

Orijinalden alıntı: cagdas70

Öyle desene. İnternete 1'den fazla pc bağlanınca bu tip şeyler çok normaldir. Sayı arttıkçada daha kötü olur. Hız sınırlayıcılı routerlı modemlerden kullanırsanız sorunlarınız azalır.

Ama önceden olmuyodu 5 kişi kullanıyoruz biz ilk başta 3 kişi kullanıyoduk sonra herkes bilgisayar aldıkça bize bağlandı 5 kişi olduk şimdi adam bakkalı da bizim internete bağlamış artık yeni internet alma vakti geldi superonline alıcam galiba.

天鎖斬月

3752 Mesaj
1 Mart 2011; 15:30:03 

Dostum sen mahallenin servis sağlayıcısı olmuşsun. :D Servis sağlayıcıların yurtdışı çıkışlarda yaşadığı problemlere benzer problemler yaşıyorsun. :)

Bulgaristan, 900 MHz 3G deneyimim.

22 Mesaj
14 Kasım 2014; 15:02:58 

Aynı sorun bendede var tüm online oyunlarda internetim kesiliyor ama video vb izlerken herhangi bir sorun yok ve bütün online oyunlarda oluyor

www.top10archive.com
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.328